Yengeç ve Başak Burç Uyumu

yengec
Başaklar ile iletişim kurmanız aslında çok basittir. Başaklar hep insanlara yakın davranır ve sizi sevdiklerini kolayca belirtebilir.Başaklara kolayca aşık olabilirsiniz çünkü onlar hep köşede kıyı’da duran çok kişi ile birlikte olmamış sadece sevgi isteyen kişilerdir.Sizi bir başağı ömür boyu sevebilirsiniz,çünkü başak aşık olunacak bir kişidir.Bazıları sizlere utangaç derler ama başaklar’da utangaçtır size gelip seni seviyorum demez,çünkü başaklar hep size aşık olan taraftır biraz gizli taşır sevgilerini ama sizlerde onlara karşı en ufak bir ilgi olduğunu görsün sizin için herşeyi yapabilirler.Sizlere süpriz yapabilirler ama biraz’da kıskançtırlar yanınız’da karşı cins gördünmü arkadaşınız bile olsa sizi ondan kıskanır çünkü istemez sizi paylaşamk.Bazi yorumcular size utangaç olduğunuzu söylerler aslında doğru söylüyorlar siz aşkınızı ifade etmekten çekinirsiniz.İlk ondan bir hareket beklersiniz sizi sevdiğini göstermesini nasıl olması gerektiğini öğretmesini beklersiniz.

Duygusal kendiniz gibi olmasını isterseniz en ufak bir film karesin’de bile ağlamayı tercih edersiniz.Bazı astroloji kaynaklari utangaç yapılarından dolayı Başağı sikici olarak taıimlamaktadir. Bu çok yanlıştır, Başak tutkulu duyguları ile sizi şaşırtacaktır. Özellikle sizin gibi duygusal bir esle atesli ve coşkulu yönleri ortaya çikacaktir.Rutin işlerde çok iyi anlaşırsınız,pratik ve düzenlisinizidir karşınızdakine onu sevdiğinizi hissetirmek için elinizden ne geliyor ise yaparsınız aslında.Zaman sizin için çok önemlidir ve her şey ilk seçiminde olmasını isterseiniz.Günlük hayatta da iyi anlaşırsınız. Başak insani, pratik, düzenli, organizedir ve sizin gibi güvenlik arayisi içindedir.Biraz sinirlidirler çabuk patlayabilirler ama damarına basmadığınız sürece sizinle sürekli iletişim halinde olacaktır.
Basak sabirlidir, sinirlendigi zaman bile kabalasmaz. Hesaplidir, asla savurgan degildir ve çok çalisarak basarili olur. Ahlaki degerlere önem verir, hep dogrudan yanadir, aldatmayi sevmediginden size sadik kalacaktir.Beraber tatil yapmayı çok istersiniz ama biraz cimri olduğunuz için her zaman en uygun yerleri araştırırsınız.Para sizin için çok önemli değil ama değer vermeyi’de çok seversiniz paraya.

Google Reklamları