Yay ve Yay Burç Uyumu

yay

Aynı burca mensup kişiler, genellikle iyi anlaşırlar ancak söz konusu aşk ilişkisi olduğunda durumlar biraz değişebilir. Bir yay, başka bir yaya ilgi duyuyorsa, onun pratik zekası ve entellektüelliği, yine aynı özelliklere sahip olan diğer yayı da etkilemeyi başaracaktır. Çiftin her ikisi de ateş grubunda oldukları için, yataktaki uyumları da bir hayli yakıcı ve seksi olabilir. Bu ikili için doğru bir çift demek yanlış olmaz. Sosyalleşmekten birbirlerine yeterince vakit ayırabilirlerse, uzun soluklu hatta evlilikle sonuçlanan bir ilişki olabilir. Yay burcunun tüm özelliklerinin yanı sıra, bazı diğer burçlar gibi kötümser olmadığından, ilişkideki sorunları çözmek konusunda da daha başarılıdır. Bu da ona, ilişkisindeki mutluluğun anahtarını elinde tutma şansı tanıyor.

Kendine has bir burç olan yay burcunu burçlar dünyasında belki de en iyi anlayan yine diğer bir yay burcu olacaktır. Bu egosu yüksek ve özgüveni tavan yapan yay burcu kişileri, onu anlayamayacak diğer bir burç ile anlaşmakta zorlanabilir. Ama en az onun kadar kendine güvenen diğer bir yay ile anlaşması en azından daha kolay olacaktır. Bu ikili için aşkta %80 şans veriliyor. Bu da benzer karakterlere sahip olmalarından kaynaklanır. Ama yine de karşısında kendine benzer birini görmek onun için itici de gelebilir çekici de.

Egoları ile hareket eden bu ikilinin birbirlerine karşı kendilerini biraz frenlemeleri gerekir. Aksi takdirde birbirlerinin egoları altında ezilip bu ilişki de başlamadan bitebilir. Oldukça keyifli bir ilişki olabilir yay ve yay burcu birlikteliği. Çünkü her ikisi de gezmeye ve eğlenmeye oldukça düşkün kişilerdir. Bu durumda da bu birliktelik için umut var demektir. Yay burcunun iyimser ve sevilen biri olması da her ikisinin de birbirlerine hayranlık duyması anlamına geliyor. Bu hayran bakışlar altında bu ilişkinin kısa sürede gerçek bir aşka dönüşmesi de kuvvetle muhtemel.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status