Terazi ve Akrep Burç Uyumu

terazi

Tutkusu ve ihtirası ile herkesi baştan çıkarabilecek bir güce sahip olan akrep, aile ve evlilik kurumuna olan saygısı ile bilinen terazi ile birlikte harika bir çift olabilir. Akrep, seksi bakışları ve baştan çıkarıcı hareketleri ile tüm burçları olduğu gibi teraziyi de etkisi altına olabilir. Akrep, oldukça kıskanç bir burçtur. Dolayısı ile özgürlüğüne düşkün burçlar akrep ile bir arada olamayabilir. Ancak terazi, birlikteliklere fazlasıyla önem verir. Akrep, terazinin sosyalliğine karışmaz, terazi de akrebin kıskançlıklarının üstesinden gelebilirse, biz bu ilişki için olur diyoruz! Terazi ve akrep burç uyumunda önemli olan diğer bir nokta da, akrep burçlarının insanlara karşı olan güvensizliği. Eğer terazi bu güveni sağlayabilirse, akrep ile harika bir yola adım atabilir.

Kıskançlıkların tavan yapacağı terazi burcu ve akrep burcu birlikteliği, akrep burcunun kıskançlık krizleri ile hazin sonla bitebilir. Zira terazi burcu oldukça iyimserdir ve çevresindeki herkese sevgi gösterir. İşin içine karşı cins de girince, seven akrep burcu kıskançlıktan delirip, ilişkiyi çıkmaza sokabilir. Bu noktada terazi burcunun, akrep burcu ile birlikteyken bu tip davranışlarında dikkatli olması gerekiyor.

Terazi burcu, sevmeye ve sevilmeye çok önem verir. Öyle ki sevilmek için herkese sevgi gösterilerinde bulunur. Onun bu durumu akrep burcunun çok hoşuna gitmeyecektir. Çünkü akrep burcu sevgilisini kimseyle paylaşmak istemez. Burada akrep burcuna iş düşüyor. Terazi burcunun ihtiyaç duyduğu sevgiyi gösterirse, terazi da başka kimseye sevgi gösterileri yapmak zorunda kalmayacaktır.

Hem terazi burcunun hem de akrep burcunun tersi pistir diyebiliriz. Bu durumda da bu ikilinin kavgası oldukça ateşli olabilir. Ancak terazi burcuna mensup kişilerin doğasında sürekli konuşma isteği vardır. Bu durumda da gün boyu sevgilisini arayıp durabilir. Akrep ise fazla sevgiden korkup kaçabilir. Bu ilişkinin biraz dengeye ihtiyacı olacak. Her ikisi de bu dengeyi oturtabilirse, bu ilişkinin %60 şansı var.

 

 

Google Reklamları