Terazi ve Koç Burç Uyumu

terazi

Karakter olarak birbirlerinden farklı olan terazi ve koç ilişkisi, bir aşk ilişkisinde zıt kutupların birbirini çektiğinin en iyi kanıtlarından biri olabilir. Birlikte oldukça eğlenceli ve hareketli vakit geçirebilir bu ikili, ancak baş başa kaldıklarında da heyecanlı zamanlar onları bekliyor olacak. Terazi aşka ve evliliğe oldukça bağlıdır. Lider ruhlu koç için de evlilik kurumuna saygı vardır. Bu ikili, birbirlerinden emin olduklarında evliliğe doğru bir adım atabilirler. Koç da terazi de karşısındaki insana değer verirler. Her ikisi de eğlenmeyi bilirler, bu sebeple birbirleri ile olan aşk ilişkileri de başarılı olacaktır. Eğer terazi koçu anlamayı başarırsa, bu ilişki bizden de geçer not alır.

Koç burcu ve terazi burcu ikilisinin en uyumlu oldukları yer yatak odasıdır. Cinsel açıdan oldukça uyumlu olan terazi ve koç ikilisi, günlük hayatta da oldukça uyumlu olabilir. Bu ilişkide baskın olan, yöneten taraf koç burcu olacaktır. Koç burcu liderlik burcudur. İkili ilişkilerinde de lider olmayı seven koç burcu, bu zorlu terazi karşısında kafası karışabilir. Terazi burcu, yapısı gereği oldukça iyimser ve mücadelecidir. Kolay pes etmeyi sevmediği için, koç burcu ile olan ilişkisinde de mücadele etmekten çekinmeyecektir. Ancak terazi burcu, ufak bir şey yüzünden de bir anda özgüven sorunu yaşayabilir. Cinsellikteki uyumu, günlük hayatta da yakalayabilirlerse, terazi ve koç burcu birlikteliğinin %60 şansı var.

Koç burcu ve terazi burcunun karakterleri birbirine terstir. Ancak bu ikilinin zıtlıkların uyumunu yansıtacakları bir ilişki yaşamaları da kuvvetle muhtemeldir. Bu ikilinin iyi anlaşamayacağını düşünenler olabilir. Ama yine de, bu ikilinin sanılanın aksine bomba gibi eğlenceli, keyifli, romantik ve duygusal bir ilişkileri olabilir. Sevgi, macera ve tutku konusunda oldukça iyi bir ikili olan terazi ve koç burcu çifti, birbirlerinden farklıdır ama birbirlerini de her daim çekerler.

Google Reklamları