Yay ve Balık Burç Uyumu

balik

Özgürlüğüne fazlasıyla düşkün bir burç olan yayların, duygusal bir burç olan balıklarla olan aşk ilişkisi çok da kolay olmayacaktır. Bu ikilinin karakterleri kimi zaman birbiri ile çatıştığından, zaman zaman birbirlerini anlamakta zorlanabilirler.  Aralarındaki en büyük fark, balık burcunun fazlasıyla duygusal ve hassas olmasıdır. Yay burçları lafını esirgemeden konuşur ve bu, zaman zaman karşı taraf için kırıcı olabilir. Alıngan bir burç olan balık ise yayın bu açık sözlülüğünden yara alabilir.

Yay burcu, balığın o hassas ve duygusallığına ayak uydurabilirse, bu ikili için mutlu bir beraberlik onları bekliyor olabilir. Yay burcu kadar dışa dönük olmayan balık burcu, partneri ile birlikte sosyalleşebilirse, onun gözünde değeri de artacaktır. Yay burcu kişilerinin özgüvenleri fazlası ile gelişmiştir. Bu da bir toplulukta yeteri kadar dikkat çekmelerini sağlayacaktır.

Macera tutkunu yapıları ile hayatın tadını çıkarmaktan hoşlanan yay burcu insanları, kimsenin hakkında kolay kolay kötü düşünmezler.  İyimser yapıları ile duygusal yönü ile dikkat çeken balık burcunun da dikkatini çekecektir. Bu ikili, birlikte çok da başarılı bir çift gibi görünmeseler de, ilişkinin ilerleyen zamanlarında birlikte çok da iyi geçinebilirler. Bu durumda da ya ve balık burcu birlikteliği umut vaat ediyor demektir.

Yay burcu genellikle iyimser ve güler yüzlü olduğu için, bu tavırları ile balık burcunu tavlaması çok da zor olmayacaktır. Ayrıca onun bu güveni ve iyimserliği, gözlerine ve bakışlarına yansımıştır. Yay burçları, yaşamla alay etmeyi sever. Aşkı zaman zaman küçümsedikleri için, balık burcunun alınganlığı tutabilir. Bu noktada balık burcunun gönlünü almak yine yay burcuna düşüyor. Bu ikilinin ilişkisi mükemmel olmayabilir ama yine de aralarındaki aşk sayesinde mutlu bir beraberlikleri de olacaktır. Ayrıca yay burcunun gerçek dostluğu sayesinde balık ve yay arasında iyi bir arkadaşlık da kurulacaktır. Güçlü sosyal bağları sayesinde, birlikte sosyalleşmek her ikisinin de hoşuna gidebilir.

 


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status