Boğa ve Kova Burç Uyumu

kovaBu iki zor burcun üzerine düşen fazla görev olduğunu bilmekte fayda var. Yoksa yürütmesi oldukça zor ve sıkıntılı bir ilişki olabilir. Kovanın soğuk, maddiyatçı, çekingen yapısı boğa burcuna zor anlar yaşatabilir. Sürekli dalgın ve kafası başka yerlerde olan kova burcu işinde oldukça başarılı olacaktır.

Genellikle fütürist ve geleceğe ilgi duyan kovalar, tam tersi geçmişe ilgi duyan boğa burcunun hayat tarzını anlamakta zorluk çekecektir. Boğa burcu kovaya göre daha sıcak ve paylaşımcıdır. Ancak kova da zamanla boğa burcunun bu güzel özelliklerini elde edebilir, ona adapte olabilir. Kovanın aşırı atarlı yapısı boğa ile ilişkisinde sıkıntılar yaratabilir. Kova kimseyi dinlemediği gibi, ona söyleneni yapmaz ve gerektiğinde çekip gidecek kadar cesurdur. Kimse bir kovaya ne yapması gerektiğini söyleyemez, ancak bir boğa daha sakin ve uyumlu diyebiliriz. Boğa’nın oldukça geleneksel ve sahiplenici olduğu gözlerden kaçmamaktadır. Boğa kadınına/erkeğine oldukça bağlı ve onu sürekli kollayacak, koruyacak bir yapıya sahiptir. Ancak Kova’nın bu özellikleri biraz daha geri planda kalmaktadır.

Boğanın kıskanç karakteri ilişkinize sorunlar yaratabilir. Sürekli “Kime mesaj attın?” şeklindeki sorulara maruz kalacak kova burcu buna karşı tedbirli olmalıdır. Eğer kova, kıskanılmaktan hoşlanıyorsa, sorun yoktur. Ancak kıskançlık sorun haline gelecekse biraz problem yaşanabilir. Sadakat denilen şey, kova burcuna ters gelen birşeydir ve bu konuda iki burç birbirini anlamaz ise sorunlar çıkabilir. Ancak sabırlı ve uyumlu olarak, ilişki için çaba harcanırsa güzel bir ilişki olabilir.

Boğa Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu kadını ve kova burcu erkeği bir birliktelik yaşamaya başladıklarında oldukça sorunlu bir ilişki yaşarlar. Birbirleri ile bir uyum yakalamaları ve uzun süreli bir birliktelik yaşamaları imkansız denebilecek kadar zordur. Ancak birlikteliklerini devam ettirmek istiyorlarsa oldukça çaba göstermeleri gerekir buda onları oldukça yorar. Bu yorulma sonucunda boğa burcu kadını ve kova burcu erkeği birbirlerinden sıkılacaktır. Ama gene de bütün sorunlara göğüs gererek bir birliktelik yaşayabilirler. Zorda olsa ikilinin mutluluğu yakalama olasılıkları vardır.

Boğa Burcu Erkeği ile Kova Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu erkeği ve kova burcu kadını arasında çok sorunlu bir ilişki yaşarlar. Uyum yakalamaları oldukça zordur. Boğa burcu erkeğinin inatçı yapısı ve kova kadınının inatçı yapısı bir araya gelince anlaşmaları daha fazla güçleşecektir. Her iki burç evine bağlı olsa da inatçılıkları yüzünden anlaşmaları zordur. Hele ki kova burcunun kıskançlığı boğa erkeğinin dikkat çekme yönü birleşince içinde çıkılmaz olaylar oluşmaya başlar. Bu ilişki her iki tarafı da oldukça yıpratacaktır. Yıprandıkları zaman daha üzücü bir ayrılık yaşarlar.

Paylaş:

Yorum yapın