Yengeç ve Boğa Burç Uyumu

yengec

Yengeç, su grubuna mensup en duygusal burçlardan biridir. Ateş grubundaki boğalar ise daha gerçekçi burçlardır. Bir boğanın romantik ve duygusal olması için, karşısındaki insana güvenmesi gerekir. Ancak çok sağlam ve güçlü bir karakter yapısı vardır.  Boğa’nın bu yapısı, yengeci en çok çeken detay olacaktır. Çünkü yengeçler, güvenebilecekleri bir eş ararlar.

Boğalar, özenli, tutkulu ve ihtiraslı insanlardır. Duygusal olarak yengeci tatmin etmesi için sadik olması yeterli olacak. Yengeç, bir boğa partner bulduğunda, onu bırakmamak için elinden geleni yapmalıdır. Yengeç ve boğa ilişkisi, bizden 10 üzerinden 8 puan alıyor. Duygusal olarak bu ikili başarılı bir çift. Ayrıca yatakta da uyumsuz olduklarını söylemek yalan olur. Birlikte unutulmaz bir çift olabilirler.

Astrolojik açıdan oldukça uyumlu olduğunu söyleyebileceğimiz yengeç burcu ve boğa burcu ikilisinde, her iki taraf da karşısındaki kişiye güvenmek isterler. Tabi her iki taraf da güvenilir kişiler oldukları için, aradıkları gerçek aşkı birbirlerinde bulabilirler. Ama boğa burcunun zaman zaman dilini tutamaması, yengeç burcunun yara almasına neden olabilir.

Yengeç burcu çok kolay kırılır, bu nedenle boğa burcunun dikkatli olması gerekiyor. Karşısındakinin duygusal ve kırılgan olduğunu unutmamalıdır. Boğa burcuna mensup kişilerin hoş zevkleri vardır. İyi bir mekanda oturup sevdikleri ile saatlerce sohbet edip vakit geçirebilir. İyi bir film onun dikkatini çekecektir. Sosyalleşmekten hoşlanan boğa burcu, sevgilisinin de ona eşlik etmesini isteyeceği için, yengeç de sevildiğini hissedecektir. Boğa burcu, dış görünüşüne oldukça özen gösterir.

Sevgilisinden de onu bekleyecektir. Yengeç burcunun her zaman bakımlı olmasını ister. Bu ilişkide boğa burcunun ihtiyaç duyduğu duyguyu ve romantizmi karşılayacak olan yengeçtir. Yengeç burcunun yoğun bir duygu dünyası vardır. O derin sevgisi ile boğa burcunu kendine aşık edecektir. Boğa ve yengeç ikilisi, birlikte uzun bir ilişki yaşayacaklardır.

Google Reklamları