Yay ve Başak Burç Uyumu

yay

Ateş grubuna mensup yay burcu ile toprak grubuna mensup başak burcu ilişkisinde arada inanılmaz bir çekim olacağı kesin. Bu çekimin sebebi ise her ikisinin de birbirlerinin zekasına hayranlık duymalarıdır. Çalışkanlığı ve pratik zekası ile tanınan başak burcu, eğlenmeyi ve gezmeyi seven yaylara ayak uydurabilirse, bu ikili güzel bir ilişki vaat ediyor.

Ancak başak burcunun hırsı, çalışma azmi ve yoğun temposu yaylar için kimi zaman gereksiz ve yorucu görünebilir. Eğer bu durum ikili arasında problemlere yol açmazsa, yay ve başak burç uyumu için 10 üzerinden 8 verebiliriz. Aslına bakarsanız toprak ve ateş gruplarının birlikteliği çok uyumlu sayılmaz. Birisi için hayatta iş, kariyer ve mevki ön plandayken, diğeri için bu değerlerin yerinde arkadaşları ve eğlence hayatı yer alır. Ancak çalışkan bir yaya denk gelen başaklar için bu ilişki gelecek vaat ediyor.

Başak burcu karşısındaki insanı sorgulamayı çok sever. Daha doğrusu bu, onun doğası gereği yaptığı bir davranıştır. Duygularının onu yanıltmayacağını düşünür ve bu nedenle daha ilk bakışta bir insan hakkında fikir sahibi olabilir. Duygularından yola çıkarak da bu egosu yüksek karşı cins hakkında olumsuz düşünür gibi görünse de, aslında onu merak da etmeye başlar. Başak burcu çalışkandır ve iş hayatında kendine güvenir.

Yay burcu da özgüveni yüksek bir burç olduğu için, bu tavırları ile başak burcunun daha ilk anda dikkatini çekecektir. Bu ikilinin ilişkileri hem mutlu hem de seksi bir birliktelik olacaktır. Zira yayın o harika dış görünüşü başak burcunu etkileyeceği için, yatakta birlikte yeni fanteziler denemekten çekinmeyecekler. Ayrıca bu ilişki uzun bir birliktelik olabilir ve de evlilikle sonuçlanabilir. Çünkü her ikisi de hayattan benzer şeyleri bekledikleri için evlilik konusunda da iyi anlaşacaklardır. Aşkın küçük detaylarına takılmazlarsa, mükemmel bir çift olabilirler.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status