Yengeç ve Aslan Burç Uyumu

yengec

Aşk ilişkisi için en ideal çiftlerden biri. Biri duygusal, evine ve partnerine bağlı, tam bir aile insanı, diğeri korumacı, lider ve romantik bir partner. Birbirlerini bulduklarında birbirlerinden çok etkilenecekleri kesin. Evine fazlası ile bağlı olan yengeç, aslanın korumacı tavırları ve romantikliğinden çok etkilenecek. Aslan ise sadık yengeç karşısında etkisiz kalmayacaktır.

Aslan erkeği yengeç kadını ilişkisi, özellikle yengeç ve aslan burç uyumu için ideal bir ilişkidir. Bu ikili bizden 10 üzerinden 9 puanı hak ediyor. Aslan ve yengeç ilişkisi, ilişkinin ilk döneminde çıkabilecek sorunları atlatırsa, uzun soluklu bir birlikteliğe adım atacaklardır. Yengeç de aslan da romantik birer burç olduklarından, her ikisi de mutluluğu birbirlerinde bulacaklar.

Yengeç burcu ve aslan burcu birlikteliğinde, bir yöneten bir de yönetilen olacaktır. Sizin de anlayacağınız üzere bu ilişkinin yöneticisi hiç kuşkusuz aslan olacaktır. Ayrıca yengeç onun kendisini yönetmesine de pek ses çıkarmaz çünkü o bunu sevgisinin bir göstergesi olarak görür. Aslan burcu ve yengeç birlikteliği bize göre ideal bir çift olabilir. Ama aslan burcu ile birlikte olmak pek de kolay değildir.

Zaman zaman karşısındakini fazlasıyla zorlayan bu burç, yengecin duygularını sarsabilir ve ondan kaçmasına neden olabilir. Ama yine de yengeç burcu, kalıp mücadele etmekten yana olduğu için, bu ilişki sadakat sorunu olmadıkça kolay kolay bitmeyecek bir ilişkidir. Yengeç burcu kadını ve aslan burcu erkeği birlikteliği, aslan burcu kadını ve yengeç burcu erkeği birlikteliğine göre daha şanslıdır. Aslan kadını vurdulu kırdılı aşklardan hoşlanır. Yani fazlasıyla duygusal olan yengeç erkeği ona zaman zaman sıkıcı gelebilir. Ama yine de bu romantik ve tutkulu erkek ona her zaman çekici gelecektir. Aslan ve yengeç birlikteliği bizden geçer not alıyor. Üstelik bu ikilinin yatakta da inanılmaz bir çekimi olacaktır.

Google Reklamları