Terazi ve Yengeç Burç Uyumu

terazi

Terazi de yengeç de birçok burçla çok iyi anlaşabilir. Ancak ikisinin birlikteliği söz konusu olduğunda bu ilişki ikisi için de biraz zor olabilir. Astroloji kitaplarında bu ikilinin uyumsuz bir çift olduğu söylense de, arada aşk olduktan sonra bu ikili birçok engeli birlikte aşabilir. Birbirlerinden oldukça farklı olan terazi ve yengeç, birbirlerinin zıt karakterleridir. Terazi için arkadaşları ile dışarıda gezmek onun enerjisini tamamen değiştirmeye yetebilir. Bir terazi dışarı çıkıp saatlerce eve gelmek istemez. Yengeç için ise evden dışarı çıkmak ölüm gibidir. Birisi evcimen diğeri de dışadönük olan bu çift, birlikte vakit geçirme konusunda orta yol bulabilirlerse, o zaman bu ilişki gelecek vaat edebilir.

Terazi burcu ve yengeç burcu birlikteliği, duygusal ve romantik bir ilişki için harika bir karışımdır. Yengeç burcu zaman zaman sevdiklerini biraz fazla sahiplendiğinden, bu durum bazı burçların korkup kaçmasına neden olabilir. Ama terazi burcunun bundan pek de şikayeti olacağını düşünmüyoruz. Bu ikili, birbirlerine zıt gibi görünseler de, birbirlerini zıtlıkları ile tamamlayacaklarını düşündüğümüz bir çift olacaklar. Terazi burcu, mantıklı yorumları ve önerileri ile yengeç burcunu doğru bir şekilde yönlendirmeye çalışır. Bu durum, en çok yine yengeç burcunun hoşuna gidecektir.

Ama terazi burcunun ilgisini çekmek için yengeç burcunun da bir hayli uğraşması gerekiyor. Terazi burcu, güzelliğe çok önem verir. Karşısındaki kadın da olsa erkek de olsa bakımlı olmasını ister. Terazi burcu sağlığına da önem verir. Onları spor salonlarında sıkça görebilirsiniz. Bu durumda yengeç burcunun evde oturmayı bırakıp, bir spor salonuna yazılması ve sağlığına dikkat etmesi gerekiyor. Terazi burcu ve yengeç burcu birlikteliği, genel olarak olumlu ve uyumludur. Bu ikili, kendilerinde olmayan özellikleri karşısındaki kişide bulacakları için, bu birliktelik uzun süreli bir birliktelik olacaktır. Zaman geçtikçe birbirlerinden uzaklaşmamaları için, bu ilişkiyi monotonluktan kurtarmaları gerekecek. Birlikte sinemaya gidebilir, akşam yemeğini dışarıda yiyebilirler. Böylece sürekli konuşacak birşeyleri olacak.

Google Reklamları