Yengeç ve Yay Burç Uyumu

yengec

Bu ikili için çok iç açıcı şeyler söylemek zor. Oldukça zeki ve analitik birisi olan yaylar, duygusal ve alıngan yengeçlerin yanında sıkılacaktır. Derin duyguları olan yengeçler ise yayları anlama konusunda sıkıntı yaşayabilir, çünkü onlara göre yaylar vurdumduymaz ve sorumsuz kişiler olabilirler. Yay, sosyal hayata oldukça düşkündür, eve girmek istemez. Yengeç ise tam tersidir.Bir yengecin evden çıkması için çok özel bir gece ya da davet olması gerekir. Yay ise dışarı çıkmak için nedene ihtiyaç duymaz. Yengeç ya da yay, ikisinden biri partnerine ayak uydurabilirse, bu ilişkiye 10 üzerinden 5 vermeye değer, ancak yine de yengeç burcunun derin duyguları ve romantikliğinden etkilenen bir yay da en az onun kadar romantik olabilir, o zaman bu ilişkinin geleceği olabilir.

Yengeç burcu ile yay burcu, birbirinden çok farklı dünyalarda yaşayan iki burçtur. Hayattan farklı beklentileri olan ve farklı bakış açıları olan bu ikili, birlikte şaşırtıcı derecede iyi de anlaşabilirler. Yengeç burcu, evini sever ve evine oldukça bağlıdır. İncinmek istemez ve çevresindekilerin de incinmesini istemez. Ama karşısındaki de bir yay olduğu için rahat olmalıdır. Çünkü bir yay burcu oldukça iyimser ve anlayışlı olabilir. Sevdikleri için çalışır. Onun bu güvenirliği, yengeç burcunu hemen etkileyeceği için, ona karşı güçlü duygular beslemeye başlayacaktır.

Bu ilişkide yay burcu mantığını, yengeç burcu ise duygularını kullanacağı için, ikilinin birbirini tamamlayacağını düşünebiliriz. Filozof burcu olan yay ve öğretmen bir burç olan yengeç burcu birlikteliği, günlük hayatta zaman zaman zor anlaşacak olsalar da, sorunları ortadan kaldırmak yine onların ellerinde. Yengeç ve yay burcu ikilisinin yatakta iyi bir çekimi vardır. Yay burcu, bu duygusal yengeç ile yatakta çok mutlu olabilir. İkili romantizmin doruklarına varabilirler.

Google Reklamları