Terazi ve Oğlak Burç Uyumu

terazi

Burçlar dünyasının en hırslı ve ayakları yere sağlam basan burcu oğlaktır. Onun hırsı, iş hayatında da tam bir işkolik olmasına neden olur. Birçok burç onu anlayamazken, terazi onu anlayabilir. Bu noktada da oğlak, kendisini anlayan biri ile mutlu bir beraberliğe adım atacaktır. İşte terazi, oğlağın bu hırsı ve mücadeleci ruhuna hayrandır. Terazi, sosyal bir burçtur ve arkadaşları ile dışarıda vakit geçirmekten hoşlanır. Oğlak da sosyal bir burç olsa da, onun için öncelik iş iş iştir! Partnerine uyum sağlamak için dışarıda onunla vakit geçirmeye alışan bir oğlak, terazi ile olur diyoruz. Ancak işlerden kafasını kaldırıp onu göremezse, gerçekçi bir ruha sahip olan terazi, oradan uzaklaşabilir.

Oğlak burcu, aşkın sadece mantık süzgecinden geçebileceğine inanır. Bu da onun ister istemez ön yargıları olmasına neden olur. İlk görüşte bir insan hakkında bir şey düşünüyorsa, o düşünceleri değiştirmesi bir hayli zaman alır. Terazi burcundan ilk görüşte etkilendiyse, o zaman o hislerinin üzerine gidecektir. Çünkü oğlak burcu hislerinin çok güçlü olduğuna inanır. Birine karşı bir şey hissettiyse, bu ilişki onun için gerçek bir aşk olabilir. Ayrıca oğlaklar idealleri için yaşar. Yani terazi burcu ile anlaşması çok zor olmayacaktır.

Ciddi tavırları ile dikkat çeken oğlak burcu, zaman zaman oldukça ketum olabilir. Ama oğlak burcuna mensup kişilerin aslında yumuşacık bir kalpleri olduğu da unutulmamalıdır. Bu ilişkinin başında, terazi burcu onun soğuk tavırlarından korkup kaçarsa, bu ilişki başlamadan bitebilir. Ama davranışları ile oğlak burcuna onu sevdiğini hissettirse, oğlak da onu dünyanın en mutlu insanı yapacaktır. Bu ilişkide baskın karakter oğlak olacak gibi görünüyor, ama yine de terazinin gücü ve kendinden emin oluşu, oğlağı her daim bir adım geride durma hissine kapılacaktır.

 

Google Reklamları