Boğa ve Oğlak Burç Uyumu

oglakBu iki burcun fazlaca uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle iki burcun sezgisel yönünün zengin olması birbirini fazlaca tamamlamaktadır. Oğlak fazlaca inatçıdır. Birşeyi başarabilmek için hırsla, azimle çalışır ve başarır. Ancak başardığı zaman mutlu ve huzurlu olabilir. Finansal açıdan oldukça başarılı ve istikrarlıdırlar.

Oğlak burcu hayal kırıklıklarını kolay unutamaz. Önceden yaşadığı ilişkilerde sorunları unutturmak boğa burcunun elinde. Bu konuda onu anlar, eskiden yaşanan kötü anıları unutturabilirseniz oldukça mutlu edilmiş bir oğlak görürsünüz karşınızda. Bu şekilde rahatlatılan bir oğlak ile sadık boğa burcu arasında güzel bir ilişki olacaktır.

Müzik ve sanattan anlayan boğa burcunun oldukça yaratıcı olması, oğlak burcunun dikkatini çekecek, ona bağlanmasını sağlayacaktır. Oğlağın en büyük takıntılarından birisi, güzel bir aşk hayatından sonra acı çekeceğine ve mutsuz olacağına inanmasıdır. Onu bundan vazgeçirirseniz ve böyle bir şeyin olmayacağına inandırırsanız harika bir eş olacaktır.

Yatakta oğlak, kendini size göre biraz daha eksik ve başarısız hissedebilir. Bu konuda onun tabularını yıkmasını sağlamak sizin elinizde. Bu ilişkilerin evlilikle sonuçlanması muthemel. İki tarafta evliliğe sıcak baktığı için güzel ve mutlu bir ilişki bu iki burcu bekliyor olacaktır. İlk başından sonuna kadar ilk zamanlardaki gibi birbirinize aşkla, tutkuyla bağllı olacağınız bir ilişki olacaktır, sorunlar çıktığı zaman pes etmeyin, sürekli çaba harcayın, mutlu ve karlı çıkan siz olacaksınız.

Boğa Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu kadını ve oğlak burcu erkeği bazı özellikleri açısından benzemektedir. Oğlak burcu erkeği çalışkan ve azimli bir yapıya sahiptir. Boğa burcu kadını ise eşine oldukça sadık bir yapısı vardır. Ancak birliktelik yaşayan kişilere göre boğa kadını ve oğlak erkeğinin ne kadar uzun süreli bir ilişki yaşayacağı belli olur. Yani aralarındaki bir ilişkinin ne kadar uzun veya ne kadar kısa olacağını söylemek oldukça zordur. Fakat eğer ki aralarında bir uyumu yakalarlarsa bu uyumu kolay kolay kaybetmezler ve birbirlerine oldukça bağlı olurlar.

Boğa Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu erkeği ve oğlak burcu kadını bir araya geldiklerinde çok eğlenceli ve macera dolu zamanlar geçirirler. Hele ki bu zamanı bir birliktelik ile sonlandırdıklarında aralarında oldukça güzel bir uyum olacaktır. Her iki burcunda macera ve yenilikçi yanları bir araya geldiklerinde ortaya çıkar buda çok keyifli zamanlar geçirmelerine neden olur. Birbirlerine benzer özellikleri sayesinde çok güzel anlaşabilirler. Eğer ki bazı davranışlara karşı göz yummayı bilirlerse birliktelikleri uzun süreli olacaktır. Böylece her iki tarafta çok eğlenceli bir birliktelik yaşarlar.

Paylaş:

Yorum yapın