Yengeç ve Oğlak Burç Uyumu

yengec

Her ne kadar ikisi de duygusal burçlar olsalar da, oğlak için duygusallığını göstermek bir hayli zordur. Herkes onun ne kadar soğuk, ne kadar ketum olduğunu konuşurken, aslında onun içi kan ağlayabilir, ama bunu kimseye göstermek istemez. Oğlak burçlarının bu yanını, yalnızca güvendiği ve sevdiği kişiler görebilir. Romantik sözler, oğlak için inandırıcı değildir, oğlak garanticidir. Onu sevdiğini hissettiren bir yengeç, artık dünyanın en mutlu insanı olabilir. En sadık burçlardan birisi olan oğlak, birini sevdiğinde onu mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Ancak oğlak fazlasıyla açık sözlü olduğundan, zaman zaman sözleri ile fazla duygusal olan yengeç burcunu kırabilir. Onun gönlünü almak ise o kadar zor olmayacaktır. Yengeç ve oğlak burç uyumu, bizden 10 üzerinden 7 alıyor. Ortada gerçek bir aşk varsa, bu ilişki 9 puanı da hak ediyor.

Yengeç burcu ve oğlak burcu birlikteliğinde, ilişkiyi yöneten taraf oğlak burcu olacaktır. Genellikle duyguları ile hareket eden yengeç olduğu için, oğlak burcunun duruma el koyması gerekebilir. Oğlak burcu da duygusaldır, ama gerektiği yerde mantığını kullanmakta da oldukça ustadır. Oğlak burcu evine bağlı ve sadıktır. Bu durumda yengeç, ona rahatlıkla güvenecektir. Ama yine de, oğlak burcunun içinde büyük bir enerji de vardır. Bu enerjisini genel olarak çalışmaya kullandığı için, akşam eve geldiğinde ayaklarını uzatıp dinlenmek isteyecektir. Ama bu ikilinin dışarıda da bol bol vakit geçirmeleri gerekiyor. Bu noktada yengeç, oğlak burcuna ayak uydurmalı.

Yengeç burcu, fazlasıyla duygusal ve kırılgan olduğu için, zaman zaman oğlak burcu onun kalbini kırabilir. Oğlak, özellikle sinirlendiğinde karşısındaki kişiyi görmez ve anlık sinirle ağzına geleni söyleyebilir. Bu durumda yengeç burcunun da kalbi kırılacaktır. Onun kalbini onarmaksa yine oğlak burcuna düşüyor.

Google Reklamları