Koç ve Yengeç Burç Uyumu

yengecYengeç burcunun hassas yapısında oldukça dikkat edilmeli. Genellikle terk edilme korkusu olan yengeç burcu, ailesine ve geleneklerine bağlı, kadınları oldukça hanımefendi ve sevimlidir. Aile kurmaya ve çocuk yapmaya meyilli olan yengeç burçları açık sözlü olmaya önem verir. Bütün bu özelliklerle ters çelişen koç burcu, yengeç burcunun neden sürekli ailesine ve evine zaman harcamak istediğini anlamaya çalışır.

Yengeç burcu genellikle geleceği ve evliliği düşünecektir. Ancak Koç burcu bu kadar geleceği düşünmeyerek, kısa vadeli ilişkileri daha ön planda tutacaktır. Eğer Koç burcu, evcimen hayatı kabullenebilirse oldukça renkli ve güzel bir ilişki olacaktır. Bu konuda özellikle koç burcunun oldukça fazla çaba sarf etmesi, yengeç burcunun hayat tarzını anlamaya çalışması gerekiyor. Yatakta romantik olmak isteyen yengeç, tutku dolu koç burcunun isteklerini anlayamayacaktır. Bu noktada da iki burcun ortak bir şekilde birbirini anlaması gerekiyor.

Koç burcu ve yengeç burcu birbirinden farklı iki karaktere sahip kişilerdir. Ama bu farklılıklar, onların birbirlerini tamamlamayacağı anlamına da gelmez. Yengeç burcu duygulu, derin bir duygu dünyası olan ve tutkulu biridir. Onun bu tutkusu ve romantik tavırları, mantıklı koç burcunun bile başını döndürebilir. Yengeç burcu, ailesine ve sevdiği kişiye oldukça bağlıdır. Hatta burçlar dünyasının en sadık burçlarındandır diyebiliriz.

Onun bu sadakati, kısa sürede koç burcunun güvenini kazanmasını sağlayacaktır. Bize göre koç ve yengeç burcu ilişkisinde, ikili birbirine sadık bir çift olacaklar. Çünkü koç, aradığı tutkuyu ve duyguyu yengeç burcunda bulacağı için, birlikte harika bir çift olabilirler. Koç burcu duygusal olmayan bir yapıya sahiptir. Ama yine de duygusal yengeç daha ilk andan onun dikkatini çekecektir. Bu durumda bu ilişki için biraz çaba sarf ederlerse, birlikte ideal bir çift olma ihtimalleri de var.

Koç Burcu Erkeği İle Yengeç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Koç burcu erkeği özgürlüğüne düşkün ve hayata her zaman pozitif bakan yapısı ile yengeç kadınının duygu yüklü dünyasında fırtınalar koparır. Birbirini tamamlayan bu iki burcun ortak noktaları ise sosyallik. Arkadaş çevresinde sevilen Koç erkeği ile her gittiği yerde dikkatleri üzerine çeken yengeç kadını uzun süreli ilişkilerde monotonluk problemi ile karşılaşmadan yılları devirebilir. Hassas noktaları olan Yengeç kadını, beklediği ilgiyi her zaman Koç erkeğinden göremese de iki burcun cinsel yaşamı da sosyal hayat gibi son derece coşkuludur.

Koç Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

İki zıt kutup diyebileceğimiz bu burçlar birbirlerini anladıkları takdirde bir mıknatıs gibi birleşeceklerdir. Hayalperest Koç ile gerçekçi Yengeç erkeğinin ilişkisi akıl ve duygu arasındaki ilişkiye benzer. Sürekli didişseler de birbirleri olmadan yapamazalar. Sosyal hayatta hızlılığı seven aktif taraf her zaman Koç kadınıdır ancak sevildiğini hissettiği sürece Yengeç erkeği de partnerini yalnız bırakmayacaktır. Cinsel yaşam Yengeç erkeği için çok daha önemlidir ve iki burç tutku dolu anlar yaşamak için yaratılmışlardır. Koç burcu kadını sevgisini her zaman sözlerle dile getirmez.

Paylaş:

Yorum yapın