Yengeç ve Kova Burç Uyumu

kova

Hava grubuna mensup kova ve su grubuna mensup yengeçler, bir arada çok iyi anlaşamayabilirler. Yengecin duygusallığı, kova için gereksiz ve saçma gelebilir. Özgür ruhu ve bekarlığa olan aşkıyla bir kova ile birlikte olmak, yengeç için kırıcı ve zor olacaktır. Kova, birinden en hızlı etkilenen ancak en çabuk soğuyan burçlardandır. Onun bu hali, yengeç burcu için biraz ağır olabilir. Ancak zeki bir yengeç, kovaları etkilemek için güçlü bir silah olabilir. Yengeç burcu evine bağlı, duygusal ve aileye önem veren insanlardır. Kova ise aile kurma fikrini mümkün olduğunda erteler. O, gününü gün etme ve bolca eğlence peşindedir. Bir kova ile ilişkiye başlamadan önce yengeç burcu iyi düşünmelidir. Bu ilişkide yara alan taraf muhtemelen yengeç tarafı olacaktır. Bu ilişkiye 10 üzerinden 4 veriyoruz.

Yengeç burcunu yöneten duyguları, kova burcunu yöneten ise mantığıdır. Bu da, bu ikilinin birbirinden oldukça farklı olduğunu gösteriyor. Bu farklılık onları birbirinden ayırsa da, ikili ilişkilerde birbirlerini tamamlamalarını da sağlayabilir. Bu ilişkide, kova burcu duygularını göstermekte zorlandığı için Yengeç burcuna iş düşüyor. Romantizmi yaşatması gereken taraf yengeç burcu olacaktır. Ama yine de yengeç burcu, kova burcunun sevgisini göstermemesi konusunda sıkıntı yaşayabilir ve sevilmediğini düşünmeyebilir.

Kova burcu aşk ilişkilerinde çok başarılı olmasa da, arkadaş ilişkilerinde oldukça başarılıdır. Kovalar çok iyi dost olur. Bu durumda yengeç burcunun en iyi dostu sevgilisi olabilir. Bu ikili, kafaca anlaşacakları için iyi birer arkadaş da olurlar. Sevgili olmaları için, bu ilişkiye biraz zaman vermeleri gerekecek. Bu ikili, birlikte pek romantik olmayabilirler. Ama yine de eğlenmenin tadını çıkarmalılar. Eğlenceli zamanlar, zaman içinde yeni baş başa geçirilen romantik dakikalara da bırakabilir.

Google Reklamları