Yay ve Koç Burç Uyumu

yayHem yaylar hem de koçlar ateş grubuna mensup oldukları için, bu ikili için doğru bir çift diyebiliriz. Genel olarak ateş grubunun temel özelliklerini taşıyan bu iki burç, hem aşkta hem de yatakta çok iyi bir çift olacaktır. Bu ikili birbirlerine duydukları bu tutku ve ihtirası koruyabilirlerse, ilişkinin ilerleyen zamanlarında evlilik kararı ile birlikteliklerini taçlandırabilirler. Hem yaylar hem de koçlar için aşkta mutluluk önemlidir. Hayatın sıkıcı olmaması için birlikte sosyalleşmeyi başarabilirlerse, yay ve koç burç uyumu için yüksek puan verebiliriz. Her iki burcun da en negatif özelliği çabuk sıkılıyor olmaları. Birbirlerinden sıkılmamak için ilişkilerini sürekli ateşli kılacak oyunlar oynayabilirlerse, bu ilişki uzun soluklu bir ilişki olabilir!

Koç burcu kişilerinin genellikle uzun boylu ve uzun bir yüz hattına sahip olduklarını görebilirsiniz. Ayrıca fiziksel olarak da genellikle güçlü bir yapıya sahiptirler. Sağlıklı fizikleri ve ciltleri ile dikkat çekicidirler. Delici ve keskin bakışları ile karşılarındaki insanı kolayca etkileyebilirler. Spor salonlarında büyük bir zaman ve para harcayan koç burçları için fiziksel görünüş oldukça önemlidir. Yay burcundan ilk gördüğü anda etkilenmesi oldukça önemli. Görünüşü ile koç burcunu etkileyebilirse, ilişkinin ikinci adımına geçebilirsiniz.

Oldukça etkileyici kişiler olan koç burçlarının en önemli ve en sevilen özelliklerinden biri de çevreleri tarafından sevilen kişiler olmalarıdır. Genellikle tanıdığı herkese içten bir tavır sergileyen ve dostlarının sorunları ile yakından ilgilenen koç burcu, aynı zamanda oldukça da yardımseverdir. Doğası gereği saf ve temiz karaktere sahip olan koç burçları, bu yönleri ile yay burcunun dikkatini çekecektir. Koç burcu daima risk almayı sever, bu da iş hayatında kısa sürede yükselmesini sağlayabilir. Baş başayken çok eğlenceli vakit geçirebilirler. Ayrıca yay ve koç birlikteliği yatakta da iyi bir uyum sergileyecektir.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status