Yengeç ve Koç Burç Uyumu

yengec

Yengeç ve koç burçları, karakter yapısı olarak birbirlerinden epey farklıdır. Ancak bu farklılık uyumsuz bir çift olacakları anlamına gelmez. Sosyal ve maceraperest bir kişiliğe sahip olan koç, evcimen ve duygusal yengeç ile anlaşabilecek midir?

Eğer bu ikili birbirlerini anlamaya çalışırlarsa, bu ilişki bizden 10 üzerinden 7 puanı kapıyor! Koç, zaman zaman yengecin beklediği ilgiyi gösteremeyebilir. Bu durum, yengecin sevilmediğini hissetmesine neden olabilir. Bu noktada koç burcu, partnerine olan sevgi ve ilgisini göstermekten çekinmemelidir. Eğer bu durumu aşabilirlerse, yengeç ve koç ilişkisi gelecek vaat ediyor. Eğer partnerinden vazgeçemiyorsa, bir yengeç sevgilisi ile adrenalin dolu maceralara atılmayı deneyebilir.

Yengeç burcu ve koç burcu ikilisi, birbirlerinden farklı karakterler oldukları için, ilişkinin başında biraz zorlanabilirler. Koç burcu, fazla duygusal ve romantik olan yengeç burcuna ayak uydurmakta başta zorlanacaktır. Ayrıca koç liderlik burcu olduğu için, bu ilişkide ipler koç burcunun elinde olacaktır.

Yengeç yönetiliyor gibi görünse de, bu ilişkinin gizli yöneteni olabilir. Yengeç burcu derin bir duygu dünyasına sahiptir. Onun bu duygu yoğunluğu, koç burcunun sevildiğini hissetmesini sağlayacağı için, koç burcu yengeç burcuna kolayca güvenir. Koç burcu ve yengeç burcu ikilisinin iyi bir ilişki ve evlilik hayatları olacağını söyleyebiliriz. Bu ikili, evine ve ailesine bağlı kişilerdir.

Bu ikiliyi ilişkiye başladıktan kısa bir süre sonra evli olarak görebilirsiniz. Zaten oldukça romantik ve tutkulu olan yengeç, koç burcunu da kendine uydurabilirse, birlikte iyi bir çift olabilirler. Yengeç burcu ve koç burcu ilişkisinde, önemli olan ikilinin aralarındaki farklılıkları aşabilmesidir. Yengeç burcunun morali bozulduğunda, koç burcu ona destek vermelidir. Böylece birbirini tamamlayan bir çift olacaklar. Bu ikili, arkadaşlıkta da oldukça başarılı bir ikili olurlar.

Google Reklamları