Terazi ve Balık Burç Uyumu

teraziBalık, terazi için kusursuz bir partner olmasa da, bu ilişki için umut var diyebiliriz. Aslına bakarsanız astrologların büyük bir çoğunluğu bu ilişkinin uzun ömürlü olmayacağını söylese de, balığın hassasiyeti ve terazinin gerçekçi kişiliği bir arada uyumlu bir çift olmalarını sağlayacaktır. Terazi sosyalleşmeyi oldukça sever. Balık ise kendi iç dünyasında, hayaller kurarak yaşamayı sever. Balık, terazi ile birlikte gezmeyi ve eğlenmeyi severse, bu ikili aşk hayatında da mutlu olabilirler. Terazi ise sosyal ortamlardan biraz uzaklaşıp balık ile yalnız kalmayı başarabilirse, bu ilişki bizden de geçer not alır.Terazi, her ne kadar duygusallıktan uzak ve gerçekçi olsa da, balığın romantik kişiliği ve duygusallığından etkilenmemek elinde olmayacaktır!

Adaleti ve eşitliği simgeleyen terazi burcu, hayatın her alanında herkese karşı adil ve korumacı davranır. Özellikle sevdiklerine zarar verebilecek kişilere karşı hemen savunmaya geçer ve sevdiklerini korumaya alır. Onun bu yapısı, sevgilisi tarafından takdirle karşılanır. Her daim adaleti sağlayan terazi burcu, ilişkilerinde de sakin ve adil davranır. Kıskançlık ya da kavgalardan mümkün olduğunda uzak durmaya çalışır. Bu nedenle akrep burcu ile anlaşması oldukça zordur.

Ona, en az onun kadar sakin ve anlayışlı bir burç gereklidir ki bu da balık burcu olacaktır. Romantik ve oldukça sakin bir yapıya sahip olan balık burcu, sevgilisi ile birlikte vakit geçirmekten çok hoşlanır. İkili, arkadaşları ile birlikte vakit geçirmek, dışarıda eğlenmek konusunda başarılı olabilirler. Ama evde baş başa vakit geçirdikleri zamanlarda çok daha tutkulu ve romantik olacaklardır. Balık, evine ve ailesine çok bağlıdır. Sevgilisi onun için çok önemlidir ve onu mutlu etmek için çok çabalayacaktır. Terazi ve balık burcu birlikteliğinin şansı %80. Bu şansı iyi kullanmaları, onlara uzun bir birliktelik ve sonrasında da evlilikle taçlandırılan bir mutluluk vaat ediyor.

Terazi Burcu Erkeği ile Balık Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Birbirlerini ilk gördükleri anda uyumu ve ahengi anlayacak iki burçturlar. Terazi erkeğinin tamamlayıcı tüm özellikleri balık kadınında vardır. Kimi zaman romantik kimi zaman eğlenceli olmayı başarabilen balık kadını denge prensipli teraziyi göz temasıyla bile etkiler. Sosyal hayatta ışıltılar saçan bir çift olmaları astrolojiye göre mümkündür. Cinsel yaşamda da eğlenceli ve sosyal olması ile bilinen terazinin bile aklını başından alacak sürprizler balık kadınının sevgi gösterileri olacaktır. İkili tutkulu birer aşık olacakları gibi tartışmaları da gürültülü olur.

Terazi Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Terazi kadınının hayat dolu kişiliği karşısında daha soğukkanlı yaklaşan balık erkeği bu aksiyona uyum sağlarsa ideal bir ilişki doğabilir. Durağan balık karşısında mücadeleyi bırakmayıp baş başa zaman geçirmek isteyen terazi ilişkinin temellerini atacaktır. Sosyal hayatta uyum sağlanırsa her iki burçta uzun ömürlü bir ilişki için geçerli özelliklere sahiptir. Balık burcunun asaleti ile terazinin cıvıl cıvıl hali uyum konusunda etraflarındaki insanları kıskandırır. Cinsel yaşamda da terazi kadını balık erkeğinin soğukkanlı duruşundan vazgeçmesini sağlayacaktır. Karşılıklı iletişimle her sorunlarını çözerler.

Terazi ve Kova Burç Uyumu

teraziTerazi de kova da, gerçekçi, analitik ve zeki insanlardır. Onlar için duygusallık ön planda değildir, ancak kendileri gibi birini bulduklarında da oldukça romantik birer kişilik olabilirler. Kovanın özgürlükçü ruhu ile başa çıkabilen bir terazi, kova için oldukça doğru bir seçimdir. Kova, yakın ilişkilerden kaçar, terazi ise aile ve evliliğe büyük önem verir. Bu ikiliye yine de evet demekten kendimizi alamıyoruz. Çünkü zıt karakterlerin birlikteliği oldukça heyecanlı ve tutkulu olabilir. Kovayı evliliğe ikna edebilecek ve evlilik düşündürebilecek bir terazi için bu ilişki bizden geçer not alıyor. Terazi kovayı anlamaya çalışırsa, onun uçarı fikirlerini görmezden gelebilirse, bu ilişkinin oluru var diyoruz.

Kova burcunun mantık yapısı, terazi burcu ile benzerlik gösterir. Her ikisi de zeki insanlardır ve karşılarındaki insanda da bu zeka parıltısını göstermek ister. Kova burçlarının çok duygusal, alıngan insanlara pek tahammülü yoktur. Karşısındaki insan leb demeden leblebiyi anlasın ister. Onun bu aradığı zeki terazilerde vardır. Genellikle sanatçı ruhlu olduğu kadar matematik kafası da oldukça gelişmiş olan terazilerle kovaların anlaşması çok da zor olmayacaktır. Bu, başlarda zorlu ama ilerleyen zamanlarda harika bir ilişki olabilir.

Terazinin o sakin yapısı ve bir o kadar da kendinden emin oluşu, kısa zamanda kova burcunu etkilemeye yetecektir. Kova burcu hayatında sağlığına ve spora büyük önem verir. Dış görünüşünün iyi olmasını ister ve bunun için çabalar. Tabi karşısındaki insandan da aynı özeni ve itinayı bekler. Kova burcu kimileri tarafından soğuk kişiler olarak yorumlanır. Bunda haklılardır çünkü kova insanlara zaman zaman soğuk davranır. Ama onun soğuk tavırları nedeniyle aşık olamayacağını düşünenler tamamen yanılıyorlar, çünkü terazi ile mutlu bir beraberlikleri olacaktır.

Terazi Burcu Erkeği ile Kova Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Klasik aşkların dışında bir aşktır bu. İki burcu da birbirine bağlayan özellikler ortak noktalardan ziyade tamamlayıcı etkenlerdir. Kova içine kapanıktır, terazi dışa dönük. Kova duygularını belli edemez, terazi hem ağlar hem güler. Birbirlerinde olan özellikler kendilerinde olmayanlardır ve bu durum her zaman terazi erkeği ile kova kadınını etkiler. Sosyal hayatta partnerinin hareketliliğine uyum sağlayacak olan Kova kendi başına yaşadığı yalnızlığı partneri ile sonlandıracaktır. Cinsel yaşamda da ilişkinin çekici gücü olan terazi heyecanıyla kova kadınını da hareketlendirir.

Terazi Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Sıkıntıları ve dertleri hep içine atan kova erkeği için terazi kadını ideal eş tanımının vücut bulmuş halidir. Her iki burçta eğlenmeyi sever ve yeniliklere aşıktır. Beraber hoşça vakit geçirecekleri gibi kafa kafaya vererek sorunların üstesinden gelmeleri de onları bir arada tutan etkenlerden olacaktır. Terazi kadını cinsel yaşamda partnerine sürprizler yapmayı sever ve kova erkeği bu sürprizler karşısında artan sevgisini ifade etmenin farklı yollarını arar. İkilinin en rahat edeceği yer yatak odasıdır ve sosyal yaşamın aksiyonlu akışı karşısında dinlenme noktaları da cinsel yaşamdır.

Terazi ve Oğlak Burç Uyumu

teraziBurçlar dünyasının en hırslı ve ayakları yere sağlam basan burcu oğlaktır. Onun hırsı, iş hayatında da tam bir işkolik olmasına neden olur. Birçok burç onu anlayamazken, terazi onu anlayabilir. Bu noktada da oğlak, kendisini anlayan biri ile mutlu bir beraberliğe adım atacaktır. İşte terazi, oğlağın bu hırsı ve mücadeleci ruhuna hayrandır. Terazi, sosyal bir burçtur ve arkadaşları ile dışarıda vakit geçirmekten hoşlanır. Oğlak da sosyal bir burç olsa da, onun için öncelik iş iş iştir! Partnerine uyum sağlamak için dışarıda onunla vakit geçirmeye alışan bir oğlak, terazi ile olur diyoruz. Ancak işlerden kafasını kaldırıp onu göremezse, gerçekçi bir ruha sahip olan terazi, oradan uzaklaşabilir.

Oğlak burcu, aşkın sadece mantık süzgecinden geçebileceğine inanır. Bu da onun ister istemez ön yargıları olmasına neden olur. İlk görüşte bir insan hakkında bir şey düşünüyorsa, o düşünceleri değiştirmesi bir hayli zaman alır. Terazi burcundan ilk görüşte etkilendiyse, o zaman o hislerinin üzerine gidecektir. Çünkü oğlak burcu hislerinin çok güçlü olduğuna inanır. Birine karşı bir şey hissettiyse, bu ilişki onun için gerçek bir aşk olabilir. Ayrıca oğlaklar idealleri için yaşar. Yani terazi burcu ile anlaşması çok zor olmayacaktır.

Ciddi tavırları ile dikkat çeken oğlak burcu, zaman zaman oldukça ketum olabilir. Ama oğlak burcuna mensup kişilerin aslında yumuşacık bir kalpleri olduğu da unutulmamalıdır. Bu ilişkinin başında, terazi burcu onun soğuk tavırlarından korkup kaçarsa, bu ilişki başlamadan bitebilir. Ama davranışları ile oğlak burcuna onu sevdiğini hissettirse, oğlak da onu dünyanın en mutlu insanı yapacaktır. Bu ilişkide baskın karakter oğlak olacak gibi görünüyor, ama yine de terazinin gücü ve kendinden emin oluşu, oğlağı her daim bir adım geride durma hissine kapılacaktır.

Terazi Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Terazi burcu erkeği yalnızlıkta zirve yapmış oğlak kadınına kanatlarını açtığında dünyanın en çekici erkeği haline gelebilir. Çünkü oğlak kadını sığınacak huzurlu bir liman arayışındaki tüm kriterleri terazi erkeğinde bulacaktır. Gürültüden uzak bir ilişki için en ideal çiftlerden birisi olacak bu burç uyumunda sosyal yaşam terazinin hızıyla, cinsel yaşam ise oğlak kadınının tutkusu ile zirveye çıkacak. Her iki burç için de güven önemli olduğu için uzak durulması gereken tek şey yalan. Gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Terazi Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Astrolojiye göre pekte uyumlu olmayan ama yükselenlerin etkisi ile ideal bir çift olabilecek terazi kadını ile oğlak erkeği birbirini çeken zıt kutuplar gibidir. Sosyalliğe düşkün terazi sürekli gezip eğlenmek isterken oğlak erkeği daha içine kapanık bir yaşamı benimsemiştir. Kendi dünyasında kaybolan oğlak için terazinin hareketli yaşamı cazip ve çekici gelir. Duygularını yoğun yaşayan terazi aynı yoğunlukta duygulara sahip oğlak ile iyi bir partner olabilir. Toprak grubuna mensup oğlak, hava grubuna mensup terazi ile sosyal hayata adım atmak isteyecektir.

Terazi ve Yay Burç Uyumu

teraziTerazi için ilişkide mutluluğu sağlayacak birkaç burçtan biri yaylardır. Her ikisi de sosyalleşmeye fazlası ile meraklı olduklarından, arkadaşlarından vakit bulup baş başa kalabilirlerse, harika bir ilişkiye adım atabilirler. Zira terazi ve yayın cinsel uyumu da oldukça güçlüdür. Bir akrep kadar olmasa da, yay için de cinsellik önemlidir. Terazi onu baştan çıkarmayı başarabilirse, yay ona bağlı kalacaktır. Yay, bütün bunların yanında seyahate de oldukça düşkündür. Birlikte şehri, dünyayı gezerek, inanılmaz maceralar yaşayabilirler. Yayın bekarlık ve özgürlüğüne düşkün ruhu ve terazinin kuvvetli aile bağları, bu ilişkide tek sorun çıkarabilecek konudur. Terazi, evliliği düşünmeyen biriyle vakit geçirip boş yere zaman kaybetmek istemez. Ancak yay, teraziye aşık olduğunda evlilik onun kafasına girebilir.

Terazi ve yay burcu birlikteliği, aşkı aşk yapan birlikteliktir diyebiliriz. İkisinin arasında oldukça kuvvetli bir çekim vardır ve bunu, birbirlerini ilk gördükleri anda fark ederler. Ama ikisinin birlikteliği, ilişkinin ilerleyen zamanlarında ilk başlardaki kadar tatlı olmayabilir. Birbirlerini tanıdıkça, zaman zaman şiddetli kavgalar çıkabilir ve bu kavgalarda ikisinden birinin alttan alması gerekir. Aksi halde bu ilişkide geri dönülmez yollara girilebilir. Ancak ikisinin arasındaki çekim, elektrik de su götürmez bir gerçektir. Bu ilişkide her ikisi de ya çok mutlu olup uzun bir birliktelik yaşayacak, ya da çok mutsuz olup daha en başında yollarını ayıracaklardır.

Bu ikili, birlikte oturup saatlerce sohbet edebilir. Üstelik bundan sıkılmaları da oldukça zordur. Bu noktada, ilişkide birbirlerini anlayacaklar ve birbirlerine anlatacakları da çok şey olacaklar. Bu iki sevgili, birbirlerinin en iyi sırdaşı olabilirler. Genel olarak bu ikilinin ilişkisi için umut vaat etmek gerekiyor. Ancak ilişkinin kaderi tamamen onları ellerinde, doğru adımlarla ilerlerse birbirlerinin en kıymetlisi olabilirler.

Terazi Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Kendine güveni ile diğer burçlardan ayrılarak dikkatleri üzerine çeken terazi erkeği yay kadınının saygı arayışına en güzel çözümdür. İlişkinin durgun sularda ılımlı bir şekilde yüzeceği bu burç uyumunda her iki tarafta tutkuyu kendi içinde besler. Zamanla ilişkinin seyri değiştikçe bu tutkuyu karşı tarafa hissettirme isteği ilk olarak terazi erkeğinde baskın çıkacaktır. Duygusal yay karşısında özgüveni ile 1 – 0 öne geçen terazi, cinsel yaşamdaki tutkusu ile partnerini kendine bağlayacaktır. İki burcun ortak noktası ise sakinlik.

Terazi Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Eğlenceli ve esprili bir partner olan terazi erkeği yay kadınının ılımlı havasını ilk görüşte etkileyecektir. Dengeli ilişkilerin burcu yay, terazi gibi adalet ve denge merkezli bir burç ile mükemmel uyumu yakalar. Sevginin eksik olmayacağı bir ilişki için bu iki burç ideal bir çift olabilir. Cinsel yaşam düzenli ve tutkuludur. Çiftleri birbirine daha çok bağlayan yatak odası hayatı ile her geçen gün biraz daha aşık olabilirsiniz. Tartışmalar o kadar sakin ve uzlaşmacı geçer ki kavga boyutuna varmadan iki tarafta yelkenleri indirir.

Terazi ve Akrep Burç Uyumu

teraziTutkusu ve ihtirası ile herkesi baştan çıkarabilecek bir güce sahip olan akrep, aile ve evlilik kurumuna olan saygısı ile bilinen terazi ile birlikte harika bir çift olabilir. Akrep, seksi bakışları ve baştan çıkarıcı hareketleri ile tüm burçları olduğu gibi teraziyi de etkisi altına olabilir. Akrep, oldukça kıskanç bir burçtur. Dolayısı ile özgürlüğüne düşkün burçlar akrep ile bir arada olamayabilir. Ancak terazi, birlikteliklere fazlasıyla önem verir. Akrep, terazinin sosyalliğine karışmaz, terazi de akrebin kıskançlıklarının üstesinden gelebilirse, biz bu ilişki için olur diyoruz! Terazi ve akrep burç uyumunda önemli olan diğer bir nokta da, akrep burçlarının insanlara karşı olan güvensizliği. Eğer terazi bu güveni sağlayabilirse, akrep ile harika bir yola adım atabilir.

Kıskançlıkların tavan yapacağı terazi burcu ve akrep burcu birlikteliği, akrep burcunun kıskançlık krizleri ile hazin sonla bitebilir. Zira terazi burcu oldukça iyimserdir ve çevresindeki herkese sevgi gösterir. İşin içine karşı cins de girince, seven akrep burcu kıskançlıktan delirip, ilişkiyi çıkmaza sokabilir. Bu noktada terazi burcunun, akrep burcu ile birlikteyken bu tip davranışlarında dikkatli olması gerekiyor.

Terazi burcu, sevmeye ve sevilmeye çok önem verir. Öyle ki sevilmek için herkese sevgi gösterilerinde bulunur. Onun bu durumu akrep burcunun çok hoşuna gitmeyecektir. Çünkü akrep burcu sevgilisini kimseyle paylaşmak istemez. Burada akrep burcuna iş düşüyor. Terazi burcunun ihtiyaç duyduğu sevgiyi gösterirse, terazi da başka kimseye sevgi gösterileri yapmak zorunda kalmayacaktır.

Hem terazi burcunun hem de akrep burcunun tersi pistir diyebiliriz. Bu durumda da bu ikilinin kavgası oldukça ateşli olabilir. Ancak terazi burcuna mensup kişilerin doğasında sürekli konuşma isteği vardır. Bu durumda da gün boyu sevgilisini arayıp durabilir. Akrep ise fazla sevgiden korkup kaçabilir. Bu ilişkinin biraz dengeye ihtiyacı olacak. Her ikisi de bu dengeyi oturtabilirse, bu ilişkinin %60 şansı var.

Terazi Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Terazi erkeği sevdiği kadını kanatlarının altına almaya bayılır. Akrep kadını ise ancak aşık olduğunda ait olabilir. İkili arasındaki en büyük ortak nokta mizah olacaktır. Zeka katılarak yapılan espriler akrep kadınında büyük iz bırakır. Tutkulu bir aşık olan akrebi kendine bağlayacak özellik ise terazinin eğriye eğri, doğruya doğru diyen o adaletli yaklaşımıdır. Bu burç uyumunda cinsel yaşam sosyal hayattan daha hareketli ve kutsaldır. Her iki burçta özel geçirilen saatlere önem vererek özen gösterir. Terazi uzlaşmacı, akrep ise daha tutkuludur.

Terazi Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Terazi kadını sosyal hayatına düşkün eğlenmeyi ve gezmeyi seven bir partner olarak akrep erkeğinin yalnızlık sevdasına galip gelebilir mi? Bilinmez. Ancak beraber sosyalleşmeyi başarabilirlerse sevgi patlaması yaşatacak bir ilişki doğabilir. Akrep genel olarak vakur ve kibirli görünse de Terazinin analitik zekası en çekici yanı olacaktır. Zekaya son derece saygı gösteren akrep erkekleri için aşk oldukça önemlidir. Simgesi adalet olan Terazi için dikkat edilmesi gereken akrep erkeğinin kıskançlık krizlerinden uzak durmak için ilk etapta güven vermek olacaktır.

Terazi ve Terazi Burç Uyumu

teraziAynı burcun insanları ne kadar iyi anlaşırlar dersiniz? Birlikte bir uyum mu yakalarlar? Yoksa zıtlıkların uyumu daha mı kalıcıdır? Bir teraziye ilgi duyan diğer bir terazi, karşısındakinin zayıf ve güçlü yönlerini çok iyi bilir. Terazi, dengeli ve akıllı bir burçtur. Aklı ile karşısındakini etkilemeyi de çok iyi bilir. Bu aklını kullanarak diğer bir teraziyi etkilemeyi başarabilirse, terazi ve terazi burç uyumu bizden yüksek not alır. Her ikisi de evlilik insanı olduklarından, birbirlerini bulduklarında evlilik yoluna adım atmaları da kaçınılmaz olacaktır. Ancak yine de dikkatli olmakta yarar var, kendisiyle aynı özelliklere sahip biriyle birlikte olmak, zaman zaman çatışmalar yaşamalarına neden olabilir.

Aynı burca mensup kişilerin ilişkilerinin genellikle zorlu olacağı söylenir ve mutlu sonla bitmeyeceği düşünülür. Oysa terazi burcu ve terazi burcu birlikteliğinde, mutlu bir beraberlikten söz edebiliriz. İkisi de dengeli ve güçlü insanlardır. Birbirlerini anlamakta da zorlanmayacaklarından, bu keyifli ve eğlenceli bir ilişki olabilir. Terazi burcu kadını, gülümseyen erkeklerden çok hoşlanır. Terazi erkeği ise gülmeyi ve güldürmeyi çok sever. Onun gülümsemesi, terazi kadınını daha ilişkinin başında etkilemeye fazlasıyla yetecektir. Her iki taraf da sosyal insanlar oldukları için, birinden biri sürekli evde oturmak istemeyeceği için, bu çift o tür problemler yaşamayacaktır. Her ikisi de dışarıda arkadaşları ile vakit geçirmekten de evde baş başa oturmaktan da hoşlanır.

Terazi burcu kadını ailesine bağlıdır. İyi bir iş kadını olduğu kadar aynı zamanda iyi bir ev kadını da olabilir. Anne olmak da terazi kadınına yakışır. Terazi burcu erkeği evlenmeyi bu kadınla rahatlıkla düşünebilir. İkisi evde birlikte olmaktan da çok hoşlanırlar. Çünkü sadece televizyon başında oturup uyuklayarak da birlikte keyifli bir akşam geçirebilirler. Tabi bu ilişki sorunsuz, kusursuz bir ilişki demek de doğru olmaz. Benzer karakterlere sahip oldukları için zaman zaman ciddi ve şiddetli kavgalar da yaşamaları kuvvetle muhtemel.

Terazi Burcu Erkeği ile Terazi Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Sahiplenme duygusu oldukça kabarık olan terazi erkeği kadınını bir an olsun yanından ayırmak istemez. Bu yüzden sosyal hayatları dolu dolu geçer ve evde de keyifle zaman geçirmeyi bilirler. İki tarafın da yeniliğe açık ruh hali ilişkiyi her zaman canlı tutacaktır. Saygı çerçevesini iyi korudukları zaman evlilikle sonuçlanacak bir ilişkiyi uzun yıllar devam ettirebilen bu çift, cinsel yaşamda da alışılmışın dışına çıkmak ister. Genel uyumu mükemmel derecede ahenkli olan bu burç ilişkisinde temel sorun partnerlerin kendilerine vakit ayırmamaları olabilir.

Terazi Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Terazi kadını genel yapısı ile oldukça neşelidir. Hayata bakışı her zaman pozitif olan iki burcun ilişkisi aile ve yakın arkadaşları kıskandıracak cinstendir. Her zaman olumlu olsalar da daha fazla eğlenceye ve mutluluğa ihtiyaç duyarlar. Terazi erkeği partnerini her zaman daha fazlası ile tanıştırmak için ısrarlı bir çaba içerisindedir. Yani Partneriniz Terazi erkeği ise sürprizler hiçbir zaman ilişkinizden eksik olmayacak. Cinsel yaşam da bu sürprizlere dahil. Aşk hayatı dolu dolu geçen bu iki burcun yatak odası da oldukça hareketli.

Terazi ve Başak Burç Uyumu

teraziBaşak, burçlar dünyasının en çalışkan ve üretici burçlarından biridir; ne de olsa hasat zamanı dünyaya gelmişlerdir. Başağın bu çalışkanlığı ve azmi, terazi burcunu etkilemeyi başaracaktır. Bu ikili 10 üzerinden 10 almasa da, geçer not almayı hak ediyorlar. Hava grubuna mensup terazi ile toprak grubuna mensup başakların ilişkisi hakkında bir kanıya varmak için, ne kadardır birlikte olduklarına bakmak gerekiyor. İlişkinin ilk zamanlarını atlatabilirlerse, bu ilişki uzun soluklu olabilir, hatta evlilikle taçlandırılabilir. Ancak ikisinin çatışacağı en önemli nokta, terazinin eğlence ve gezmeye olan merakıdır. Çünkü onun bu merakı karşısından başaklar, bunu anlamsız ve gereksiz bulabilirler. Çünkü onlar için eğlence değil, iş ön plandadır. Bu noktada başaklar, işlerinden vakit bulup terazi ile sosyalleşmeyi başarırsa, birlikte mutlu olabilirler.

Terazi burcu ve başak burcu birlikteliğinde dengeli teraziler, zaman zaman dilini tutamayan ve eleştirmekten çok hoşlanan başaklarla anlaşmakta zorlanabilirler. İkisinin arasında oldukça iyi bir çekim olduğunu söylememek de yanlış olur. Bu durumda her ikisinin de ilişkinin başında oldukça çekici olacaklarını söyleyebiliriz. Ancak ilerleyen zamanlarda da bu elektrik etkisini göstermelidir, yoksa zaman zaman birbirlerine ters düştüklerinde geri dönülmez adımlar atabilirler. Bu ilişkide aşk, sevgi ve bağlılık olacaktır. Ama birbirlerini boğabilirler de. Bir süre sonra sıkılma ihtimalleri vardır. Ancak iyi bir cinsel çekimleri olacağı için, bu ilişkiyi sürdürebilirler. Oldukça kuvvetli bir bağları olursa, bu ilişki için de umut olacaktır.

Terazi burcu ve başak burcu ikilisi, iyi birer arkadaş olacaklar. Sosyal bir ortamda birlikte oldukça iyi anlaşabilirler. Ama bu anlaşma, aşk ilişkisinde de geçerli olur mu bunu aralarındaki çekim belirleyecek. Eğer tutkulu birer aşık olurlarsa, bu ilişkide her ikisi de mutlu olabilirler. Onun dışında anlaşmazlıklar yüzünden ilişki daha başlamadan bitebilir. İkisine de iş düşüyor.

Terazi Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Başak kadını naif yüreğini teraziye açmakta biraz zorlanabilir. Ağırbaşlı başak için bu zor işlem bir kez gerçekleşti mi ardı arkası kesilmez bir sevgi seli başlayacaktır. Partnerini tüm detayları ile seven başak kadını içeceği suyun sıcaklığına dahi dikkat eder. Eğlence işleri ise terazi erkeğinden sorulur. Beraber planlanan aktivitelerde partnerine sürprizler yapmayı seven terazi erkeği kendini adayacağı hayat arkadaşını başak burcu kadını ile bulur. Cinsel yaşam başağın coşkusu e terazinin bağlılığı ile her iki burç içinde son derece önemlidir.

Terazi Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Astrolojide en uyumlu burçlar hangisi diye sorsalar birçok insan sizi gösterir. Tam bir aşk ikilisidir ve hayatı dolu dolu yaşamak için yaratılmışlardır. Başak erkeğinin detaycılığı terazinin özgürlüğüne ara ara dokunsa da konuşarak anlaşılabilen başak erkeği bu problemi tartışmaya dökmeden aşacaktır. Karşılıklı güven sağlandıktan sonra evliliğe kadar yolu var. Cinsel yaşama düşkün iki burç, Arkadaş gezmeleri ile yatak odasına sıkça vakit geçirir. Eğlenmek için ikisinin bir arada olması yeterli bir sebeptir. Detaycı başak terazi ile son derece uyumludur.

Terazi ve Aslan Burç Uyumu

teraziGüçlü yönleri ağır basan aslan ve analitik bir zekaya sahip olan terazi ilişkisi, uzun soluklu bir ilişki olabilir. Her ne kadar lider bir burç olsa da, aslan burcu da yalnız kalmaktan çok hoşlanmaz ve ilişkiye büyük önem verir. Hatta evlilik de aslanın öncelikleri arasındadır. Terazi burcu için aile ve ev çok önemli iki kavramdır. Aslan, terazinin bu değerlere olan öneminin farkındadır. Eğer onunla uzun soluklu bir ilişki yaşamak istiyorsa, teraziye onu sevdiğini hissettirecek şeyler yapmalıdır. Aslan lükse olan merakı ile tanınır. Bu merakı sadece kılık kıyafetinden değil, girdiği ortamlar, bindiği arabalar, oturduğu evlerden de anlaşılır. Aslan böyle bir hayata sahip olmak için çok çalışır. Terazi ise hayattaki mutluluğunu işten çok eğlence ile kazanmak ister. Bu ikili zorlu da olsa birlikte mutlu vakit geçirebilirler

Terazi burcu, şu sıralar sevgilisinden daha fazla ilgi bekliyor olabilir. Bunu söylemiyorsa, sevgilisi minik sürprizler yaparak onu mutlu edebilir. Terazi burcu şu sıralar kendini mutsuz hissettiği bir dönemde. Onu hiç görmediği bir yere götürün ya da uzun zamandır gitmek istediği filme götürün. Bu minik jestler, onu yeniden canlandıracaktır. Terazi burcu ve aslan burcu birlikteliğinde, her iki taraf da bu ilişkiden memnun olur.Aslan burcu, biraz bencildir. Sorumluluk alma konusunda sıkıntı yaşayabilir.

Çalışkan bir burçtur ama aşk ilişkilerinde o kadar da sorumluluk almayı sevmez. İlgi göstermekten çok ilgi görmeyi bekler. Bu durumda da terazi burcundan beklediği ilgiyi görmeyebilir. Ancak ikilinin birçok ortak noktası da vardır. Her ikisi de ayakları yere sağlam basan burçlardır. Bitmez tükenmez iyiliği ile terazi, yine kendisi kadar iyimser olan aslan burcundan daha ilk anda etkileneceği için bu ilişki iyi bir başlangıç yapar. Birbirlerini tanıdıkça, birbirlerinin farklı yönlerini de keşfedecekleri için, bu ilişki değişimlerle dolu bir ilişki olabilir. Mantıklarını ve duygularını dengeleyebililrlerse, bu ilişkiye %70 şans veriyoruz.

Terazi Burcu Erkeği ile Aslan Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Hayata bakış açıları farklıdır. Asklan kadını gösteriş ve marka tutkunudur. Kaliteli yaşamak için gece gündüz çalışır. Terazi ise mutluluğu eğlenceli vakit geçirerek yakalamak ister. Ortak noktaları ise aşktır. Her iki burç için de aşk kutsallığı olan bir konudur ve gerekli özeni sonuna kadar gösterirler. Terazi erkeği sosyal hayatına kattığı partnerini kendine bağlayarak tutkulu bir aşka zemin hazırlamış olacaktır. Aslan kadını aşkı için son derece sadıktır. Sosyal hayatta partneriniz yalnız bırakmaz ve cinsel yaşam tutkulu bir şekilde sürdürülür.

Terazi Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Farklı yollardan ortak noktalara çıkan bu iki burç doğru kanalı bulduklarında birbirleri için yaratılmışlardır. Lider yönü baskın olan Aslan ne kadar ulaşılması zor görünse de yalnızlıktan hiç hoşlanmaz. Yelkenleri suya indirmesi terazi erkeğinin sunacağı sevgiye bağlıdır. Kendisi için atan bir kalp aslanın savunmasını kırarak onu güçlü bir aşık haline getirir. İkili sosyal hayatta yaşamaktan zevk alan bir ikili olacaktır. cinsel yaşama önem veren aslan burcu kadını terazi erkeği ile olan aşkını tatlı sürprizlerle süslemek ister.

Terazi ve Yengeç Burç Uyumu

teraziTerazi de yengeç de birçok burçla çok iyi anlaşabilir. Ancak ikisinin birlikteliği söz konusu olduğunda bu ilişki ikisi için de biraz zor olabilir. Astroloji kitaplarında bu ikilinin uyumsuz bir çift olduğu söylense de, arada aşk olduktan sonra bu ikili birçok engeli birlikte aşabilir. Birbirlerinden oldukça farklı olan terazi ve yengeç, birbirlerinin zıt karakterleridir. Terazi için arkadaşları ile dışarıda gezmek onun enerjisini tamamen değiştirmeye yetebilir. Bir terazi dışarı çıkıp saatlerce eve gelmek istemez. Yengeç için ise evden dışarı çıkmak ölüm gibidir. Birisi evcimen diğeri de dışadönük olan bu çift, birlikte vakit geçirme konusunda orta yol bulabilirlerse, o zaman bu ilişki gelecek vaat edebilir.

Terazi burcu ve yengeç burcu birlikteliği, duygusal ve romantik bir ilişki için harika bir karışımdır. Yengeç burcu zaman zaman sevdiklerini biraz fazla sahiplendiğinden, bu durum bazı burçların korkup kaçmasına neden olabilir. Ama terazi burcunun bundan pek de şikayeti olacağını düşünmüyoruz. Bu ikili, birbirlerine zıt gibi görünseler de, birbirlerini zıtlıkları ile tamamlayacaklarını düşündüğümüz bir çift olacaklar. Terazi burcu, mantıklı yorumları ve önerileri ile yengeç burcunu doğru bir şekilde yönlendirmeye çalışır. Bu durum, en çok yine yengeç burcunun hoşuna gidecektir.

Ama terazi burcunun ilgisini çekmek için yengeç burcunun da bir hayli uğraşması gerekiyor. Terazi burcu, güzelliğe çok önem verir. Karşısındaki kadın da olsa erkek de olsa bakımlı olmasını ister. Terazi burcu sağlığına da önem verir. Onları spor salonlarında sıkça görebilirsiniz. Bu durumda yengeç burcunun evde oturmayı bırakıp, bir spor salonuna yazılması ve sağlığına dikkat etmesi gerekiyor. Terazi burcu ve yengeç burcu birlikteliği, genel olarak olumlu ve uyumludur. Bu ikili, kendilerinde olmayan özellikleri karşısındaki kişide bulacakları için, bu birliktelik uzun süreli bir birliktelik olacaktır. Zaman geçtikçe birbirlerinden uzaklaşmamaları için, bu ilişkiyi monotonluktan kurtarmaları gerekecek. Birlikte sinemaya gidebilir, akşam yemeğini dışarıda yiyebilirler. Böylece sürekli konuşacak birşeyleri olacak.

Terazi Burcu Erkeği ile Yengeç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç kadını tam bir evcimendir. Sokaklarda onu iten bir şey varmış gibi evden çıkmak istemez. Partneri ile ayrı düşeceği tek konu sosyalliktir. İkili sohbetlerinde ne kadar uyumlu olduklarını kendi gözleri ile görecekleri gibi sosyal hayatta da bir o kadar zıttırlar. Beraber vakit geçirmeye alıştıkları zaman terazi erkeğinin gözü yengeç aşkıyla yanıp tutuşacaktır. Uzun ömürlü ilişki arayışını terazi ile sonlandıracak olan yengeç kadını artık evlilik hayalleri kurabilir. Cinsel yaşam sosyal hayat gibi zıt değil, uyumlu bir ilişki göstergesidir.

Terazi Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Astrolojinin zıt karakterli burçlarından ikisi terazi ve yengeçtir. Birçok burçla iyi anlaşırlar ancak birbirleri ile didişmek onlar için kaçınılmazdır. Terazi hayata toz pembe bakan dışa dönük bir burçken yengeç kendi içine kapanıklığını sosyal hayatına da yansıtır. Evden çıkmak istemeyen yengeç erkeğini ancak terazi kadınının aşkı sosyalleştirebilir. ORta yolu bulduklarında mükemmel bir aşık olabilirler. Sosyal hayatta anlaşırlarsa yatak odası bu iki burç için ilişkinin ödüllendirildiği bir tören gibi kutsaldır. Beraber yemek yapmak ya da film izlemek gibi etkinlikler ikiliyi birbirine bağlar.

Terazi ve İkizler Burç Uyumu

teraziİkizler burcunun en bilinen özelliği dışa dönüklüğü ve özgürlükçü ruhudur, bu nedenle ona ayak uydurabilecek burçların sayısı da bir hayli azdır. İkizler’in anlaştığı en özel burçlardan biri ise terazi burcudur. Bu beraberlik için çok hoş bir birliktelik yaşayabilirler. Her iki burcun da kalbini aklı yönettiğinden, birbirleri ile iletişim kurma konusunda fazla sıkıntı yaşamazlar. İkizler burcu monotonluktan ve tek düzelikten hoşlanmaz. Terazi bu konuda ona destek olmayı başaracaktır, çünkü o da monotonluğa karşıdır. Her ikisi de sosyal burçlardır, bu nedenle yalnız kaldıklarında konuşacakları çok şeyleri olacaktır. Aralarındaki tek sorun, terazinin evlilik insanı olması ve ikizlerin bekar ve özgür ruhlu olmasıdır.

Terazi burcu ve ikizler burcu ilişkisi, birbirlerinden etkilenip bir ilişkiye başlama kararı aldıklarında, ilk başlarında birbirlerini buldukları için çok sevineceklerdir. Bu ikili, farklı yönleri ile birbirini tamamlayan bir çift olacaklar. Bu çifti her yerde, her ortamda el ele görebilirsiniz. Özellikle cicim aylarında tam bir aşk kuşu olacaklarını söylemek yanlış olmaz. Bu tempo, zamanla yerini daha monoton bir ilişkiye bırakabilir. Zira terazi burcu, hareketli ve sosyal da olsa, ikizler burcunun temposuna ayak uydurmakta zorlanabilir. Bu ilişkinin devam edip etmeyeceği de burada belli olacaktır. Terazi bunca tempoya rağmen bir denge oturtabilirse, ikizler burcunun biricik sevgilisi olarak yoluna devam edebilir.

Terazi ve ikizler burcu birlikteliğinde şunu söyleyebiliriz ki, bu ikilinin ilişkilerinin bitme sebebi üçüncü bir kişi olmayacaktır. Çünkü her ikisi de birbirine değer verir ve bir o kadar da saygı duyar. Bu durumda da ilişkileri büyük sorunlar olmadıkça kolay kolay bitmez. Aralarındaki aşkı sürekli ayakta tutmak için ikisinin de birbirine ayak uydurması gerekiyor. İkizler zaman zaman sevgilisi ile evde oturup film izlemekten, diğer bir akşam sevgilisine oturup yemek yapmaktan keyif alabilirse, bu ilişki uzun soluklu bir beraberlik olacak.

Terazi Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Hareketli karakteri ile bilinen terazi erkeği kendinden daha aktif ikizler kadını karşısında aşk tutulması yaşayacaktır. Kendi ruhunu görmüş gibi aşık olacağı partnerini elinde tutmak için her şeyi göze alabilir. Birbirlerini bir arkadaş toplantısında tanımaları muhtemeldir. İki tarafın da ortak noktası sosyal yaşamdan aldıkları keyiftir. Yatak odasında da uyumlu bir çift olduklarını gösteren ikili sosyal aktivitelerde beraber olmayı her şeyden çok ister. Evlilik iki taraf içinde kutsaldır ancak öncesinde uzun soluklu bir ilişki ile birbirlerini tanımak isterler.

Terazi Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Terazi kadını gezip eğlenmeyi sever. İkizler erkeği de oldukça sosyaldir ve arkadaş ortamında her iki burçta ön plana çıkan karakterlere sahiptir. Bu özelliklerini rekabete dönüştürmedikleri sürece istedikleri yaşam biçimini tıpkı ruh ikizi gibi birbirlerinde bulurlar. Her iki burcun ortak noktası olan hareket baskındır. Beraber bir dakika bile evde durmak istemeyeceklerdir. Evde kalacakları zamanlarda ise romantizm heyecanını tutulurlar. Cinsel yaşam sürprizlerle doludur. Terazi kadını ikizler erkeğini sürprizleri ile kendine bağlar. İkili uzun soluklu ilişkiler için biçilmiş kaftandır.

Terazi ve Boğa Burç Uyumu

teraziZarif zevkleri olan bir burç olan boğa, çapkınlıkları ile ünlü ikizler burcu ile kusursuz bir çift olmasa da, birlikte mutlu olabilirler. Hem ikizler, hem de boğa Venüs tarafından yönetilir. Bu nedenle birbirlerini anlamaları ve iyi anlaşmaları kuvvetle muhtemeldir. Eğlenceye oldukça düşkün olan ikizler, boğanın pratik zekasından etkilenerek ona hayran kalabilir. Eğer boğa onu elde tutmayı başarabilirse, birlikte uzun soluklu, heyecanlı ve tutkulu bir birliktelik onları bekliyor. Birlikte alışveriş yapmak, yeni mekanlar keşfetmek, eğlenmek bu ikiliye çok iyi gelecektir. Kendi arkadaşlarının da katılacağı partilerde yer alarak hem birlikte olmanın hem de arkadaşları ile olmanın tadını çıkarabilirler. Terazi ve boğa burç uyumu bizden geçer not alıyor!

Boğa burcu ve terazi burcu birlikteliğinde, ortada iyi bir uyum ve güçlü bir çekim olacaktır. Terazi burcu inatçı ve başına buyruk olması, boğa burcunun da zaman zaman sabit fikirli olması bu ilişkiyi çıkmaza sokabilir. Terazi burcu genellikle gezenti ve eğlenceyi seven bir burçtur. Bu durumda da boğa burcu bu durumdan rahatsız olabilir. Bu ilişkide iki taraftan birisinin alttan alması gerekiyor. Bu ikilinin aşk hayatındaki uyumu, cinsellikte de uyumu yansıtır. Terazi ve boğa ikilisi, yatakta oldukça uyumludur.

Bu ikili birbirlerinin bakış açısına ters düşebilirler. Ama yine de terazi ve boğa ikilisi zodyaktaki en uyumlu çiftlerden biri olarak gösterilirler. Tabi bu ilişkiyi iyi tutmak için ikisinin de fedakarlık yapması gerekir. Bu ilişkide iki burç da venüs tarafından yönetilir. Terazi de boğa da sanata ve müziğe oldukça meraklıdır. Bu ikilinin paylaşacakları şey ise ikisinin de bakımlı ve güzellik düşkünü olması. Terazi burcu, en romantik burçlardan biridir. Boğa da aşk için yaşar. Bu ikili yakın arkadaşları ile vakit geçirmekten de hoşlanır. Birlikte sosyalleşmek ise ikisine de iyi gelecektir. Boğa burcu, hayatı boyunca onu tamamlayacak bir ruh eşi arayacaktır. Terazi ile bir araya geldiğinde, bu gerçek aşkı bulduğu için çabalaması gerekecek.

Terazi Burcu Erkeği ile Boğa Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Boğa kadını çok duygusaldır. Terazi ile izlediği her filmde ağlayacak bir şeyler bulur. Naif ruhunu teslim ettiği partnerine kalbinin kapılarını da sonuna kadar açan boğa söz konusu eğlence olduğunda da teraziden geri kalmaz. Beraber yeni mekanlar keşfetmek ikili için paha biçilemez bir mutluluk kaynağıdır. Yeniliğe her zaman açık iki burç için de zıt özellikle olduğu gibi ortak noktalar da oldukça fazladır. Bu duygu yoğunluğu da ilişkinin uzun ömürlü olması için gerekli aksiyonu sağlar. Cinsel yaşam oldukça özeldir.

Terazi Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Terazinin uçuk kaçık halleri boğa erkeğinin ilgisini çeken ilk şey olmuştur. İçine kapanık ve duygusal Boğa için ilginç olan bu eğlenceli tavırlar ilişkinin hareketli olmasını sağlar. Teraziye ayak uyduran boğa baş başa kaldıklarında romantizm ister. Bu nedenle ikili için en iyi aktivite arkadaş partileridir. Sosyallikte sınır tanımayan terazinin kendini iyi hissedeceği eğlencelerde boğa gözlerini teraziden ayırmayacaktır. Cinsel yaşamda son derece uyumlu geçeceği için bu iki burcun uyumu evlilikle taçlandırılacaktır. Karşılıklı iletişim ilişkiyi her zaman diri tutar.

Terazi ve Koç Burç Uyumu

teraziKarakter olarak birbirlerinden farklı olan terazi ve koç ilişkisi, bir aşk ilişkisinde zıt kutupların birbirini çektiğinin en iyi kanıtlarından biri olabilir. Birlikte oldukça eğlenceli ve hareketli vakit geçirebilir bu ikili, ancak baş başa kaldıklarında da heyecanlı zamanlar onları bekliyor olacak. Terazi aşka ve evliliğe oldukça bağlıdır. Lider ruhlu koç için de evlilik kurumuna saygı vardır. Bu ikili, birbirlerinden emin olduklarında evliliğe doğru bir adım atabilirler. Koç da terazi de karşısındaki insana değer verirler. Her ikisi de eğlenmeyi bilirler, bu sebeple birbirleri ile olan aşk ilişkileri de başarılı olacaktır. Eğer terazi koçu anlamayı başarırsa, bu ilişki bizden de geçer not alır.

Koç burcu ve terazi burcu ikilisinin en uyumlu oldukları yer yatak odasıdır. Cinsel açıdan oldukça uyumlu olan terazi ve koç ikilisi, günlük hayatta da oldukça uyumlu olabilir. Bu ilişkide baskın olan, yöneten taraf koç burcu olacaktır. Koç burcu liderlik burcudur. İkili ilişkilerinde de lider olmayı seven koç burcu, bu zorlu terazi karşısında kafası karışabilir. Terazi burcu, yapısı gereği oldukça iyimser ve mücadelecidir. Kolay pes etmeyi sevmediği için, koç burcu ile olan ilişkisinde de mücadele etmekten çekinmeyecektir. Ancak terazi burcu, ufak bir şey yüzünden de bir anda özgüven sorunu yaşayabilir. Cinsellikteki uyumu, günlük hayatta da yakalayabilirlerse, terazi ve koç burcu birlikteliğinin %60 şansı var.

Koç burcu ve terazi burcunun karakterleri birbirine terstir. Ancak bu ikilinin zıtlıkların uyumunu yansıtacakları bir ilişki yaşamaları da kuvvetle muhtemeldir. Bu ikilinin iyi anlaşamayacağını düşünenler olabilir. Ama yine de, bu ikilinin sanılanın aksine bomba gibi eğlenceli, keyifli, romantik ve duygusal bir ilişkileri olabilir. Sevgi, macera ve tutku konusunda oldukça iyi bir ikili olan terazi ve koç burcu çifti, birbirlerinden farklıdır ama birbirlerini de her daim çekerler.

Terazi Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Koç kadını asildir, kolay elde edilemez. Terazi erkeğini en çok etkileyen özellikte bu olacaktır. Oldukça zorlu bir başlangıç olsa da ilişki genel olarak son derece akışkandır. İki burcu birbirine bağlayan evliliğe saygı kuralı partnerleri mutlu sona ulaştırır. Karşılıklı saygı bu ilişkide son derece önemlidir. Koç liderdir ve yapısı gereği boyun eğmeyi sevmez ancak terazi erkeğinin sevgi dolu bakışları altında da inadınız fazla sürdürmeyecektir. Cinsel yaşam ise iki burç içinde sosyal hayattan daha eğlenceli ve renkli geçer.

Terazi Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Terazi heyecanlı, koç sakindir. Terazi çimenlerde koşmayı sever, Koç kalorifer peteğinin kenarında kahve yudumlamayı. Zıt kutuplar olsalar da Terazi kadını ilk gördüğü anda Koç erkeğini kendine çekecektir. Aralarındaki çekim gücü ile uzun süreli bir ilişki bu iki burcun ortak kaderi olacaktır. Sosyal hayatta hızlı olan taraf teraziyken koç uyum sağladığında enerjik günler geçirebilirler. Cinsel yaşamda da idare tamamen koç erkeğinin elindedir. Sürprizleri sevmeyen koç burcu liderliğini öne çıkaracaktır. Sürükleyici bir ilişki yaşayacak iki burcun ortak hedefi ise evlilik olacaktır.