Yengeç ve Balık Burç Uyumu

balik

Her ikisi de su grubuna mensup balık ve yengeç burcu ikilisi, birlikte romantizmin doruklarında yaşayacaklar. Her ikisi de oldukça duygusal ve hisli insanlar olduklarından, zaman zaman ilişkide gereksiz duygusallıklar ve alınganlık olabilir. Ancak balık, yengece göre daha alıngan olduğundan, yengeç sözleri konusunda dikkatli olmalıdır. Herkesin ağlayabileceği bir omuz olmaya gönüllü olan Balık burcu ise bir çok kişinin en yakın dostudur. Karşı taraf sorunlarını ve sıkıntılarını anlatırken arada sırada zihinleri başka tarafa kaysa da, bu iş onların doğasında vardır. Herkese açık, sempatik ve hassas olabilmeleri ise sırlarıdır.  Birlikte hoş vakit geçirmeyi başarabilirlerse, romantik dakikalar onları bekliyor olacak. Bu ilişki 10 üzerinden 8 alır.

Yengeç burcu ve balık burcu ilişkisinde, her ikisi de su grubu oldukları için, karakter yapıları benzer bir çift olacaklar. Her iki taraf da oldukça duygusal olduğu için, bu ilişkiye tam bir romantizm ilişkisi olacağını söyleyebiliriz. Ama her iki taraf da zaman zaman fazla alınganlık gösterebilir. Bu durumda aralarını düzeltmek, yine iki taraftan birine düşecektir.

Aşk hayatında %80 oranında başarılı olma şansı verdiğimiz yengeç burcu ve balık burcu ikilisi, arkadaşlıkta çok iyi değillerdir. Birinin daha hareketli olması gerekiyor. Zira her ikisi de biraz fazla evcil oldukları için, zaman zaman birbirlerinden de sıkılabilirler. Bu ikilinin evlilik hayatı da güzel olur. Her ikisi de evine ve ailesine bağlı, sadık ve güvenilir kişilerdir. Fazlasıyla hassas ve duygusal olan balık burcuna göre yengeç burcu daha mantıklı olabilir. Bu ilişkiyi yöneten ise kesinlikle duygular olacaktır. Fazla duygusallık nedeniyle zaman zaman birbirlerini kırabilirler de, dikkatli olmaları gerekiyor. Yengeç ve balık birlikteliği yine de olumlu görünüyor.

 

Google Reklamları