Yengeç ve Akrep Burç Uyumu

terazi

Tutku, tutku, tutku. Bir akrebi 3 kelimeyle tarif edin deselere, 3 kelimem de tutku olurdu. Duygularını içinde yaşasa da, çok derin bir duygu dünyasına sahip olan akrebi anlayabilecek burçlardan biri de yengeç burcudur. Onun da en az akrep kadar derin bir duygu dünyası vardır. İkili, birlikte romantik bir ilişki yaşayabilirler. Akrep, yengeç için biçilmiş kaftandır. Hovarda burçlar, yengece göre değildir. Akrep ise sevdiğine koşulsuz bağlanır, ancak onun güvenini sağlamak için burada yengece çok iş düşüyor. Akrep  kıskançtır, ancak onun bu kıskançlığı yengeci ancak mutlu eder. Bu ikili 10 üzerinden 8 puanı hak ediyor. Akrep ve yengeç sadece aşk hayatında değil, yatakta da çok uyumlu ve tutkulu bir ikili olacaktır.

Bu ilişkide her ikisi de tutkulu burçlar olduğu için, bu ilişki kesinlikle tam bir aşk ilişkisi olacaktır. Akrep burcu kimseye kolay kolay güvenmez. Bu durumda da sevdiği kişiyi çok kıskanacak ve sürekli gözü üstünde olacaktır. Akrep burcunun bu huyu bazı burçlar tarafından çekilmez görülse de, ilgi görmekten ve sevildiğini hissetmekten çok hoşlanan yengeç burcu bu durumdan fazlasıyla hoşlanacaktır. Aralarında kuvvetli bir bağ olan yengeç burcu ve akrep burcu ikilisi, yatakta oldukça uyumludur. Her ikisi de yeni fantezilere açıklardır ve özellikle evliliklerinin ilk zamanlarında onları sürekli evde görebilirsiniz.

Akrep, içinde gizlediği duygusallığını ve tutkusunu yengeç burcu ile su yüzeyine çıkaracaktır. Romantik bir burç olan yengeç burcu, tutkulu aşkı ile akrep burcunu etkilemeyi başaracak. Akrep burcunun delici bakışları ve üzerindeki şeytan tüyü sayesinde, daha ilk anda yengeç burcunu etkilemeyi başaracaktır. Yengeç burcu, sevdiğini kaybetmekten korkar. Bunun için de onun istediği bir gibi olmaya çalışır. Onun bu çabaları, akrep burcunun da çok hoşuna gidecektir.

Google Reklamları