Yengeç ve Yengeç Burç Uyumu

yengec

Bir yengeci çok iyi anlayabilecek bir başka kişi varsa, o da diğer bir yengeçtir. Her ikisi de aynı burca mensup su grubunun insanları olduklarından, her ikisi de duygusal ve romantiktir. Ayrıca yengeç, en fedakar burçlar arasındadır. İkisinin de bu ilişkide fedakarlık yapacaklarından şüphemiz yok. Bu sayede oldukça seviyeli ve güzel bir ilişkileri olacak.

Yengeç ve yengeç burç uyumu, bizden 10 üzerinden 8 alıyor. İkisinden biri biraz baskın karakter olurlarsa, o zaman bu ilişkiye 9 da verebiliriz. Yengeç ve yengeç ilişkisi, kimi zaman oldukça duygusal sahnelere yer verecektir . Eğer birbirlerini anlar ve romantizmin tadını çıkarırlarsa, yatakta da çok iyi bir ikili olacaklardır.

Bu ilişkide duygusallık tavan yapacak. Yengeç burcu ve yengeç burcu birlikteliği için kesinlikle romantik bir ilişki olacağını söyleyebiliriz. İki yengeç bir araya gelince ortaya romantik bir aşk ilişkisi olacaktır. Her iki taraf da duygusal, romantik kişiler oldukları için bu ikiliyi sürekli el ele, diz dize görebilirsiniz. Öyle ki bazen 3-4 gün evden çıkmayıp, baş başa film izlediklerini, birlikte yemek yaptıklarını, oturup sohbet ettiklerini görebilirsiniz. Şaşırtıcı bir şekilde ikisi de bundan büyük keyif alacaklar.

İki yengeç bir araya geldiğinde, orada iyi bir evlilik olacağını da söyleyebiliriz. Her ikisi de ailelerine ve sevdiklerine bağlı insanlardır. Onların sadakati kolay kolay bozulmaz ve ikili ilişkilerde kolay kolay aldatmazlar. Bu durumda bu ilişki bitecekse bile, sadakat sorunu ile bitmeyecektir. Bu ilişkinin uzun süreli bir ilişki olması kuvvetle muhtemel. Ama yeniliklere açık olmalarını ve monotonluktan uzaklaşmalarını tavsiye ediyoruz. Zaman zaman birbirlerine anlatacak şeyleri kalmadığında, birbirleri ile tartışabilirler. Bu durumda da birbirlerini kırmamalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü her iki taraf da kırılgan olduğu için, onarması da çok kolay olmayabilir.

 

Google Reklamları