Yengeç ve İkizler Burç Uyumu

ikizler

Birbirleri için yaratılmış olmasalar da, yengeç ve ikizler ilişkisi sınıfta da kalmıyor. Yengecin fazla romantik ve duygusal olması ikizler tarafından çok hoş karşılanmasa da, aşkın bazı engelleri aşacağından şüphemiz yok. Yengeç ve ikizler burç uyumu, bizden 10 üzerinden 6 puanı hak ediyor. Ikizler’in maceracı ruhu izin verirseniz sizi kabuğundan çıkaracaktır.

Siz ise karşılığında ona duygusal derinlik verebilirsiniz. Sizinle birlikte iken ne kadar savunmasız olsa da gene güvende olacağını bilmek onu rahatlatacaktır. Farklılıklarınızı biliyorsanız ve bu konularda çaba gösterirseniz,  o kadar mutlu olacaksınız. Bu ilişkide yengeç, ikizlerin maceracı ruhundan, ikizler ise yengecin romantik sözlerinden etkilenmiş olacaktır.

Yengeç burcu ve ikizler burcu birlikteliği, özellikle yengeç burcunu zorlayacak bir ilişki olacaktır. İkizler burcunun fazla sosyal ve aktif olması, yengeç burcunun kıskançlık damarlarını çatlatabilir. Çünkü yengeç burcu, birini sevdiğinde fazlasıyla sahiplenir ve başka kimse ile onu paylaşmak istemez. İkizler burcu için ise en az sevdiği kişi kadar önemli olan da arkadaşlarıdır.

Onu sürekli iş çıkışı, arkadaşları ile bir yerlerde eğlenirken görebilirsiniz. Yengeç burcu ise sevdiği ile evde baş başa vakit geçirmek isteyecektir. İkizler başta buna ayak uydursa da, zamanla eski hayatını özleyip, yeniden bekarlığa adım atmak isteyebilir. O nedenle, yengeç burcuna tavsiyemiz, eğer sevgilisine gerçek değer veriyorsa, onu serbest bırakması gerekiyor. Aksi halde ikizler özgürlüğünü düşünüp, ondan uzaklaşabilir.

Yengeç burcu ve ikizler burcu kusursuz bir çift olmasa da, kötü bir ikili de değildir. Her ikisi de hem duygularını hem de mantığını konuşturabilir. Özellikle ikizler burcunun entelektüel yapısı, yengeç burcunu kolayca etkileyecektir. İkizler ise yengecin tutkulu bakışlarına hayran olabilir. Derin sevginin yaşanacağı bu ilişkinin uzun sürmesi biraz da yengeç burcunun ellerinde.

Google Reklamları