Koç ve Kova Burç Uyumu

kovaKoç ve kova burçlarının her ikisi de özgürlüğüne düşkün burçlardır. Bu nedenle bu ilişki için ya olur ya da olmaz diyebiliriz. Yani ya siyah ya beyaz, grisi yok. O nedenle ikilinin birbirlerinden ne kadar etkilendikleri oldukça önemli. Kova burcu, analitik düşünen, duygusallığını ise çok güvendiklerinden başka kimseye göstermeyen bir burçtur. Bu durumda koç burcuna büyük iş düşüyor. Onun güvenini kazanması için de sadakatini göstermeli. Ancak koç da en az kova burcu kadar ketum bir burç olduğu için, ikisi de biraz fedakarlık yapmalı. Koç ve kova burç uyumu, aşk ilişkileri bir yana dursun, arkadaşlık ilişkilerinde oldukça uyumlu.

Birlikte gülmek, eğlenceli aktivitelerde bulunmak ve keyifli zaman geçirmek bu ikili için hiç de zor değil. İkisi de benzer zevklerden hoşlanırlar. Bu da onların aşk hanelerine pozitif bir artı olarak atanacak. Bu durumda koç ve kova burçları, direk ilişkiye dalmak yerine, ilk başta birbirleri ile vakit geçirmeye çalışmalılar. Birlikte sinemaya gitmek bile, bu ikilinin birbirini daha yakından tanımlarını ve birlikte ne kadar iyi vakit geçirdiklerini anlamalarını sağlayacak. Koç ve kova burcu ikilisi bizden 10 üzerinden 6 alıyor. Ama aşktaki performansları tamamen onların karakterlerine bağlı. Bu ilişki zamanla çok güçlü ve sağlam bir ilişkiye dönüşebilir. Koç, lider olmayı sever. Kovanın derdi ise özgür kalabilmektir. Burada koça da iş düşüyor. Onu sıkmazsa, kıskançlık ve gövde gösterileri yapmazsa, bu ikili için umut var demektir.

Koç Burcu Erkeği ile Kova Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Lider koç partnerini elinden tutup sürükledikçe kovanın aidiyet duygusu baskın çıkacak ve bir an olsun sıkılmadan ilişkinin akışında sürüklenecektir. Özgür koç aynı özgürlüğü kovaya tanırsa ilişkide tartışma nadir gerçekleşir. Aşka ve ihtirasa düşkün kova, daha baskın olan koç karşısında her zaman sürprizlerle dolu bir ilişki yürütmek isteyecektir. Bu iki burç ilişkide aynı kanaldan iletişimi kurarlarsa aralarında kopmaz bir bağ kurmaları ve evlilik yolunda ilerleyen bir ilişki yürütmeleri hiçte zor değil. Ortak noktaları ise genellikle yatak odası olacaktır.

Koç Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

İki burcun birbirine iyice ısınacağı ilk alan sosyal hayattır. eğlence aşığı kova ile dolu dolu zaman geçirmek koç burcuna çok iyi gelecektir. Geleceğe yönelik aynı bakış açısına sahip olan iki burçta toplum baskısını umursamaz. Özgürlük ve istediğini yapma arzusu iki burçta da baskındır ve çıkabilecek tartışmalar özgürlük konusunda çıkacaktır. Ateş grubunda olan koç ile hava grubunda olan kova ideal bir ilişkiyi karşılıklı özveri ile bulabilir. Cinsel yaşamda tutkulu koç için sürprizlerle dolu kova ideal partnerdir.

Paylaş:

Yorum yapın