Terazi ve Aslan Burç Uyumu

teraziGüçlü yönleri ağır basan aslan ve analitik bir zekaya sahip olan terazi ilişkisi, uzun soluklu bir ilişki olabilir. Her ne kadar lider bir burç olsa da, aslan burcu da yalnız kalmaktan çok hoşlanmaz ve ilişkiye büyük önem verir. Hatta evlilik de aslanın öncelikleri arasındadır. Terazi burcu için aile ve ev çok önemli iki kavramdır. Aslan, terazinin bu değerlere olan öneminin farkındadır. Eğer onunla uzun soluklu bir ilişki yaşamak istiyorsa, teraziye onu sevdiğini hissettirecek şeyler yapmalıdır. Aslan lükse olan merakı ile tanınır. Bu merakı sadece kılık kıyafetinden değil, girdiği ortamlar, bindiği arabalar, oturduğu evlerden de anlaşılır. Aslan böyle bir hayata sahip olmak için çok çalışır. Terazi ise hayattaki mutluluğunu işten çok eğlence ile kazanmak ister. Bu ikili zorlu da olsa birlikte mutlu vakit geçirebilirler

Terazi burcu, şu sıralar sevgilisinden daha fazla ilgi bekliyor olabilir. Bunu söylemiyorsa, sevgilisi minik sürprizler yaparak onu mutlu edebilir. Terazi burcu şu sıralar kendini mutsuz hissettiği bir dönemde. Onu hiç görmediği bir yere götürün ya da uzun zamandır gitmek istediği filme götürün. Bu minik jestler, onu yeniden canlandıracaktır. Terazi burcu ve aslan burcu birlikteliğinde, her iki taraf da bu ilişkiden memnun olur.Aslan burcu, biraz bencildir. Sorumluluk alma konusunda sıkıntı yaşayabilir.

Çalışkan bir burçtur ama aşk ilişkilerinde o kadar da sorumluluk almayı sevmez. İlgi göstermekten çok ilgi görmeyi bekler. Bu durumda da terazi burcundan beklediği ilgiyi görmeyebilir. Ancak ikilinin birçok ortak noktası da vardır. Her ikisi de ayakları yere sağlam basan burçlardır. Bitmez tükenmez iyiliği ile terazi, yine kendisi kadar iyimser olan aslan burcundan daha ilk anda etkileneceği için bu ilişki iyi bir başlangıç yapar. Birbirlerini tanıdıkça, birbirlerinin farklı yönlerini de keşfedecekleri için, bu ilişki değişimlerle dolu bir ilişki olabilir. Mantıklarını ve duygularını dengeleyebililrlerse, bu ilişkiye %70 şans veriyoruz.

Google Reklamları