Terazi ve Balık Burç Uyumu

terazi

Balık, terazi için kusursuz bir partner olmasa da, bu ilişki için umut var diyebiliriz. Aslına bakarsanız astrologların büyük bir çoğunluğu bu ilişkinin uzun ömürlü olmayacağını söylese de, balığın hassasiyeti ve terazinin gerçekçi kişiliği bir arada uyumlu bir çift olmalarını sağlayacaktır. Terazi sosyalleşmeyi oldukça sever. Balık ise kendi iç dünyasında, hayaller kurarak yaşamayı sever. Balık, terazi ile birlikte gezmeyi ve eğlenmeyi severse, bu ikili aşk hayatında da mutlu olabilirler. Terazi ise sosyal ortamlardan biraz uzaklaşıp balık ile yalnız kalmayı başarabilirse, bu ilişki bizden de geçer not alır.Terazi, her ne kadar duygusallıktan uzak ve gerçekçi olsa da, balığın romantik kişiliği ve duygusallığından etkilenmemek elinde olmayacaktır!

Adaleti ve eşitliği simgeleyen terazi burcu, hayatın her alanında herkese karşı adil ve korumacı davranır. Özellikle sevdiklerine zarar verebilecek kişilere karşı hemen savunmaya geçer ve sevdiklerini korumaya alır. Onun bu yapısı, sevgilisi tarafından takdirle karşılanır. Her daim adaleti sağlayan terazi burcu, ilişkilerinde de sakin ve adil davranır. Kıskançlık ya da kavgalardan mümkün olduğunda uzak durmaya çalışır. Bu nedenle akrep burcu ile anlaşması oldukça zordur.

Ona, en az onun kadar sakin ve anlayışlı bir burç gereklidir ki bu da balık burcu olacaktır. Romantik ve oldukça sakin bir yapıya sahip olan balık burcu, sevgilisi ile birlikte vakit geçirmekten çok hoşlanır. İkili, arkadaşları ile birlikte vakit geçirmek, dışarıda eğlenmek konusunda başarılı olabilirler. Ama evde baş başa vakit geçirdikleri zamanlarda çok daha tutkulu ve romantik olacaklardır. Balık, evine ve ailesine çok bağlıdır. Sevgilisi onun için çok önemlidir ve onu mutlu etmek için çok çabalayacaktır. Terazi ve balık burcu birlikteliğinin şansı %80. Bu şansı iyi kullanmaları, onlara uzun bir birliktelik ve sonrasında da evlilikle taçlandırılan bir mutluluk vaat ediyor.

 

Google Reklamları