Terazi ve Başak Burç Uyumu

terazi

Başak, burçlar dünyasının en çalışkan ve üretici burçlarından biridir; ne de olsa hasat zamanı dünyaya gelmişlerdir. Başağın bu çalışkanlığı ve azmi, terazi burcunu etkilemeyi başaracaktır. Bu ikili 10 üzerinden 10 almasa da, geçer not almayı hak ediyorlar. Hava grubuna mensup terazi ile toprak grubuna mensup başakların ilişkisi hakkında bir kanıya varmak için, ne kadardır birlikte olduklarına bakmak gerekiyor. İlişkinin ilk zamanlarını atlatabilirlerse, bu ilişki uzun soluklu olabilir, hatta evlilikle taçlandırılabilir. Ancak ikisinin çatışacağı en önemli nokta, terazinin eğlence ve gezmeye olan merakıdır. Çünkü onun bu merakı karşısından başaklar, bunu anlamsız ve gereksiz bulabilirler. Çünkü onlar için eğlence değil, iş ön plandadır. Bu noktada başaklar, işlerinden vakit bulup terazi ile sosyalleşmeyi başarırsa, birlikte mutlu olabilirler.

Terazi burcu ve başak burcu birlikteliğinde dengeli teraziler, zaman zaman dilini tutamayan ve eleştirmekten çok hoşlanan başaklarla anlaşmakta zorlanabilirler. İkisinin arasında oldukça iyi bir çekim olduğunu söylememek de yanlış olur. Bu durumda her ikisinin de ilişkinin başında oldukça çekici olacaklarını söyleyebiliriz. Ancak ilerleyen zamanlarda da bu elektrik etkisini göstermelidir, yoksa zaman zaman birbirlerine ters düştüklerinde geri dönülmez adımlar atabilirler. Bu ilişkide aşk, sevgi ve bağlılık olacaktır. Ama birbirlerini boğabilirler de. Bir süre sonra sıkılma ihtimalleri vardır. Ancak iyi bir cinsel çekimleri olacağı için, bu ilişkiyi sürdürebilirler. Oldukça kuvvetli bir bağları olursa, bu ilişki için de umut olacaktır.

Terazi burcu ve başak burcu ikilisi, iyi birer arkadaş olacaklar. Sosyal bir ortamda birlikte oldukça iyi anlaşabilirler. Ama bu anlaşma, aşk ilişkisinde de geçerli olur mu bunu aralarındaki çekim belirleyecek. Eğer tutkulu birer aşık olurlarsa, bu ilişkide her ikisi de mutlu olabilirler. Onun dışında anlaşmazlıklar yüzünden ilişki daha başlamadan bitebilir. İkisine de iş düşüyor.

 

Google Reklamları