Yay ve Aslan Burç Uyumu

yay

Yay ve aslan burç uyumu için bizden yüksek puan geliyor. Her ikisi de ateş grubuna mensup bir çift için özellikle yataktaki uyumları harikadır diyebiliriz. Aslan’ın liderlik özelliği başlangıçta yaylar için inanılmaz çekicidir. Sorumluluk sahibi ve aslında oldukça duygusal olan aslanları tavlamayı başarabilen bir yay, sonunda mutlu olmayı başarabilir.

Yay burcu sosyalleşmeyi fazlasıyla sever, evde oturmak ona göre değildir. Onun bu durumu, kimi burçlar tarafından anlamsız, gereksiz ve sorumsuzca görünebilir. Ancak hem çalışkan hem de sosyal olan aslanlar için aynı durum söz konusu değildir. Aslan burcu, yayların sosyal ortamını genişletecektir. Her ikisi de arkadaşları ile vakit geçirmekten hoşlanan burçlar oldukları için, bu ikili için uzun bir ilişki vaat ettiklerini söyleyebiliriz.

Aslan burcu için aşk bir yaşam biçimidir. Onu mutlu gördüğünüz zaman, bir süredir mutlu bir aşk yaşadığını anlayabilirsiniz. Ayrıca bu mutluluğunu çevresindekilerle paylaşmaktan çekinmediği için, aslan aşık olduğu zaman bütün çevresinin de bundan haberi olur. Gerçek bir sevgi insanıdır aslan. Yay da daha önce kimsede bulamadığı tutkuyu ve sevgiyi aslan burcunda bulabilir. Yay burcu ile gerçek bir aşk yaşayabilir bir aslan. Diğer burçlarla belki tutkulu bir aşk yaşamış olabilir bir aslan. Ama sevgiyi ve gerçek birlikteliği yay burcunda bulacaktır.

Bu ilişki için zıt kutupların birbirini çekmesi diyebiliriz. Ayrıca bu zıt kutuplar meselesinin yarattığı ilginç deneyimler her ikisi için de harika olacak. Aslan burcu insanları dışarıdan öyle görünmeseler de aslında oldukça duygulu ve romantiklerdir. Bun yanı sıra lüks ve lüks yaşama olan merakından da asla vazgeçmezler. Burada yay burcuna düşen, onun bu tutkusuna karışmaması olacaktır. Kendilerine daima eşlik edecek bir partner bulduklarında, ondan vazgeçmeleri hiç de kolay olmayacaktır.

Son derece sadık ve cömert bir burç olan aslan burcu, bu kendine güvenen tavırları ile dikkat çeken yay burcuna ilk gördüğü anda vurulabilir. Çünkü her ikisi de dış görünüşlerine önem burçlardır ve birbirlerini herhangi bir ortamda kolayca fark edip etkilenebilirler.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status