Yengeç ve Terazi Burç Uyumu

terazi

Dengeli ve kararlı bir yapıya sahip olan terazi burcu, bu özellikleri ile yengeç burcuna güven verir. Yengeç fazlasıyla kırılgan bir yapıya sahip olduğundan, vurdumduymaz kişilerle anlaşamaz. O, terazi gibi daha dürüst ve kararlı burçlarla daha iyi anlaşır. Yengeç burcu, duygusal ve romantik olduğundan bu yönü ile terazi burcunu rahatlıkla kendine aşık edebilir, ancak gerçekçi olmasında fayda var. Çünkü abartılı sözler ve gerçek hissettirmeyen duygular terazi için hiç bir anlam ifade etmeyecektir. Terazi en romantik burçtur, aşk için yaşarlar. Kendilerini tamamlayan bir ruh eşini bulduklarında aşklarını filmlerdeki gibi yaşamak isterler. Evlilik, bu ilişkileri bir sanat olarak gören burç için korkutucu olabilir. İlişkilerde sadık kalabildikleri gibi bu ilişki süresinde başka birinden etkilenme ihtimalleri de vardır. Bu ilişkiye 10 üzerinden 8 vermek uygun gibi görünüyor.

Yengeç burcu ve terazi burcunun bir araya gelmesi fikri ilk bakışta çok uzak görünebilir, çünkü bu ikili birbirinden oldukça farklı karakterleri taşırlar. Ama her ikisi de ailelerine ve sevdiklerine bağlı kişiler oldukları için, bu ilişki tutkulu bir beraberlik olacaktır. Hava elementine mensup terazi burcu ve su grubuna mensup yengeç burcu birlikteliği, zaman zaman zorlu ama bir o kadar da heyecanlı ve sevgi dolu bir ilişki olacak. Bu ilişkinin başında, terazi burcunun önüne koyduğu duvarları yıkmak yengeç burcuna düşüyor. Onu sevdiğine inandırması gerekiyor, çünkü yengeç burcuna mensup kişiler duyguları ile hareket etmeden önce güvenmek ister.

Aşkta iyi bir başarı yakalayan yengeç burcu ve terazi burcu ikilisi, iş hayatında da oldukça başarılı olabilirler. Bu ikilinin iyi birer arkadaş olacaklarını da söylemek yanlış olmaz. Terazi, duyguları ile hareket eder gibi görünse de, doğruların ve gerçeklerin her zaman farkındadır ve bir ilişkinin olmayacağını anladığında oradan kaçıp uzaklaşabilir, bu durumda yengeç burcuna büyük iş düşüyor.

Google Reklamları