Terazi ve Yay Burç Uyumu

terazi

Terazi için ilişkide mutluluğu sağlayacak birkaç burçtan biri yaylardır. Her ikisi de sosyalleşmeye fazlası ile meraklı olduklarından, arkadaşlarından vakit bulup baş başa kalabilirlerse, harika bir ilişkiye adım atabilirler. Zira terazi ve yayın cinsel uyumu da oldukça güçlüdür. Bir akrep kadar olmasa da, yay için de cinsellik önemlidir. Terazi onu baştan çıkarmayı başarabilirse, yay ona bağlı kalacaktır. Yay, bütün bunların yanında seyahate de oldukça düşkündür. Birlikte şehri, dünyayı gezerek, inanılmaz maceralar yaşayabilirler. Yayın bekarlık ve özgürlüğüne düşkün ruhu ve terazinin kuvvetli aile bağları, bu ilişkide tek sorun çıkarabilecek konudur. Terazi, evliliği düşünmeyen biriyle vakit geçirip boş yere zaman kaybetmek istemez. Ancak yay, teraziye aşık olduğunda evlilik onun kafasına girebilir.

Terazi ve yay burcu birlikteliği, aşkı aşk yapan birlikteliktir diyebiliriz. İkisinin arasında oldukça kuvvetli bir çekim vardır ve bunu, birbirlerini ilk gördükleri anda fark ederler. Ama ikisinin birlikteliği, ilişkinin ilerleyen zamanlarında ilk başlardaki kadar tatlı olmayabilir. Birbirlerini tanıdıkça, zaman zaman şiddetli kavgalar çıkabilir ve bu kavgalarda ikisinden birinin alttan alması gerekir. Aksi halde bu ilişkide geri dönülmez yollara girilebilir. Ancak ikisinin arasındaki çekim, elektrik de su götürmez bir gerçektir. Bu ilişkide her ikisi de ya çok mutlu olup uzun bir birliktelik yaşayacak, ya da çok mutsuz olup daha en başında yollarını ayıracaklardır.

Bu ikili, birlikte oturup saatlerce sohbet edebilir. Üstelik bundan sıkılmaları da oldukça zordur. Bu noktada, ilişkide birbirlerini anlayacaklar ve birbirlerine anlatacakları da çok şey olacaklar. Bu iki sevgili, birbirlerinin en iyi sırdaşı olabilirler. Genel olarak bu ikilinin ilişkisi için umut vaat etmek gerekiyor. Ancak ilişkinin kaderi tamamen onları ellerinde, doğru adımlarla ilerlerse birbirlerinin en kıymetlisi olabilirler.

 

Google Reklamları