Aslan ve Balık Burç Uyumu

balikAslanın içindeki o liderlik ruhu, ikili ilişkilerine de daima yansır. Sevdiği kişiyi yönetmek konusunda oldukça başarılı olan aslan burcunun bazı burçlarla anlaşması bu nedenle oldukça zordur. Ancak balık gibi oldukça hassas ve duygusal bir burçla aslan ilişkisi iyiye işaret olabilir.  Balık, sevmeye ve sevilmeye büyük önem verir. Aslan ise dışarıdan görülen sert görüntüsünün altında, aslında yumuşacık bir kalbe sahiptir. Ancak bir balık onun o yumuşak kalbini görebilir. Romantik sözler, romantik anlar bu ikiliyi birbirine daha çok bağlayacaktır. Cinsellik aslan için ön planda, balık bunu doğru kullanmayı başarırsa, aslanı elinde tutmayı da başarır. Aslan ve balık burcu uyumu bizden geçer not alıyor, 10 üzerinden 10 olmasa da bu ikili 9’u hak ediyor.

Su grubuna mensup balık burcu ve ateş grubuna mensup aslan burcunun ilişkisi, parmakla gösterilen örnek bir ilişki olacaktır. Bu ikilinin arasında kaçan kovalanır mantığı da vardır. Aslan kadını bu ilişkiden kaçarken, balık burcu erkeği onu kovalamaktan çok hoşlanacaktır. Zaman geçtikçe onu elde ettiğinde ise aslan ve balık ikilisi iyi bir çift olabilirler. Balık burcu kadını ise zor bir kadındır ve onun bu zorluğu, idealleri uğruna savaşmaktan vazgeçmeyen aslan erkeğinin çok dikkatini çekecektir.

Balık burcu ve aslan burcu birlikteliğinde, aralarındaki aşkın yanı sıra iyi birer dost da olacaklarının garantisini verebiliriz. Her ikisi de ailesi ve sevdikleri için uğraşır ve onlara yardım etmekten, onların yanında olmaktan büyük keyif alır. Bu durumda da bir araya geldiklerinde birbirlerinin dertlerini kendi dertleri gibi görecekleri için, aralarında kuvvetli bir bağ olacaktır. Balık burcu, hassastır ve duygusaldır. Bu durumda da ilgi bekleyeceğini bilmelisiniz. Balık burcu her daim ilgiye muhtaçtır. Aslan burcu, onun ihtiyaç duyduğu ilgiyi mutlaka göstermelidir. Aksi halde balık, sevilmediğini düşünebilir.

Aslan Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Balık burcu erkeğinin aşırı duygusal olması aslan kadınının ondan uzaklaşmasına ve kısa zaman içinde sıkılmasına neden olacaktır. Aslan kadını ve balık erkeği zıt kişiliklere sahip olduklarından dolayı anlaşmaları oldukça güçtür. Anlaşamadıklarından dolayı da aralarında kolay kolay bir uyum yakalayamazlar. Ne uzun ilişkide ne de kısa ilişkide mutluluğu kolay kolay bulamaz. Bundan dolayı bu iki burç bir birlikteliğe başlamadan önce iyice bir düşünmelidirler. Yoksa iki taraf içinde baz şeyler üzücü olabilir ve bunlar sonucunda oldukça yorulacaklardır.

Aslan Burcu Erkeği ile Balık Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Aslan erkeği ile balık kadını arkadaşlık hayatlarında birbirleri ile anlaşabilirler. Ancak konu sevgililik yada evlilik olduğunda anlaşmaları ve beraber mutlu olmaları imkansız denebilecek kadar zordur. Hayatının her yerinde oldukça gururlu bir yapıya sahip olan aslan erkeği balık kadınını kırdığını anladığı zaman bile asla geri adım atmaz. Buda balık kadını oldukça üzer ve beklentilerinin karşılanmamasına neden olur. Aslan erkeği ve balık kadını için en mantıklı seçim arkadaş kalmalarıdır. Yoksa birbirlerini çok fazla üzebilirler ve birbirlerini hep kötü bir anı olarak hatırlarlar.

Paylaş:

Yorum yapın