Yengeç ve Balık Burç Uyumu

balikHer ikisi de su grubuna mensup balık ve yengeç burcu ikilisi, birlikte romantizmin doruklarında yaşayacaklar. Her ikisi de oldukça duygusal ve hisli insanlar olduklarından, zaman zaman ilişkide gereksiz duygusallıklar ve alınganlık olabilir. Ancak balık, yengece göre daha alıngan olduğundan, yengeç sözleri konusunda dikkatli olmalıdır. Herkesin ağlayabileceği bir omuz olmaya gönüllü olan Balık burcu ise bir çok kişinin en yakın dostudur. Karşı taraf sorunlarını ve sıkıntılarını anlatırken arada sırada zihinleri başka tarafa kaysa da, bu iş onların doğasında vardır. Herkese açık, sempatik ve hassas olabilmeleri ise sırlarıdır.  Birlikte hoş vakit geçirmeyi başarabilirlerse, romantik dakikalar onları bekliyor olacak. Bu ilişki 10 üzerinden 8 alır.

Yengeç burcu ve balık burcu ilişkisinde, her ikisi de su grubu oldukları için, karakter yapıları benzer bir çift olacaklar. Her iki taraf da oldukça duygusal olduğu için, bu ilişkiye tam bir romantizm ilişkisi olacağını söyleyebiliriz. Ama her iki taraf da zaman zaman fazla alınganlık gösterebilir. Bu durumda aralarını düzeltmek, yine iki taraftan birine düşecektir.

Aşk hayatında %80 oranında başarılı olma şansı verdiğimiz yengeç burcu ve balık burcu ikilisi, arkadaşlıkta çok iyi değillerdir. Birinin daha hareketli olması gerekiyor. Zira her ikisi de biraz fazla evcil oldukları için, zaman zaman birbirlerinden de sıkılabilirler. Bu ikilinin evlilik hayatı da güzel olur. Her ikisi de evine ve ailesine bağlı, sadık ve güvenilir kişilerdir. Fazlasıyla hassas ve duygusal olan balık burcuna göre yengeç burcu daha mantıklı olabilir. Bu ilişkiyi yöneten ise kesinlikle duygular olacaktır. Fazla duygusallık nedeniyle zaman zaman birbirlerini kırabilirler de, dikkatli olmaları gerekiyor. Yengeç ve balık birlikteliği yine de olumlu görünüyor.

Yengeç Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç burcu kadını ve balık burcu erkeği benzer yönleri sayesinde aralarındaki mutluluğu ve uyumu yakalayabilirler. Bu iki burç oldukça duysal ve hassastır. Bundan dolayı birbirlerine daha dikkatli ve yumuşak olacaklardır. Bundan dolayı da çok kolay bir şekilde aralarındaki uyumu çok kolay bir şekilde yakalayabilirler. Bu iki burç bir ilişki kurduklarında daha ilişkinin başından itibaren çok mutlu olabilirler ve aralarındaki büyüğü kimsenin bozmasına izin vermezler. Evlilik kararı aldıklarında da birbirlerini tamamlayan iki kişi olacaklardır ve emin olun oldukça mutlu olacaklardır.

Yengeç Burcu Erkeği ile Balık Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç erkeği ile balık kadını arkadaşlık ilişkilerinde de oldukça iyi anlaşan iki burçtur. Bir ilişkiye başlama kararı aldıklarında bu ilişkide gerçekten çok mutlu ve uyumlu olabilirler. Düşünce yapısı ve hayata bakış açısı olarak birbirlerine oldukça benzeyen bu iki burç ilişkilerinde önlerine çıkan herhangi bir sorunda el ele vererek bu sorunu aşabilirler. İlişkilerinin kısa süreli olması ve ayrılmaları düşük bir ihtimaldir. Ancak ilişkileri kısa süreli olsa bile oldukça güzel anılara sahip olacaklardır. Bu iki burç evlenme kararı aldıklarında ailelerine oldukça düşkün ve aralarındaki aşkı asla kaybetmeyen iki kişi olacaktır.

 

Yengeç ve Kova Burç Uyumu

kovaHava grubuna mensup kova ve su grubuna mensup yengeçler, bir arada çok iyi anlaşamayabilirler. Yengecin duygusallığı, kova için gereksiz ve saçma gelebilir. Özgür ruhu ve bekarlığa olan aşkıyla bir kova ile birlikte olmak, yengeç için kırıcı ve zor olacaktır. Kova, birinden en hızlı etkilenen ancak en çabuk soğuyan burçlardandır. Onun bu hali, yengeç burcu için biraz ağır olabilir. Ancak zeki bir yengeç, kovaları etkilemek için güçlü bir silah olabilir. Yengeç burcu evine bağlı, duygusal ve aileye önem veren insanlardır. Kova ise aile kurma fikrini mümkün olduğunda erteler. O, gününü gün etme ve bolca eğlence peşindedir. Bir kova ile ilişkiye başlamadan önce yengeç burcu iyi düşünmelidir. Bu ilişkide yara alan taraf muhtemelen yengeç tarafı olacaktır. Bu ilişkiye 10 üzerinden 4 veriyoruz.

Yengeç burcunu yöneten duyguları, kova burcunu yöneten ise mantığıdır. Bu da, bu ikilinin birbirinden oldukça farklı olduğunu gösteriyor. Bu farklılık onları birbirinden ayırsa da, ikili ilişkilerde birbirlerini tamamlamalarını da sağlayabilir. Bu ilişkide, kova burcu duygularını göstermekte zorlandığı için Yengeç burcuna iş düşüyor. Romantizmi yaşatması gereken taraf yengeç burcu olacaktır. Ama yine de yengeç burcu, kova burcunun sevgisini göstermemesi konusunda sıkıntı yaşayabilir ve sevilmediğini düşünmeyebilir.

Kova burcu aşk ilişkilerinde çok başarılı olmasa da, arkadaş ilişkilerinde oldukça başarılıdır. Kovalar çok iyi dost olur. Bu durumda yengeç burcunun en iyi dostu sevgilisi olabilir. Bu ikili, kafaca anlaşacakları için iyi birer arkadaş da olurlar. Sevgili olmaları için, bu ilişkiye biraz zaman vermeleri gerekecek. Bu ikili, birlikte pek romantik olmayabilirler. Ama yine de eğlenmenin tadını çıkarmalılar. Eğlenceli zamanlar, zaman içinde yeni baş başa geçirilen romantik dakikalara da bırakabilir.

Yengeç Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç kadını evine düşkün ve anaç bir yapıya sahiptir. Kova erkeği ise bir süre sonra yenilik ister ancak bu gerçekleşmeyince bu ikili arasında sorunlar başlar. Bu iki burç bir ilişki kurduklarında birbirlerine zıt karakterle de olmalarından dolayı çok fırtınalı bir ilişki yaşarlar. Bu yüzden mutlu olmaları oldukça zordur. Özellikle kova burcu erkeğinin sürekli değişken bir yapıya sahip olması yengeç kadınını oldukça zorlayacaktır. Yengeç kadını ve kova erkeği arasında kurulan ilişki hayal kırıklıkları ve üzüntü dolu anlardan ibaret olacaktır.

Yengeç Burcu Erkeği ile Kova Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç erkeği ve kova burcu kadını arasında kurulan kısa süreli bir ilişki oldukça tutkulu geçecektir ve birbirlerine unutulmaz anlar yaşatacaklarıdır. Ancak bir süre sonra Kova burcu kadının sürekli değişken bir ruh haline sahip olması yengeç erkeğini sıkmaya ve zorlamaya başlayacaktır. Çünkü yengeç erkeği hayal kurmayı sevmez tamamen gerçekçi bir yapıya sahiptir. Belki de bundandır yengeç erkeği kova kadını hiçbir zaman tam anlamıyla tanımaya çalışmayacaktır. Kısa süreli ilişkileri ne kadar çok güzel geçerse uzun süreli ilişkilerinde bir süre sonra tartışmalar boy gösterir.

Yengeç ve Oğlak Burç Uyumu

oglakHer ne kadar ikisi de duygusal burçlar olsalar da, oğlak için duygusallığını göstermek bir hayli zordur. Herkes onun ne kadar soğuk, ne kadar ketum olduğunu konuşurken, aslında onun içi kan ağlayabilir, ama bunu kimseye göstermek istemez. Oğlak burçlarının bu yanını, yalnızca güvendiği ve sevdiği kişiler görebilir. Romantik sözler, oğlak için inandırıcı değildir, oğlak garanticidir. Onu sevdiğini hissettiren bir yengeç, artık dünyanın en mutlu insanı olabilir. En sadık burçlardan birisi olan oğlak, birini sevdiğinde onu mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Ancak oğlak fazlasıyla açık sözlü olduğundan, zaman zaman sözleri ile fazla duygusal olan yengeç burcunu kırabilir. Onun gönlünü almak ise o kadar zor olmayacaktır. Yengeç ve oğlak burç uyumu, bizden 10 üzerinden 7 alıyor. Ortada gerçek bir aşk varsa, bu ilişki 9 puanı da hak ediyor.

Yengeç burcu ve oğlak burcu birlikteliğinde, ilişkiyi yöneten taraf oğlak burcu olacaktır. Genellikle duyguları ile hareket eden yengeç olduğu için, oğlak burcunun duruma el koyması gerekebilir. Oğlak burcu da duygusaldır, ama gerektiği yerde mantığını kullanmakta da oldukça ustadır. Oğlak burcu evine bağlı ve sadıktır. Bu durumda yengeç, ona rahatlıkla güvenecektir. Ama yine de, oğlak burcunun içinde büyük bir enerji de vardır. Bu enerjisini genel olarak çalışmaya kullandığı için, akşam eve geldiğinde ayaklarını uzatıp dinlenmek isteyecektir. Ama bu ikilinin dışarıda da bol bol vakit geçirmeleri gerekiyor. Bu noktada yengeç, oğlak burcuna ayak uydurmalı.

Yengeç burcu, fazlasıyla duygusal ve kırılgan olduğu için, zaman zaman oğlak burcu onun kalbini kırabilir. Oğlak, özellikle sinirlendiğinde karşısındaki kişiyi görmez ve anlık sinirle ağzına geleni söyleyebilir. Bu durumda yengeç burcunun da kalbi kırılacaktır. Onun kalbini onarmaksa yine oğlak burcuna düşüyor.

Yengeç Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç burcu kadını ile oğlak burcu erkeği birbirine çok zıt karakterlere sahiptirler. Oğlak burcunun paraya düşkün olması ve devamlı çalışmak istemesi yengeç burcu kadının bazı isteklerinin hep geri planda kalmasına neden olacaktır. Bu yüzden bu ikili bir ilişkiye başladıkları zaman oldukça fırtınalı ve monoton bir ilişkileri olacaktır. Birbirlerine aşık olsalar bile bir süre sonra  bu aşkı kaybederler. Arkadaş olarak kalmaları daha mantıklı bir seçim olacaktır. Çünkü ne sevgili olduklarında ne de evlendiklerinde mutluluğu bulmaları oldukça zordur.

Yengeç Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç erkeği duygusal bir yapıya sahiptir. Oğlak burcu kadını ise dışarıya karşı hep bir duvar örer bu yüzden bu konu yengeç erkeği ile arasında oldukça büyük problemler yaşanmasına neden olacaktır. Uyumu yakalamaları imkansız denebilecek kadar düşüktür. Oğlak kadını ilişkisinde daima güvenebileceği bir erkek ister. Ancak yengeç erkeği kimi zaman bunu karşılayamaz. Bu iki burç birbirine benzer özellikler taşırken çok zıt özelliklerde taşırlar. Bu yüzden bu ikilinin uzun süreli bir ilişki kurmaları ve evlenmeleri oldukça düşük bir ihtimaldir.

Yengeç ve Yay Burç Uyumu

yayBu ikili için çok iç açıcı şeyler söylemek zor. Oldukça zeki ve analitik birisi olan yaylar, duygusal ve alıngan yengeçlerin yanında sıkılacaktır. Derin duyguları olan yengeçler ise yayları anlama konusunda sıkıntı yaşayabilir, çünkü onlara göre yaylar vurdumduymaz ve sorumsuz kişiler olabilirler. Yay, sosyal hayata oldukça düşkündür, eve girmek istemez. Yengeç ise tam tersidir.Bir yengecin evden çıkması için çok özel bir gece ya da davet olması gerekir. Yay ise dışarı çıkmak için nedene ihtiyaç duymaz. Yengeç ya da yay, ikisinden biri partnerine ayak uydurabilirse, bu ilişkiye 10 üzerinden 5 vermeye değer, ancak yine de yengeç burcunun derin duyguları ve romantikliğinden etkilenen bir yay da en az onun kadar romantik olabilir, o zaman bu ilişkinin geleceği olabilir.

Yengeç burcu ile yay burcu, birbirinden çok farklı dünyalarda yaşayan iki burçtur. Hayattan farklı beklentileri olan ve farklı bakış açıları olan bu ikili, birlikte şaşırtıcı derecede iyi de anlaşabilirler. Yengeç burcu, evini sever ve evine oldukça bağlıdır. İncinmek istemez ve çevresindekilerin de incinmesini istemez. Ama karşısındaki de bir yay olduğu için rahat olmalıdır. Çünkü bir yay burcu oldukça iyimser ve anlayışlı olabilir. Sevdikleri için çalışır. Onun bu güvenirliği, yengeç burcunu hemen etkileyeceği için, ona karşı güçlü duygular beslemeye başlayacaktır.

Bu ilişkide yay burcu mantığını, yengeç burcu ise duygularını kullanacağı için, ikilinin birbirini tamamlayacağını düşünebiliriz. Filozof burcu olan yay ve öğretmen bir burç olan yengeç burcu birlikteliği, günlük hayatta zaman zaman zor anlaşacak olsalar da, sorunları ortadan kaldırmak yine onların ellerinde. Yengeç ve yay burcu ikilisinin yatakta iyi bir çekimi vardır. Yay burcu, bu duygusal yengeç ile yatakta çok mutlu olabilir. İkili romantizmin doruklarına varabilirler.

Yengeç Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç kadını ile yay erkeği çok farklı ve birbirine tamamen zır özelliklere sahiptirler. O yüzden bir ilişkiye başladıkları zaman bir süre sonra uyumsuzluk sorunu yaşamaya başlarlar. Yay burcu erkeği daima dışa dönük bir yapıya sahiptir. Bu olay yengeç kadını için biraz kötü olabilir çünkü ona göre çok ters bir özelliktir. Bu ikili arasında bir ilişki başladığında uyum ve mutluluk beklemek aslında yanlış olacaktır. Çünkü bir süre sonra bu iki burç birbirini yıpratmaya başlayacaktır. Böylece uzun süreli bir ilişki yaşayamazlar.

Yengeç Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç burcu erkeği ve yay burcu kadını bir ilişki kurduklarında aralarındaki uyumu bulmakta zorlanabilirler. Arkadaşlık dönemlerinde çok fazla sorun yaşamamalarına rağmen ilişkiye başladıklarından kısa bir süre sonra daima sorunlar ön planda olacaktır. Buda zamanlar aralarındaki aşkı kaybetmelerine ve birbirlerinden uzaklaşmalarına neden olacaktır. Yengeç erkeği aşırı sahiplenici bir yapıya sahiptir. Yay kadını ise buna hiç gelemez çünkü özgürlüğüne oldukça düşkündür. Buda bu iki burcun arasındaki sorunların en büyük nedenidir. O yüzden uzun süreli bir ilişki yaşamaları oldukça zordur. Bundan dolayı arkadaş kalmaları mantıklı bir seçim olacaktır.

Yengeç ve Akrep Burç Uyumu

akrepTutku, tutku, tutku. Bir akrebi 3 kelimeyle tarif edin deselere, 3 kelimem de tutku olurdu. Duygularını içinde yaşasa da, çok derin bir duygu dünyasına sahip olan akrebi anlayabilecek burçlardan biri de yengeç burcudur. Onun da en az akrep kadar derin bir duygu dünyası vardır. İkili, birlikte romantik bir ilişki yaşayabilirler. Akrep, yengeç için biçilmiş kaftandır. Hovarda burçlar, yengece göre değildir. Akrep ise sevdiğine koşulsuz bağlanır, ancak onun güvenini sağlamak için burada yengece çok iş düşüyor. Akrep  kıskançtır, ancak onun bu kıskançlığı yengeci ancak mutlu eder. Bu ikili 10 üzerinden 8 puanı hak ediyor. Akrep ve yengeç sadece aşk hayatında değil, yatakta da çok uyumlu ve tutkulu bir ikili olacaktır.

Bu ilişkide her ikisi de tutkulu burçlar olduğu için, bu ilişki kesinlikle tam bir aşk ilişkisi olacaktır. Akrep burcu kimseye kolay kolay güvenmez. Bu durumda da sevdiği kişiyi çok kıskanacak ve sürekli gözü üstünde olacaktır. Akrep burcunun bu huyu bazı burçlar tarafından çekilmez görülse de, ilgi görmekten ve sevildiğini hissetmekten çok hoşlanan yengeç burcu bu durumdan fazlasıyla hoşlanacaktır. Aralarında kuvvetli bir bağ olan yengeç burcu ve akrep burcu ikilisi, yatakta oldukça uyumludur. Her ikisi de yeni fantezilere açıklardır ve özellikle evliliklerinin ilk zamanlarında onları sürekli evde görebilirsiniz.

Akrep, içinde gizlediği duygusallığını ve tutkusunu yengeç burcu ile su yüzeyine çıkaracaktır. Romantik bir burç olan yengeç burcu, tutkulu aşkı ile akrep burcunu etkilemeyi başaracak. Akrep burcunun delici bakışları ve üzerindeki şeytan tüyü sayesinde, daha ilk anda yengeç burcunu etkilemeyi başaracaktır. Yengeç burcu, sevdiğini kaybetmekten korkar. Bunun için de onun istediği bir gibi olmaya çalışır. Onun bu çabaları, akrep burcunun da çok hoşuna gidecektir.

Yengeç Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç kadını ve akrep erkeği özellikle kıskançlıkları konusunda birbirlerine oldukça benzer. Bu iki burçta emir almaktan ve kısıtlanmaktan nefret ederler. Bunun yanı sıra ilişkilerinde tutkuyu ve heyecanı oldukça çok severler. Durum böyle olunca bu ikilinin bir birliktelik yaşadıklarında uyum yakalamaları ve mutlu olabilmeleri oldukça kolaydır. Adeta birbirini tamamlayan iki burç diyebiliriz. İlişkileri uyum dolu ve oldukça tutkulu bir ilişki olacaktır. Eğer evlilik kararı alırlarsa aralarındaki büyüğü ve uyumu asla kaybetmezler ve oldukça mutlu olurlar.

Yengeç Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç erkeği ve akrep kadını arkadaşlık ilişkilerinde olduğu gibi aşk hayatlarında da oldukça uyumlu olup anlaşabilirler. Bu iki burcun birçok özelliği birbirine benzemektedir. Ancak tek sorun ilişkiye başladıkları ilk zamanlar aralarında istedikleri o tutkuyu kimi zaman yakalayamazlar ama unutmayın ki zaman geçtikçe bura buram tutkulu bir ilişkileri olacaktır. Akrep kadınının soğuk kanlı bir yapısı olması ilk başlarda yengeç erkeğini biraz ürkütse de daha sonra akrep kadının içinde nasıl biri olduğunu görür ve ona aşık olur. Uzun süreli ilişkilerinde evlilikleri de sorunsuz bir şekilde devam edecektir.

Yengeç ve Terazi Burç Uyumu

teraziDengeli ve kararlı bir yapıya sahip olan terazi burcu, bu özellikleri ile yengeç burcuna güven verir. Yengeç fazlasıyla kırılgan bir yapıya sahip olduğundan, vurdumduymaz kişilerle anlaşamaz. O, terazi gibi daha dürüst ve kararlı burçlarla daha iyi anlaşır. Yengeç burcu, duygusal ve romantik olduğundan bu yönü ile terazi burcunu rahatlıkla kendine aşık edebilir, ancak gerçekçi olmasında fayda var. Çünkü abartılı sözler ve gerçek hissettirmeyen duygular terazi için hiç bir anlam ifade etmeyecektir. Terazi en romantik burçtur, aşk için yaşarlar. Kendilerini tamamlayan bir ruh eşini bulduklarında aşklarını filmlerdeki gibi yaşamak isterler. Evlilik, bu ilişkileri bir sanat olarak gören burç için korkutucu olabilir. İlişkilerde sadık kalabildikleri gibi bu ilişki süresinde başka birinden etkilenme ihtimalleri de vardır. Bu ilişkiye 10 üzerinden 8 vermek uygun gibi görünüyor.

Yengeç burcu ve terazi burcunun bir araya gelmesi fikri ilk bakışta çok uzak görünebilir, çünkü bu ikili birbirinden oldukça farklı karakterleri taşırlar. Ama her ikisi de ailelerine ve sevdiklerine bağlı kişiler oldukları için, bu ilişki tutkulu bir beraberlik olacaktır. Hava elementine mensup terazi burcu ve su grubuna mensup yengeç burcu birlikteliği, zaman zaman zorlu ama bir o kadar da heyecanlı ve sevgi dolu bir ilişki olacak. Bu ilişkinin başında, terazi burcunun önüne koyduğu duvarları yıkmak yengeç burcuna düşüyor. Onu sevdiğine inandırması gerekiyor, çünkü yengeç burcuna mensup kişiler duyguları ile hareket etmeden önce güvenmek ister.

Aşkta iyi bir başarı yakalayan yengeç burcu ve terazi burcu ikilisi, iş hayatında da oldukça başarılı olabilirler. Bu ikilinin iyi birer arkadaş olacaklarını da söylemek yanlış olmaz. Terazi, duyguları ile hareket eder gibi görünse de, doğruların ve gerçeklerin her zaman farkındadır ve bir ilişkinin olmayacağını anladığında oradan kaçıp uzaklaşabilir, bu durumda yengeç burcuna büyük iş düşüyor.

Yengeç Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç kadını ile terazi erkeği bir ilişki kurduğunda genel olarak bu ilişkiler hep kısa süreli olur. Yengeç kadını duygusal anlamda oldukça hassas bir burçtur. Terazi burcu ise yengeç burcuna göre daha fazla sert bir yapıya sahiptir. Bu yüzden bu ikili bir ilişki kurduklarında ilişkileri oldukça sıkıcı ve monoton bir hale gelecektir. Yenilikleri seven iki burç olmalarına rağmen yengeç kadını ve terazi erkeği bir ilişki kurduklarında ilişkilerinde birbirlerini oldukça yıpratırlar. Bu yüzden bu iki burç çok uzun süreli bir ilişki kuramazlar.

Yengeç Burcu Erkeği ile Terazi Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç burcu erkeği ve terazi burcu kadını bir ilişki kurduklarında bu ilişki oldukça tutkulu ve aksiyon dolu bir ilişki olacaktır. Sevgililik zamanlarında aralarında olan çekimi kolay kolay kaybetmezler ancak söz konusu evlilik olduğu zaman bir süre sonra aralarındaki o mükemmel uyumu kaybedebilirler. Yengeç kadının biraz nazlı yapısı ve ilgiyi sevmesi bir süre sonra terazi erkeğini yormaya ve ondan uzaklaşmasına sebep olacaktır. Bu iki burç evlenme kararı alamadıkları sürece oldukça uyumlu ve mutlu bir çift olurlar. Ancak evlendikleri zaman bu büyü bozulur.

Yengeç ve Başak Burç Uyumu

yengecBaşaklar ile iletişim kurmanız aslında çok basittir. Başaklar hep insanlara yakın davranır ve sizi sevdiklerini kolayca belirtebilir.Başaklara kolayca aşık olabilirsiniz çünkü onlar hep köşede kıyı’da duran çok kişi ile birlikte olmamış sadece sevgi isteyen kişilerdir.Sizi bir başağı ömür boyu sevebilirsiniz,çünkü başak aşık olunacak bir kişidir.Bazıları sizlere utangaç derler ama başaklar’da utangaçtır size gelip seni seviyorum demez,çünkü başaklar hep size aşık olan taraftır biraz gizli taşır sevgilerini ama sizlerde onlara karşı en ufak bir ilgi olduğunu görsün sizin için herşeyi yapabilirler.Sizlere süpriz yapabilirler ama biraz’da kıskançtırlar yanınız’da karşı cins gördünmü arkadaşınız bile olsa sizi ondan kıskanır çünkü istemez sizi paylaşamk.Bazi yorumcular size utangaç olduğunuzu söylerler aslında doğru söylüyorlar siz aşkınızı ifade etmekten çekinirsiniz.İlk ondan bir hareket beklersiniz sizi sevdiğini göstermesini nasıl olması gerektiğini öğretmesini beklersiniz.

Duygusal kendiniz gibi olmasını isterseniz en ufak bir film karesin’de bile ağlamayı tercih edersiniz.Bazı astroloji kaynaklari utangaç yapılarından dolayı Başağı sikici olarak taıimlamaktadir. Bu çok yanlıştır, Başak tutkulu duyguları ile sizi şaşırtacaktır. Özellikle sizin gibi duygusal bir esle atesli ve coşkulu yönleri ortaya çikacaktir.Rutin işlerde çok iyi anlaşırsınız,pratik ve düzenlisinizidir karşınızdakine onu sevdiğinizi hissetirmek için elinizden ne geliyor ise yaparsınız aslında.Zaman sizin için çok önemlidir ve her şey ilk seçiminde olmasını isterseiniz.Günlük hayatta da iyi anlaşırsınız. Başak insani, pratik, düzenli, organizedir ve sizin gibi güvenlik arayisi içindedir.Biraz sinirlidirler çabuk patlayabilirler ama damarına basmadığınız sürece sizinle sürekli iletişim halinde olacaktır.
Basak sabirlidir, sinirlendigi zaman bile kabalasmaz. Hesaplidir, asla savurgan degildir ve çok çalisarak basarili olur. Ahlaki degerlere önem verir, hep dogrudan yanadir, aldatmayi sevmediginden size sadik kalacaktir.Beraber tatil yapmayı çok istersiniz ama biraz cimri olduğunuz için her zaman en uygun yerleri araştırırsınız.Para sizin için çok önemli değil ama değer vermeyi’de çok seversiniz paraya.

Yengeç Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeğin Burç ve Aşk Uyumu

Başak burcu erkeği gördüğü bir şeyi eleştirmeyi çok sever. Yengeç kadını ise eleştirilmekten hiç hoşlanmaz. İki burcun para konusun tutumlu olmasına rağmen yengeç kadını ile başak erkeğinin anlaşması oldukça zordur. Arkadaşlık ilişkilerinde bile devamlı sürtüşme içinde olacak bu iki burcun bir ilişki kurması ikisi içinde kötü olacaktır. Çünkü bir ilişkiye başladıkları zaman oldukça tartışmalı ve fırtınalı bir ilişkileri olacaktır. Buda iki burcun yıpranmasına neden olacaktır. Bu yüzden bu iki burcun birlikte uyum yakalamaları ve mutlu olabilmeleri oldukça zordur.

Yengeç Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç burcu erkeği ve başak kadını bir ilişki kurduklarında aralarında hep bir çekingenlik söz konusu olacaktır. Bu durumdan dolayı da eğlenceli ve tutkulu bir aşk yaşamalarına engel olacaktır. Bu da zaman içinde ilişkilerinin monotonlaşmasına ve birbirlerinden uzaklaşmalarına neden olacaktır. Ancak aralarında kendilerinde gördükleri bazı sorunları aşmaya çalışırlarsa ve birbirlerine tutunurlarsa uzun süreli bir ilişki yaşamaya başlayabilirler. Bunun yanı sıra eğer karşılarındaki kişi ile empati kurarlarsa mutluluğu ve aralarındaki uyumu yakalayabilirler. Ancak ilişkileri için biraz çaba sarf etmeleri gerekmektedir.

Yengeç ve Aslan Burç Uyumu

yengecAşk ilişkisi için en ideal çiftlerden biri. Biri duygusal, evine ve partnerine bağlı, tam bir aile insanı, diğeri korumacı, lider ve romantik bir partner. Birbirlerini bulduklarında birbirlerinden çok etkilenecekleri kesin. Evine fazlası ile bağlı olan yengeç, aslanın korumacı tavırları ve romantikliğinden çok etkilenecek. Aslan ise sadık yengeç karşısında etkisiz kalmayacaktır.

Aslan erkeği yengeç kadını ilişkisi, özellikle yengeç ve aslan burç uyumu için ideal bir ilişkidir. Bu ikili bizden 10 üzerinden 9 puanı hak ediyor. Aslan ve yengeç ilişkisi, ilişkinin ilk döneminde çıkabilecek sorunları atlatırsa, uzun soluklu bir birlikteliğe adım atacaklardır. Yengeç de aslan da romantik birer burç olduklarından, her ikisi de mutluluğu birbirlerinde bulacaklar.

Yengeç burcu ve aslan burcu birlikteliğinde, bir yöneten bir de yönetilen olacaktır. Sizin de anlayacağınız üzere bu ilişkinin yöneticisi hiç kuşkusuz aslan olacaktır. Ayrıca yengeç onun kendisini yönetmesine de pek ses çıkarmaz çünkü o bunu sevgisinin bir göstergesi olarak görür. Aslan burcu ve yengeç birlikteliği bize göre ideal bir çift olabilir. Ama aslan burcu ile birlikte olmak pek de kolay değildir.

Zaman zaman karşısındakini fazlasıyla zorlayan bu burç, yengecin duygularını sarsabilir ve ondan kaçmasına neden olabilir. Ama yine de yengeç burcu, kalıp mücadele etmekten yana olduğu için, bu ilişki sadakat sorunu olmadıkça kolay kolay bitmeyecek bir ilişkidir. Yengeç burcu kadını ve aslan burcu erkeği birlikteliği, aslan burcu kadını ve yengeç burcu erkeği birlikteliğine göre daha şanslıdır. Aslan kadını vurdulu kırdılı aşklardan hoşlanır. Yani fazlasıyla duygusal olan yengeç erkeği ona zaman zaman sıkıcı gelebilir. Ama yine de bu romantik ve tutkulu erkek ona her zaman çekici gelecektir. Aslan ve yengeç birlikteliği bizden geçer not alıyor. Üstelik bu ikilinin yatakta da inanılmaz bir çekimi olacaktır.

Yengeç Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu erkeği romantikliği ve neşeli olması nedeniyle yengeç burcu kadınının oldukça dikkatini çeker. Böylece ikili arasında uyumu yakalamak o kadar da zor değildir. Yengeç burcu kadını romantikliği oldukça sever ve duygusal bir yapıya sahiptir. Onun için önemli olan duygudur. Aslan erkeği eğer aralarındaki duyguları yengeç kadınına hissettirebilirse aralarında çok güzel ve uyumlu bir aşk yaşanabilir. Kimi zaman tartışmalar olsa da iki burcun da yapıcı bir özelliği olmasından dolayı bu sıkıntıları kendi aralarında kısa bir süre içinde aşabilirler.

Yengeç Burcu Erkeği ile Aslan Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç burcu erkeği ve aslan burcu kadını eğer birbirlerini tanımaya ve anlamaya çalışırlarsa kısa bir süre içine bir birliktelik yaşamaya başlayabilirler. Ancak aralarındaki bu anlayışı kaybederlerse şayet ilişkileri çok uzun sürmez. Yengeç erkeği içene kapanık bir kişiliğe sahiptir. Aslan kadını ise liderlik duygusu ile yengeç erkeğinin içine girmeye çalışırlarsa aralarında çok uyumlu bir ilişki yaşarlar. Bu ilişkinin yürümesi için yengeç erkeğinin ve aslan kadının birbirini gerçekten çok severlerse uzun sürlei bir evlilik ve sevgililik süreci yaşarlar.

Yengeç ve Yengeç Burç Uyumu

yengecBir yengeci çok iyi anlayabilecek bir başka kişi varsa, o da diğer bir yengeçtir. Her ikisi de aynı burca mensup su grubunun insanları olduklarından, her ikisi de duygusal ve romantiktir. Ayrıca yengeç, en fedakar burçlar arasındadır. İkisinin de bu ilişkide fedakarlık yapacaklarından şüphemiz yok. Bu sayede oldukça seviyeli ve güzel bir ilişkileri olacak.

Yengeç ve yengeç burç uyumu, bizden 10 üzerinden 8 alıyor. İkisinden biri biraz baskın karakter olurlarsa, o zaman bu ilişkiye 9 da verebiliriz. Yengeç ve yengeç ilişkisi, kimi zaman oldukça duygusal sahnelere yer verecektir . Eğer birbirlerini anlar ve romantizmin tadını çıkarırlarsa, yatakta da çok iyi bir ikili olacaklardır.

Bu ilişkide duygusallık tavan yapacak. Yengeç burcu ve yengeç burcu birlikteliği için kesinlikle romantik bir ilişki olacağını söyleyebiliriz. İki yengeç bir araya gelince ortaya romantik bir aşk ilişkisi olacaktır. Her iki taraf da duygusal, romantik kişiler oldukları için bu ikiliyi sürekli el ele, diz dize görebilirsiniz. Öyle ki bazen 3-4 gün evden çıkmayıp, baş başa film izlediklerini, birlikte yemek yaptıklarını, oturup sohbet ettiklerini görebilirsiniz. Şaşırtıcı bir şekilde ikisi de bundan büyük keyif alacaklar.

İki yengeç bir araya geldiğinde, orada iyi bir evlilik olacağını da söyleyebiliriz. Her ikisi de ailelerine ve sevdiklerine bağlı insanlardır. Onların sadakati kolay kolay bozulmaz ve ikili ilişkilerde kolay kolay aldatmazlar. Bu durumda bu ilişki bitecekse bile, sadakat sorunu ile bitmeyecektir. Bu ilişkinin uzun süreli bir ilişki olması kuvvetle muhtemel. Ama yeniliklere açık olmalarını ve monotonluktan uzaklaşmalarını tavsiye ediyoruz. Zaman zaman birbirlerine anlatacak şeyleri kalmadığında, birbirleri ile tartışabilirler. Bu durumda da birbirlerini kırmamalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü her iki taraf da kırılgan olduğu için, onarması da çok kolay olmayabilir.

Yengeç Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç burcu kadını ile yengeç burcu erkeği hemen hemen aynı özellikleri taşımaktadır. Bu iki burcun düşünce yapısı ve hayata bakış açıları aynıdır. Bu sebeple mutsuz olmaları ve uyum yakalayamamaları için hiçbir sebep yoktur. Ancak ilişkilerinde tek sorun çok fazla tutkulu bir ilişki yaşayamazlar. Bunun sebebi ise aynı özelliklere sahip olmalarıdır. Ancak gene de sevgili olduklarında yada evlendiklerinde uzun bir birliktelikleri olabilir. Arkadaş olarak da bu iki burç oldukça güzel anlaşır. Aslına bakarsanız bazı konular haricinde bu iki burç birbirini tamamlar.

Yengeç Burcu Erkeği ile Yengeç Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç kadını ve yengeç erkeği arasında olan bir ilişki genel olarak kısa süreli bir ilişki olacaktır. Bu iki burç aralarında sorunsuz bir ilişki ve tamamen uyumu yakalayabilmeleri için ilk önce aralarındaki fiziksel uyumu yakalamaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra yengeç kadını ve yengeç erkeği birbirine karşı oldukça anlayışlı olmaları gerekmektedir. Ancak öyle mutluluğu yakalayabilirler. Böylece birliktelikleri sağlam ve uzun süreli olacaktır. İki kişinin de aynı burçtan olması nedeniyle ikisi de birbirine çok benzer. Bu kimi zaman sorun yaratsa da kimi zamanda onlar için mutluluğun anahtarı olacaktır.

Yengeç ve İkizler Burç Uyumu

ikizlerBirbirleri için yaratılmış olmasalar da, yengeç ve ikizler ilişkisi sınıfta da kalmıyor. Yengecin fazla romantik ve duygusal olması ikizler tarafından çok hoş karşılanmasa da, aşkın bazı engelleri aşacağından şüphemiz yok. Yengeç ve ikizler burç uyumu, bizden 10 üzerinden 6 puanı hak ediyor. Ikizler’in maceracı ruhu izin verirseniz sizi kabuğundan çıkaracaktır.

Siz ise karşılığında ona duygusal derinlik verebilirsiniz. Sizinle birlikte iken ne kadar savunmasız olsa da gene güvende olacağını bilmek onu rahatlatacaktır. Farklılıklarınızı biliyorsanız ve bu konularda çaba gösterirseniz,  o kadar mutlu olacaksınız. Bu ilişkide yengeç, ikizlerin maceracı ruhundan, ikizler ise yengecin romantik sözlerinden etkilenmiş olacaktır.

Yengeç burcu ve ikizler burcu birlikteliği, özellikle yengeç burcunu zorlayacak bir ilişki olacaktır. İkizler burcunun fazla sosyal ve aktif olması, yengeç burcunun kıskançlık damarlarını çatlatabilir. Çünkü yengeç burcu, birini sevdiğinde fazlasıyla sahiplenir ve başka kimse ile onu paylaşmak istemez. İkizler burcu için ise en az sevdiği kişi kadar önemli olan da arkadaşlarıdır.

Onu sürekli iş çıkışı, arkadaşları ile bir yerlerde eğlenirken görebilirsiniz. Yengeç burcu ise sevdiği ile evde baş başa vakit geçirmek isteyecektir. İkizler başta buna ayak uydursa da, zamanla eski hayatını özleyip, yeniden bekarlığa adım atmak isteyebilir. O nedenle, yengeç burcuna tavsiyemiz, eğer sevgilisine gerçek değer veriyorsa, onu serbest bırakması gerekiyor. Aksi halde ikizler özgürlüğünü düşünüp, ondan uzaklaşabilir.

Yengeç burcu ve ikizler burcu kusursuz bir çift olmasa da, kötü bir ikili de değildir. Her ikisi de hem duygularını hem de mantığını konuşturabilir. Özellikle ikizler burcunun entelektüel yapısı, yengeç burcunu kolayca etkileyecektir. İkizler ise yengecin tutkulu bakışlarına hayran olabilir. Derin sevginin yaşanacağı bu ilişkinin uzun sürmesi biraz da yengeç burcunun ellerinde.

Yengeç Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç burcu kadını ve ikizler burcu erkeğinin bir ilişkiye başladıkları zaman aralarında sorunsuz bir ilişki ve uyum beklemek oldukça yanlıştır. Çünkü bu ikili arasında başlayan bir ilişki oldukça sorunlu ve tartışmalın bir ilişki olacaktır. Buna sebep olarak ise birbirine tamamen zıt kişiliklerini söyleyebiliriz. Bir ilişkiye başladıkları zaman bu ilişki hem kısa süreli hem de oldukça tatsız bir ilişki olacaktır. Yani her iki tarafta bu ilişkiden mutlu bir anı bırakmaları oldukça zordur. Ne sevgililikte ne de sevgililikte başarılı olma ihtimalleri oldukça düşüktür.

Yengeç Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç burcu erkeği ve ikizler burcu kadını arasında bir ilişki yaşanması ve bunda uyumun sağlanması oldukça güçtür. Her daim ilişkilerine ve kendilerine dair ruhsal problemler yaşayabilirler. İkizler kadını değişimi seven ve sürekli bir değişim içinde olan bir yapıya sahiptir. Eğer ki yengeç erkeği ikizler kadını ile bir birliktelik yaşayacaksa buna açık olmalıdır. Ancak bu durum yengeç erkeği için oldukça zor bir durumdur. Bundan dolayı da bu iki burcun evlilik süreci kurmaları ve uzun bir süre beraber olmaları oldukça zordur.

Yengeç ve Boğa Burç Uyumu

yengecYengeç, su grubuna mensup en duygusal burçlardan biridir. Ateş grubundaki boğalar ise daha gerçekçi burçlardır. Bir boğanın romantik ve duygusal olması için, karşısındaki insana güvenmesi gerekir. Ancak çok sağlam ve güçlü bir karakter yapısı vardır.  Boğa’nın bu yapısı, yengeci en çok çeken detay olacaktır. Çünkü yengeçler, güvenebilecekleri bir eş ararlar.

Boğalar, özenli, tutkulu ve ihtiraslı insanlardır. Duygusal olarak yengeci tatmin etmesi için sadik olması yeterli olacak. Yengeç, bir boğa partner bulduğunda, onu bırakmamak için elinden geleni yapmalıdır. Yengeç ve boğa ilişkisi, bizden 10 üzerinden 8 puan alıyor. Duygusal olarak bu ikili başarılı bir çift. Ayrıca yatakta da uyumsuz olduklarını söylemek yalan olur. Birlikte unutulmaz bir çift olabilirler.

Astrolojik açıdan oldukça uyumlu olduğunu söyleyebileceğimiz yengeç burcu ve boğa burcu ikilisinde, her iki taraf da karşısındaki kişiye güvenmek isterler. Tabi her iki taraf da güvenilir kişiler oldukları için, aradıkları gerçek aşkı birbirlerinde bulabilirler. Ama boğa burcunun zaman zaman dilini tutamaması, yengeç burcunun yara almasına neden olabilir.

Yengeç burcu çok kolay kırılır, bu nedenle boğa burcunun dikkatli olması gerekiyor. Karşısındakinin duygusal ve kırılgan olduğunu unutmamalıdır. Boğa burcuna mensup kişilerin hoş zevkleri vardır. İyi bir mekanda oturup sevdikleri ile saatlerce sohbet edip vakit geçirebilir. İyi bir film onun dikkatini çekecektir. Sosyalleşmekten hoşlanan boğa burcu, sevgilisinin de ona eşlik etmesini isteyeceği için, yengeç de sevildiğini hissedecektir. Boğa burcu, dış görünüşüne oldukça özen gösterir.

Sevgilisinden de onu bekleyecektir. Yengeç burcunun her zaman bakımlı olmasını ister. Bu ilişkide boğa burcunun ihtiyaç duyduğu duyguyu ve romantizmi karşılayacak olan yengeçtir. Yengeç burcunun yoğun bir duygu dünyası vardır. O derin sevgisi ile boğa burcunu kendine aşık edecektir. Boğa ve yengeç ikilisi, birlikte uzun bir ilişki yaşayacaklardır.

Yengeç Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeğin Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç burcu kadını ve boğa burcu kadını birbirinden çok farklı yapılara sahiptirler. Yengeç kadını oldukça yumuşak ve alıngan bir yapıya sahipken boğa erkeği oldukça sert bir yapıya sahiptir. Buda ikili arasında zaman içinde uçurumlar ve kırgınlıklar birikmesine neden olacaktır. Bu sebepten dolayı bu iki burç arasında uyumlu ve mutlu bir aşk yaşanma ihtimali oldukça düşüktür. Sevgili oldukları dönem içerisinde belki birkaç sorun haricinde sorun yaşamasalar da özellikle evlilik dönemleri içerisinde kalıcı ve sağlıklı bir ilişki kurmaları oldukça zordur.

Yengeç Burcu Erkeği ile Boğa Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç burcu erkeği ve boğa burcu kadını arasında olan ilişki gerçekten çok eğlenceli ve heyecanlı olacaktır. Bu iki burcun hem düşünce yapıları hem de bazı karakter yapıları birbirine çok benzemektedir. Sevgili süreçleri oldukça güzel geçebilir. Evlilik süreçleri ise ufak tefek sorunlar haricinde mutluluğu ve uyumu rahat bir şekilde yakalayabilirler. Çünkü bu iki burcun birbirini tamamlama özelliği vardır. Boğa kadını yengeç erkeğine güvendiği zaman tüm kalbini rahatlıkla açar ve her zaman sadakat bekler. Yengeç erkeği ise boğa kadının bu istediğini bilmeden de olsa yapar.

Yengeç ve Koç Burç Uyumu

yengecYengeç ve koç burçları, karakter yapısı olarak birbirlerinden epey farklıdır. Ancak bu farklılık uyumsuz bir çift olacakları anlamına gelmez. Sosyal ve maceraperest bir kişiliğe sahip olan koç, evcimen ve duygusal yengeç ile anlaşabilecek midir?

Eğer bu ikili birbirlerini anlamaya çalışırlarsa, bu ilişki bizden 10 üzerinden 7 puanı kapıyor! Koç, zaman zaman yengecin beklediği ilgiyi gösteremeyebilir. Bu durum, yengecin sevilmediğini hissetmesine neden olabilir. Bu noktada koç burcu, partnerine olan sevgi ve ilgisini göstermekten çekinmemelidir. Eğer bu durumu aşabilirlerse, yengeç ve koç ilişkisi gelecek vaat ediyor. Eğer partnerinden vazgeçemiyorsa, bir yengeç sevgilisi ile adrenalin dolu maceralara atılmayı deneyebilir.

Yengeç burcu ve koç burcu ikilisi, birbirlerinden farklı karakterler oldukları için, ilişkinin başında biraz zorlanabilirler. Koç burcu, fazla duygusal ve romantik olan yengeç burcuna ayak uydurmakta başta zorlanacaktır. Ayrıca koç liderlik burcu olduğu için, bu ilişkide ipler koç burcunun elinde olacaktır.

Yengeç yönetiliyor gibi görünse de, bu ilişkinin gizli yöneteni olabilir. Yengeç burcu derin bir duygu dünyasına sahiptir. Onun bu duygu yoğunluğu, koç burcunun sevildiğini hissetmesini sağlayacağı için, koç burcu yengeç burcuna kolayca güvenir. Koç burcu ve yengeç burcu ikilisinin iyi bir ilişki ve evlilik hayatları olacağını söyleyebiliriz. Bu ikili, evine ve ailesine bağlı kişilerdir.

Bu ikiliyi ilişkiye başladıktan kısa bir süre sonra evli olarak görebilirsiniz. Zaten oldukça romantik ve tutkulu olan yengeç, koç burcunu da kendine uydurabilirse, birlikte iyi bir çift olabilirler. Yengeç burcu ve koç burcu ilişkisinde, önemli olan ikilinin aralarındaki farklılıkları aşabilmesidir. Yengeç burcunun morali bozulduğunda, koç burcu ona destek vermelidir. Böylece birbirini tamamlayan bir çift olacaklar. Bu ikili, arkadaşlıkta da oldukça başarılı bir ikili olurlar.

Yengeç Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç burcu kadını evcimen ve iyi niyetli bir yapıya sahiptir. Koç erkeği ise oldukça dik başlı ve inatçı bir yapıdadır. Bu gibi özelliklerinden ve birbirlerine zıt yönlerinden dolayı yengeç kadını ve koç burcu erkeğinin uyum ve mutluluğu yakalaması çok düşük bir ihtimaldir. Kendilerine burçlarına has özelliklerden dolayı kolay kolay sorunsuz bir ilişki yürütemezler. Bundan dolayı aralarında asla uzun süreli yada kısa süreli bir uyum yakalayamazlar. Bundan dolayı da mutlu olamazlar. Bu iki burç bir ilişkiye başladıkları zaman oldukça kısa süreli bir ilişkileri olacaktır.

Yengeç Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Yengeç erkeği ve koç kadını arasında uyum yakalayamamalarının birçok sebebi vardır. Burç özelliklerinden dolayı ikilisinin arasında birçok zıt yönler vardır. Buda bu iki burcun bir ilişki yaşayama başladıkları zaman hem mutsuz hem de uyumsuz bir çift olmalarına neden olacaktır. Yengeç burcu erkeği aşırı sahiplenici bir yapıya sahiptir. Koç kadını ise hem kısıtlanmayı sevmez hem de oldukça hareketli bir yapıya sahiptir. Buda ikili arasında oldukça büyük sorunların yaşanmasına neden olacaktır. Ne kadar uzun bir ilişki için çaba sarf etseler de bu boşuna yapılan bir çabadır.