Terazi ve Kova Burç Uyumu

terazi

Terazi de kova da, gerçekçi, analitik ve zeki insanlardır. Onlar için duygusallık ön planda değildir, ancak kendileri gibi birini bulduklarında da oldukça romantik birer kişilik olabilirler. Kovanın özgürlükçü ruhu ile başa çıkabilen bir terazi, kova için oldukça doğru bir seçimdir. Kova, yakın ilişkilerden kaçar, terazi ise aile ve evliliğe büyük önem verir. Bu ikiliye yine de evet demekten kendimizi alamıyoruz. Çünkü zıt karakterlerin birlikteliği oldukça heyecanlı ve tutkulu olabilir. Kovayı evliliğe ikna edebilecek ve evlilik düşündürebilecek bir terazi için bu ilişki bizden geçer not alıyor. Terazi kovayı anlamaya çalışırsa, onun uçarı fikirlerini görmezden gelebilirse, bu ilişkinin oluru var diyoruz.

Kova burcunun mantık yapısı, terazi burcu ile benzerlik gösterir. Her ikisi de zeki insanlardır ve karşılarındaki insanda da bu zeka parıltısını göstermek ister. Kova burçlarının çok duygusal, alıngan insanlara pek tahammülü yoktur. Karşısındaki insan leb demeden leblebiyi anlasın ister. Onun bu aradığı zeki terazilerde vardır. Genellikle sanatçı ruhlu olduğu kadar matematik kafası da oldukça gelişmiş olan terazilerle kovaların anlaşması çok da zor olmayacaktır. Bu, başlarda zorlu ama ilerleyen zamanlarda harika bir ilişki olabilir.

Terazinin o sakin yapısı ve bir o kadar da kendinden emin oluşu, kısa zamanda kova burcunu etkilemeye yetecektir. Kova burcu hayatında sağlığına ve spora büyük önem verir. Dış görünüşünün iyi olmasını ister ve bunun için çabalar. Tabi karşısındaki insandan da aynı özeni ve itinayı bekler. Kova burcu kimileri tarafından soğuk kişiler olarak yorumlanır. Bunda haklılardır çünkü kova insanlara zaman zaman soğuk davranır. Ama onun soğuk tavırları nedeniyle aşık olamayacağını düşünenler tamamen yanılıyorlar, çünkü terazi ile mutlu bir beraberlikleri olacaktır.

Google Reklamları