Yay ve Boğa Burç Uyumu

yay

Yay ve boğa burçlarının ilişkisi, biraz zorlayıcı olabilir. Bu ikili, ilişkinin başlarında karşılaşacakları sorunları alt etmeyi başarabilirlerse ve birbirlerini anlayabilirlerse, ilişkileri uzun soluklu olabilir. Ancak karşılarına çıkacak sorunlara şimdiden hazırlıklı olmalılar. Ateş grubuna mensup yaylar ve toprak grubuna mensup boğalar için farklı karakterler diyebiliriz.

Yay burcu fazlasıyla iyimser, enerjik ve dışa dönük bir burçtur. Ancak aynı şeyi boğalar için söylemek doğru değildir. Yayın bu kaygısız ve uçarı oluşu, boğalar için kimi zaman anlamsız ve fazla gelebilir. Çünkü boğalar yere ayakları sağlam bastıracak bir partner ister. Yay, boğa burcunun ihtiyaç duyduğu o güveni verebilirse, boğa ile birlikte mutlu mesut bir ilişki yaşayabilirler.

Boğa burcunun her daim dikkatini çekecek bir burç varsa, o da kesinlikle yay burcu olacaktır. Boğa burcu kendine özen göstermeyi sever. Karşısında da en az kendi kadar bakımlı birini gördüğünde ona kesinlikle tutulacaktır. Yay burcunun ilk bakışta dikkat çekici olması, klas zevkleri ve entelektüel olması nedeniyle, boğa burcunun ilgisini hemen çekecektir. Yay burcu, çok fazla ilişki olmadığı için, onu yola getirmek boğa burcuna düşüyor. Boğa burcu inatçıdır ama bir o kadar da duygusal ve romantik olabilir.

Romantizm bu ilişkideki anahtar kelime olacaktır. Yayın ihtiyaç duyduğu o tutkuyu ve aşk ateşini yakabilirse, boğa burcu onu uzun bir süre elinde tutabilir. Ciddi ve sakin olması da hızlı yaşayan yay burcu için boğa burcunda en sevdiği özelliklerden biridir. Boğa burçlarının ses tonları muhteşemdir. Bu da ilk sesini duyduğu anda yay burcunun etkilenmesini sağlayabilir. Bu ilişki geçer not alıyor ancak her ikisinin de kusursuz bir ilişki için büyük çaba sarf etmeleri gerektiğini bilmeleri gerekiyor. Bu ilişki umut vaat ediyor.

 


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status