Oğlak ve Balık Burç Uyumu

balikOğlak burcu ve Balık burcu için karşılıklı bir alışverişin söz konusu olduğu bir ilişki her zaman oluşabilir. Zira iki burcunda olumlu yönleri çok fazladır ve karşılıklı yaşayacakları etkileşimler ile bu olumlu yönleri birbirlerine aktarmaları çok yüksek bir ihtimaldir. Malum burçlar arasında ki genelde en büyük sorun, olumlu yönlerin geri plânda kalması ve karşı tarafa aktarılamamasıdır.

İşte, Oğlak burcu ve Balık burcu arasında bu şekilde bir sorun söz konusu değildir. Tabii her ne kadar birbirlerine olumlu yanlarını sunmayı başarsalar da, bu ilişki de her zaman önemli nokta Balık burcu olacaktır. Çünkü Oğlak burcu tam anlamı ile kendisini ilişkiye verebilen bir yapıda değildir. Burada ise devreye Balığın duyarlı ve bir o kadar hassas tarafı girmektedir. Eğer gerçekten aşık ise, bir balığın Oğlak burcunu kendisi ile uyumlu hale getirmesi çok yüksek bir ihtimaldir. Bu nedenle de aralarında ki ilişki Balık temelli olarak yükselmeye başlar ve genel olarak bakıldığı zaman Balık burcu sıkılmadıkça bu ilişkiler uzun süre devam eder.

Bahar mevsimi her ikisinin de en sevdiği mevsim. Bu aylarda birlikte bol bol vakit geçirmeyi ihmal etmeyin. Açık havada birlikte bir barbekü partisi düzenleyebilir ve tüm arkadaşlarınızı çağırarak sosyalleşebilirsiniz. Balık, artık ailesi ile tanışmanızın vaktinin geldiğini düşünüyor olabilir. Görüşmeye gitmeden önce annesinin en sevdiği çiçeği öğrenin ve yanınızda götürün. Oldukça vefakar bir burç olan oğlak, duygusal sevgilisi balık ile romantik bir aşk yaşayabilir. Ancak monotonluk pek de oğlak burcuna göre değildir. İş hayatında zaten yeterince yorulduğu için, ilişkisinde yorulmaya pek gelemez. Bu ilişkide balık burcuna çok iş düşüyor. Oğlak burcunun güvenini kazanmalı. Sonrasında ne kadar mutlu edildiğine kendisi bile inanamayacak.

Balık burcu sezgileri ile hareket eder. Oğlak burcu, onun yaratıcı yönünü açığa çıkarmalı. Kalbinde herkese ayıracak kadar yer olduğunu düşünen balık burcu, sevgilisine yapacağı yaratıcı faaliyetlerle onun gönlünü almaya çalışmalıdır. Oğlak burcu yoğun iş planları yüzünden tatil yapmaya vakit bulamıyor olabilir. Siz ona bir sürpriz yapın ve bu haftasonu küçük bir kaçamak yapın.

Oğlak Burcu Erkeği İle Balık Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak erkeği gerçekçi yapısı ile ve yere sağlam basmayı seven karakteri ile bilinir. Balık kadını ise ayakları tam anlamıyla yere basmasa bile hayata tozpembe bakan ve oldukça duygusal bir yapısı vardır. Oğlak erkeği balık kadınının pek çok duygusallığına anlam veremese de onunla birlikte yaşayabilir. Yüksek bir uyuma sahip olmayan bu çift zaman içerisinde sorunlar yaşayacaktır. Çünkü oğlak erkeği gerçek hayata tutunan yapısını kolay kolay bozamaz. Eğer ki balık kadını oğlak erkeğine ayak uydurmaya çalışırsa ve onun isteklerini yerine getirirse daha mutlu olabilirler.

Oğlak Burcu Kadını İle Balık Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak kadını oldukça sabit ve değişimlerden hoşlanmayan yapısı ile bilinir. Özellikle aniden bir iş yapmak oğlak kadınının doğasında yoktur denebilir. Ancak balık burcu erkeği aniden kararlar alabilen ve hayatında kolay kolay sabit kararlar alabilen biri değildir. Oğlak kadını yere ayaklarını basmak istedikçe balık erkeği uçmak ve hatta gökyüzünden kaybolmak isteyebilir. Bu nedenle de aralarındaki ilişki çok uzun süreli olmayacak ve tartışmalar çıkacaktır. Ayrıca balık erkeği sorumluluk alabilen bir yapıda olmadığı için evlilik hayatının bütün yükünü de oğlan kadını üstlenmek zorunda kalabilir.

Oğlak ve Kova Burç Uyumu

oglakİnatçı kişiliği ile bilinen oğlak burcunun, onu tamamlayacak bir burç olan kova ile uyumu ortaya başarılı bir aşk ve iş ilişkisi çıkmasını sağlayacaktır. Hem aşkta hem de ortaklık gibi ikili ilişkilerde birbirini tamamlayacak oğlak ve kova burçları,birlikte gezmekten, dertleşmekten, eğlenmekten büyük keyif alır.

İkizler gibi hovarda, balık gibi duygusal burçların yanı sıra, oğlak ve kova için, her ikisi de gerçekçi ve ideali olan burçlardır diyebiliriz. Oğlak kadını ve kova erkeği uyumu için kesin bir şey söylemek zor olsa da, oğlak burcu kadının sadakati ve cool görüntüsü kova erkeğini ilk görüşte etkilemeye yetecektir. Kova erkeği özgür ruhlu olduğu için kimi zaman ilgisini kaybedebilir. Ancak dengeleri elinde tutmayı bilen oğlak burcu kadını, erkeğini yanında tutmayı ne yapıp edip başaracaktır.

Oğlak burcu inatçı ama bir o kadar da duygusaldır. Onun bu duygusallığını keşfetmek ise herkese nasip olmaz. Onun güvenini kazanmak için sözlerinizi değil, hislerinizi kullanın. Onun kalbinde hissettirebilirseniz, oğlak burcu da sizi dünyanın en mutlu insanı yapmak için elinde geleni yapacak. Kova özgürlüğüne fazlası ile düşkün olduğu için bu ilişkideki tek sorun bu olabilir. Çünkü oğlak burcu umursamaz görünür ama kıskançlıktan da içi içine yer bitirir. Bu durumda kova, eğer gerçekten birlikte olmak istemiyorsa ya da kısa süreli bir birliktelik düşünüyorsa bu ilişkiye hiç adım atmamalıdır. Aksi takdirde oğlak ona hayatı zindan edebilir.

Kova burcu, zaman zaman aynı anda birden çok işe kalkışır. Bu durumda da kafa karışıklığı yaşayabilir. Hepsini bir araya koyması için burada oğlak burcuna iş düşüyor. Ona yardımcı olması gerekiyor. Kova da oğlak da kış aylarında dünyaya geldi. Bu durumda birbirleri ile anlaşmaları çok da zor olmayabilir.

Oğlak Burcu Erkeği İle Kova Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak erkeği ciddi ve toplum tarafından takdir görmeyi seven bir burçtur. Kova kadını ise toplumda takdir toplamayı komik bir olay gibi bulabilir ve ciddi davranmak yerine ukala ve lakayt tavırlar sergileyebilir. Oğlak ve kova aşkı ise başlarda birbirine çekici gibi gelse de zamanla sorun yumağı haline gelecektir. Oğlak burcu ev hayatında düzeni isterken kova kadını düzen kurmak yerine sürekli kafasına göre yaşamak ister. Bu iki burcun anlaşması ancak kova kadınının taviz vermesine bağlıdır. Oğlak erkeği kova kadınının zekasına tutulabilir.

Oğlak Burcu Kadını İle Kova Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Bir oğlak kadını olarak zaman içerisinde kova erkeği ile anlaşamadığınızı fark edebilirsiniz. Çünkü kova erkeği ile sizin değerleriniz tamamen birbirinin zıttı olacaktır. Sizin toplum içerisinde saygınlık elde etme çabalarınız kovaya komik gelirken ciddi bir konu hakkında konuşurken kova buna büyük bir ukalalıkla cevap verebilir. Oğlak kadını düzenden yanayken kova erkeği uçuk kaçık biri olduğundan dolayı oğlak kadınını mutlu etmeyecektir. Bir süre sonra kavga etmeye başlayacak olan bu çiftin aşkı büyük olsa da aşkın ömrü kısa sürecektir.

Oğlak ve Oğlak Burç Uyumu

oglakAynı burçtan iki kişinin bir araya gelmesi, onların ilişkilerinin kusursuz olacağı anlamına gelmez. Aksine, oğlak burcuna mensup bu ikilinin de inatçı yönü ağır bastığından, oğlak ve oğlak ilişkisi her zaman kusursuz yürümeyebilir. Ancak her ikisi de çalışkan kişilerdir. Birlikte çok iyi iş ortaklığı yapabilirler. Aşk ilişkisinde ise ikisinin de bazı fedakarlıklar yapması gerekebilir.

Oğlak, burçlar dünyasında en sadık burçlardandır. Dolayısı ile onun sadakatinin sorgulandığı durumlarda, bu onun çok fazla hoşuna gitmeyecektir. Sonuç olarak her ikisi de aynı burca mensup kişiler oldukları için, birbirlerini anlamaları çok da zor olmayacaktır. Oğlak ve oğlak aşk ilişkisi başlangıç dönemini atlattıktan sonra, ikili uzun soluklu bir ilişkiye adım atabilir. Hatta oğlak burcu ve oğlak burcu ilişkisi evlilik ile sonlanabilecek bir ilişki olabilir.

Oğlak burcu mensupları sakin ve kontrollü bir yapıya sahiptir. Bu nedenle aşkını ve karşısındakine olan ilgisini göstermesi pek de kolay olmayacaktır. Hele de karşısındaki de bir oğlaksa, bu ilişkinin başlaması biraz uzun sürebilir, zira her iki taraf da adım atmak için bir süre bekleyecektir. Oğlak burcunun diğer bir oğlak burcu ile ilişki yaşaması aslında çok iyi olacaktır çünkü oğlaklar, çevrelerindeki tüm kişilerden daha romantiklerdir.

Bu durumda da oğlak kadını ile oğlak erkeği birlikte çok iyi anlaşacaktır. Ancak her ikisi de oldukça inatçı oldukları için, zaman zaman en ufak kavgalar bile büyüyüp bir sorunmuş gibi görünebilir. Oğlak burcu hatasını kabul etmekte zorlanır. Bu nedenle bir kavgada iki taraftan birinin mutlaka alttan alması gerekir. Yoksa birbirlerinin aşkından ölseler bile hatalarını kabul etmeyebilirler. Bu noktada iki tarafın da fedakarlık yapması gerekiyor. Gelecek vaat eden bu ilişkinin %70 şansı var.

Oğlak Burcu Erkeği İle Oğlak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak burçları aynı karaktere sahip ikizler gibidir. Ancak aşk hayatlarında monotonluk ve birbirine zaman ayıramama gibi sorunlar yaşayan bu burçlar işkolik olduklarından dolayı evleri ile de sürekli ilgilenemezler. Ayrıca otoriter ve kuralcı olan bu çift aşk hayatlarında da birbirlerine otorite kurmak isteyebilir. Evlilik hayatında bu iki burç ailesine düşkün olmasından dolayı ve nazik davranışlar sergilemesinden dolayı kavgasız bir şekilde yaşayabilir. Sorumluluklarını bilen burçlar oldukları için evlerinde her görevin bir sahibi olacaktır. Hayatlarına renk kattıklarında bu burçlar daha da mutlu olabilir.

Oğlak Burcu Kadını İle Oğlak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak kadını ile oğlak erkeği aynı özelliklere sahip olduğundan dolayı birbirlerini anlayan ama zaman içerisinde monotonlaşan bir ilişkinin ikilisi olabilirler. İkisi de çalışmayı çok severler ve hayatlarındaki ideallerinden de kolay kolay vazgeçmezler. Bu durum bir süre sonra çifti sıkacak ve ayrılma noktasına getirecektir. Oğlak kadını ile oğlak erkeğinin ilişkisinde mutlaka bir tarafın hoş görülü olması gerekir. Her iki oğlak burcu da tutucu ve katı olduğundan dolayı evlilik hayatında da herkes kendi kurallarını yaşamak isteyecektir. Monoton bir ilişki ise zamanla yıkılabilir.

Oğlak ve Yay Burç Uyumu

yayToprak grubuna mensup oğlak burcunun, ateş grubuna mensup yay burcu ile aşk ilişkisine bakacak olursak, oğlak burcu insanları ayakları yere sağlam basan kişilerdir. Yay burcu ise daha çok özgürlüğüne düşkün, kimi zaman aklı havada tipler olabilirler. Oğlak ve yay burcu aşk uyumu için başarılı sonuçlar bekleniyorsa, her ikisi de birbirine saygılı olmayı öğrenmelidir.

Oğlak burcu kadınları, girdikleri her ortamda dikkat çekmeyi başaran, çalışkan ve bakımlı kadınlardır. Yay erkekleri de akrep erkeği kadar olmasa da şeytan tüyüne sahiptir. Oğlak burcu için yay burçları kimi zaman hayalperest ve gerçekçi olmayan kişiler olarak gelebilir. Ancak yay burcu eğer tavırları ile bu ön yargıyı kırabilirse, ikili mutlu bir ilişkinin anahtarını ellerinde tutacaktır.

Yay burcuna mensup kişiler çocuksu yapıya sahip kişilerdir. Her daim eğlenecek bir şey bulmak gibi özellikleri vardır. Ancak kendilerine olan güvenleri de oldukça gelişmiştir ve egoları yüksektir. Fiziksel görüntüleri ile de her daim dikkat çekerler. Ayrıca yay burçları kimsenin hakkında kötü düşünmezler kolay kolay. Macera tutkunudurlar. Ayrıca iyi niyetli olmaları da onları tanımlayan özelliklerden biridir. Tüm bu iyi özellikleri, oğlak burcunun ona çekilmesini sağlayacaktır. Ancak yay burcunun aşırı özgüveni ve egosu oğlak burcunu rahatsız edip kaçmasına neden olabilir. O nedenle yay burcu oğlak burcuna karşı herkese olduğundan daha dikkatli olmalıdır.

Yay burcu kişilerinin öncelikle yaşamla alay etmeyi bırakmaları gerekir. Çünkü oğlak hayatı fazlasıyla ciddiye alır ve yay burcunun bu tavırlarına anlam veremeyebilir. Yay burcunun dikkatli olması gerekir çünkü aşkı hafife aldığı bir gerçektir. Ancak oğlak burcuna ne olduğunu anlamadan kendini kaptırabilir. Bu durumda da daha önce tanışmadığı duygularla da karşılaşacaktır. Oğlak ve yay burcu başlangıçta zor, ama ilerleyen zamanlarda pek de eğlenceli ve seksi bir ilişki haline dönüşebilir.

Oğlak Burcu Erkeği İle Yay Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Erkeğine hayattan tat aldırmaya çalışan yay kadını ilişkinin renkli karakteri olurken sürekli soğuk ve poker suratlı duruşunu koruyan oğlak erkeği ilişkinin gri rengini yansıtır. Özellikleri ele alındığında evlilik için ideal olan bu çift söz konusu cimriliğe geldiğinde ciddi kavgalar edecektir. Karakteri gereği tutumlu olan oğlak erkeği için iş hayatı ve kazanılan para oldukça önemlidir. Eğlenceden vaz geçemeyen yay kadını ise partnerinin bu tutumunu sık sık eleştirecek ve eleştirinin dozunu artırmaktan geri kalmayacaktır. Kavga edemeyecekleri tek yer ise yatak odasıdır.

Oğlak Burcu Kadını İle Yay Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Astrolojide aritmetik bir konumda olan bu iki burç birbirinin zıttı özellikleri taşıyan iki zıt kutuptur ve birçok noktada birbirlerini çekecektir. İş sevdalısı oğlak kadını hayatta başarılı olabilmek için çalışırken yay erkeği için gerçek başarı mutluluktur ve bu mutluluğu gezip eğlenerek sağlayacağına inanır. Zamanını ve parasını kendini geliştirmek için harcayan oğlak kadını için aşırıya kaçan sosyal yaşam tartışma sebebi olabilir. Aynı şekilde cimri tavırları ile can sıkan oğlak kadınına karşı yay erkeği de sabrının sınırlarını zorlayacaktır.

Oğlak ve Akrep Burç Uyumu

akrepBurçlar dünyasının en çapkın burcu olarak bilinen akrep burcu, nedense adı her geçtiğinde cinselliğe olan düşkünlüğü ile anılır. Akrep burcunun bu özelliği kimi burçlar için korkutucu ve ürkütücü olsa da, akrebin içindeki o duygusal ve aşık insanı görebilen oğlak burcu için durum değişir. Oğlak burcu kadını akrep burcu erkeği aşk uyumu, başlangıçta çok mutlu gibi görünse de, özgürlüğüne düşkün oğlak kadının fedakarlık yapması gerekir.

Zira akrep burcu erkekleri, en kıskanç erkeklerdir. Oğlak ise sadakati ile sınanmayı hiç sevmez. Sevdiğini her an, adım adım takipte olan akrep burcu, oğlak burcundan beklediği güveni kazanabilirse, bu ikili unutulmaz bir ilişkiye imza atabilirler. Akrep burcu ile birlikte olmak, sevildiğini hissetmek isteyen oğlak burcu için doğru bir seçim olabilir.

Oğlak burcunun burçlar dünyasındaki en iyi partnerlerinden biri olacaktır akrep burcu. Çünkü ikisinin arasında tarif edilemez bir çekim oluşur ve bu da her geçen gün birbirlerine doğru daha da çekilmelerine neden olur. Akrep burcu birçok burçla iyi anlaşır. Ama söz konusu aşk ve tutku olduğunda, aradığını oğlak burcunda bulacaktır. Her ikisi de güven ve sadakat konusunda karşısına güvenmekte sorun yaşarlar. Ancak oğlak kalbini öyle bir açar ki, akrep burcunun en güvendiği insan bir anda oğlak burcu olacaktır. Bu ikilinin birlikteliği başlangıçta çok eğlenceli ama ilerleyen zamanlarda çok zorlu olabilir. Öyle ki bu ikilinin ayrılıp durması hiç de şaşırtıcı değildir.

Günün birinde ise yollarını tamamen ayırmaya karar verebilirler. Ancak bu yine de birbirlerine ait olmalarına engel değildir. Her ikisi de her zaman aralarındaki o tutkuyu arayacaklardır. Oğlak burcunun dışta cool görüntüsü, akrep burcunu en çok çeken şey olacaktır. Ayrıca zaman geçtikçe oğlak burcunun da en az kendisi kadar seksi olduğu fark eden akrep için bu vazgeçilmez bir ilişki olabilir.

Oğlak Burcu Erkeği İle Akrep Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

tuttuğunu koparan akrep kadını için zorlu bir partner olan oğlak erkeği ipleri teslim etmemek için inat etse de cazibeli bir bakışı ile tüm alevleri söndürebilen akrep kadını bu ilişkide sözü geçen taraf olacaktır. Oğlak erkeği mantıklı ve tutarlı kararlar alan ve bu özelliği ile bilinen akrep kadınının sosyal yaşamındaki ilgi odağı hallerine bir kez tutuldu mu bu ilişkiyi ayakta tutmak için yapmayacağı şey yoktur. İki tarafın da asla vaz geçmeyeceği cinsel yaşam fantezilerle dolu bir ayin niteliği taşır.

Oğlak Burcu Kadını İle Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Hayatta bir araya gelmesi en zor burçlardan birisi de oğlak kadını ile akrep erkeğidir. İpleri sürekli elinde tutmak isteyen akrep erkeği dik başlılığı ile bilinen oğlak kadınına karşı bir aşk yaşamaktan ziyade bir güç savaşına girişir. İnatçı ve kıskanç yapıdaki iki burcun ilişkisinde kavga hiç eksik olmaz. Ancak akrep erkeğinin o inatçı ve çekilmez tavırlarının altında yatan gerçek sevgiyi fark eden oğlak kadını huzuru bulacağı kolları bulduğunu anlayabilir. Bu gerçeği anlamak için ise iki tarafında zaman ve emek harcaması kaçınılmazdır.

Oğlak ve Terazi Burç Uyumu

oglak Adaleti ve dengeyi simgeleyen terazi burcu ile birlikte olan oğlak burcu insanı, o güne kadar hiç olmadığı kadar huzurlu hissedebilir. Toprak grubuna mensup oğlak burcu ile hava grubuna mensup terazi burcunun ilişkisi, astrolojide pek uyumlu sayılmasa da, her iki burcun yükselen burçları da durumu oldukça etkilemektedir. Terazi burcu daha dışa dönük bir yapıya sahiptir, oğlak ise kendisi ile olmayı sever ve kendi başına bolca vakit geçirir.

Kapalı bir kutu olan oğlak burcu için sosyal ortamlar her zaman cazip gelmeyecektir. Oğlak burcu için bir kapalı kutudur diyebilir. O kutuya ulaşmak için uğraşacak bir terazi burcu, oğlağın gözünde daha da kıymetli olacaktır. Terazi burcu sevdiğini hissettirebilirse, oğlak burcu ile uzun soluklu bir ilişki yaşayabilir. Terazi burcu ve oğlak burcu ilişkisi, oldukça sakin ve huzurlu bir ilişki olabilir. Oğlak burcu haksızlığa asla gelemez ve bu tanımadığı biri bile olsa, birine haksızlık yapılması durumunda hemen tırnaklarını çıkarır. Onu bu konuda en çok anlayan burçlardan biri de terazi burcu olacaktır. Kendisi adaleti ve dengeyi simgeler.

Aynı şekilde terazi burcu da haksızlık yapılmasına tahammül edemez ve arkadaşlarını da bu konuda her daim koruma altına alır. Bu ikili arkadaş olarak çok iyi anlaşır. Aşk hayatında ise biraz çaba göstermeleri gerekir. Terazi burcu güçlü ve sağlam bir yapıya sahiptir, ancak zaman zaman alıngalığı da tutabilir. Bu noktada oğlak burcunun karşısındakine karşı daha hassas ve dikkatli olması gerekir. Terazi burçları, hayatı güzel ve zevkli yaşamayı ve satın alabileceği her güzel şeyi ister. Duygular dünyası ise her daim karışıktır. Zaman zaman ne istediğinden de emin olamayacaktır. İsteklerini ve özlemlerini karşılayamadığı zaman kaprisli bir tavır sergileyebilir. Bu durumda da oğlak burcu ondan soğuyabilir. Ancak yine de terazi burcu ve oğlak burcunun arasında romantik bir çekim vardır ve boşa atılmamalıdır.

Oğlak Burcu Erkeği İle Terazi Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak erkeği ile terazi kadını kıskançlık krizlerini aştıkları zaman aşkta ilerleme kaydedebilir. Terazi kadınına karşı olabildiğince kıskanç olan oğlak erkeği seven kıskanır mantığından asla ödün vermeyecektir. Bu kıskançlıktan hoşlanan ancak özgürlüğü kısıtlanınca da canı sıkılan terazi kadını partnerinden sık sık dengeyi korumasını ister. Bu tartışmaların arasında saygıyı ve sevgiyi koruyabilirlerse evlilik hiçte uzakta değildir. Aşkına sadık olan terazi kadınına güven duyan bir oğlak erkeği ömrünü ona adayacaktır. Cinsel anlamda bir beraberlikte aranan ne varsa bu iki burcun uyumu tüm özellikleri taşır.

Oğlak Burcu Kadını İle Terazi Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Terazi erkeğine teraziyi şaşırtacak bir kadın varsa oda oğlak kadınıdır. Tam bir aşk adamı olan terazi erkeği vakur duruşunu oğlak kadınına karşı asla kullanamaz. Eğer aralarında ciddi bir elektriklenme başlamışsa kadınını kaybetmemek için her şeyi yapacaktır. Oğlak kadını da partnerini nasıl mutlu edeceğini yalnız kaldığında sık sık düşünür. Cinsel yaşamda doyumsuz bir mutluluk arayan oğlak kadını terazi erkeğini hem yatak odasında hem de sosyal yaşamdaki eğlencesi ile vuracaktır. İki burcun aşkı uzun soluklu bir Brezilya dizisi gibi olabilir.

Oğlak ve Başak Burç Uyumu

oglakOğlak ve başak burcu uyumu, astroloji dünyasında kusursuz bir çift olarak gösterilmektedir. Tam bir işkolik olan oğlak burcu, genellikle birçok burç ile olan ilişkisinde bu yönü nedeniyle sıklıkla eleştirilebilir. Başak ise en az oğlak kadar çalışkan olduğundan, bu ikili birbirini anlayacaktır. Sadece aşk ilişkisi değil, iş ilişkisi içinde de bu ikilinin çok uyumlu olduğunu söylemek yanlış olmaz. Oğlak burcunun dışarıdan soğuk ve itici görüntüsü, bazılarını kaçırabilir. Ancak oğlak, karşısındaki kişiye güvendiğinde, dünyanın en seksi ve en güler yüzlü insanı olabilir. Başak burcu ise oğlak burcunun o yönünü keşfetmek için çalışmaktan hiç sıkılmayacaktır. Her ikisi de ilişkide güven ve sadakate büyük önem verdiğinden, oğlak ve başak burcu uyumu için 10 üzerinden 10 alır diyoruz.

Oğlak burcu insanları genellikle isteklerine kavuşmak için idealleri adına yaşarlar. Birlikte olduğu kişileri sürekli mükemmel görmek ister ve bu nedenle bazen partnerlerini tenkitleriyle yaşamlarından bezdirebilirler. Fazlasıyla çalışkandır bir oğlak, kendini tam anlamıyla hırsına ve yükselme arzusuna adayabilir. Bu durumda da birçok burç ile anlaşması zaman zaman zorlaşabilir. Ancak hasat zamanı dünyaya gelen başak burcu da en az onun kadar hırslı ve çalışkan olduğu için bu ikilinin birbirini anlaması ve anlayış göstermesi hiç de zor olmayacaktır. Oğlak burcu karşısındaki kişiden saygı bekler, başak ise onun beklediği bu saygıyı ona gösterecektir. Ayrıca her iki taraf da oldukça sadıktır. Bu da ilişkilerinin güven temeli üzerinde olacağı anlamına geliyor. Ki güven her ikisinin de ilişkilerde en önem verdiği şeylerden biridir.

Oğlak burcu ketum ve ciddidir. Ancak aslında yumuşacık bir kalbi olduğunu da unutmamak gerekir. Onun bu yumuşacık kalbini yalnız sevdiği ve güvendiği kişiler görebilir. Başak burcu onun güvenini kazanmakta zorlanmayacaktır. Birlikte örnek bir çift olabilirler. Her ikisi de giyimlerine ve dış görünüşlerine fazlasıyla özen gösterirler. Bu durumda da birlikte katılacakları davetler ve organizasyonlarda her zaman dikkat çekecekler.

Oğlak Burcu Erkeği İle Başak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak erkeği kendi burcunun kadın özellikleri ile tam ters karakteristik özelliklere sahiptir. Dik başlılıktan çok uysallığa yatkın olması nedeniyle Başak kadını ile anlaşması ve onu etkilemesi zor görünüyor. Astrolojide bir araya gelmesi muhtemel olmayan burçlardan ikisi olan oğlak erkeği ile başak kadınının tek ortak yanı arkadaşları ile olan ilişkileridir. Her ikisi de sosyal çevrelerinde sevilen ve aranan insanlardır. Aşkta başarılı olabilmeleri ise mucizelere bağlıdır. Cinsel yaşamda ve evlilik hayallerinde her ikisinin düşünceli birbirinin tam aksidir.

Oğlak Burcu Kadını İle Başak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Hayatta karşılaşabilecek en ideal çiftlerden birisi de oğlak kadını ile başak erkeğidir. Başak erkeğinin saki ve dingin tavırları oğlak kadınını etkilerken oğlak kadınının dik başlı ve asi kişiliği d e başağı can evinden vuracaktır. Birbirlerinde eksik yanlarını bulan bu ikili aşka verilen önemde de üst sıralardadır. Başak erkeği duygusal ve detaycı yapısı ile hiçbir özel günü unutmayacak kadar çok sevdiği oğlak kadını ile yatak odasında evlilik hayalleri kurmaya başlar. Cinsel yaşam oğlak kadını için de vazgeçilmezdir.

Oğlak ve Aslan Burç Uyumu

aslanToprak grubuna mensup oğlak burcu ve ateş grubuna mensup aslan burcunun ilişkileri çok kötü olmamakla beraber çok iyi de değildir. Yazın en sıcak günlerinde dünyaya gelen aslan insanının karşısında, kışın en soğuk günlerinde dünyaya gelen oğlak burcu durmaktadır. Ayrıca aslan burcu, liderliği ile bilinir. Onun için balık ve yengeç gibi sessiz ve sakin burçlar daha doğru bir seçim olacaktır. Oğlak ise lafını kimseden esirgemez ve hiç de sakin değildir.

Aslan burcunun kıskançlığı ve liderlikçi kişiliği oğlak burcu için çekilmez bir durum haline gelebilir. Her ikisinin de biraz fedakarlık yapması ve birbirlerine saygılı olmaları durumunda işler tersine dönebilir ve bu ikili mutlu bir beraberliğe doğru adım atabilir. Oğlak burcu ve aslan burcunun anlaşması için birbirlerini gerçekten sevmeleri gerekir. Her ikisi de baskın karakterlidir ve çabuk parlarlar. Bu da ilişkinin başında olumsuz sonuçlar doğurabilir. Aralarında gerçek bir elektriklenme varsa, bunlar görmezden gelinmelidir. Çünkü her ikisi de kendini tanır ve aslında çabuk parlayan ve çabuk sinirlenen bir yapıya sahip olduklarını bilirler.

Oğlak burcu hayatı boyunca gerçek aşkı arayabilir ve bundan da yorulmayacaktır. Onun hayatta en çok değer verdiği şeylerden biri de aşktır. Aşkı bulacağı kişi ise aslan burcu olabilir. Tutkulu ve romantik olan aslan burcu, oğlak burcu ile mutluluğu yakalayabilir. Aslan burcu lükse ve lüks yaşamaya oldukça düşkündür. Onun bu tavırları birçok burç tarafından anlamsız görünebilir. Ancak en az onun kadar kendine özen gösteren ve lüks yaşamayı seven oğlak burcu için bu tavırlar çok çekici ve seksi görünebilir. Kimileri oğlak burcunun cimri olduğunu düşünseler de, aslında oğlak burcu kendi görüntüsü ve tarzı için harcadığı paraya pek de acımaz ve dolabındaki ayakkabılarına bir servet harcadığını görebilirsiniz. Aslan ve oğlak burcu gerçek aşkı birbirlerinde bulmuş olabilirler, aman dikkat birbirinizi fazla kırmayın.

Oğlak Burcu Erkeği İle Aslan Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Aslan kadını oğlak erkeğini tutkulu bakışları ile etkileyecektir. Cinsel yaşama oldukça fazla önem veren aslan kadını için erkeğinin kollarında huzurlu olmak gibisi yok. Sağlıklı bir ilişki için cinsel yaşamdan asla vaz geçemeyen aslan kadını sosyal yaşamda da küçük takıntıları ile oğlak erkeğini bıktırma noktasına getirecektir. Evlilik için her iki burcun da ciddi emekleri gerekir. İlişkinde oğlak erkeğinin fedakarlıkları ilişki ömrünü belirleyecek derece önemlidir. Aslan kadını partnerini ne kadar çok sevse de takıntılı tavırlarına karşı koyamaz.

Oğlak Burcu Kadını İle Aslan Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Tutkunun ve fırtınanın bir an olsun dinmediği bir ilişki varsa kesinlikle oğlak kadını ile aslan erkeği arasındaki ilişkidir. İkili sık sık ve küçük sebeplerle tartışarak aslında aşklarını güçlendirir. Bu tartışmalar her ikisi için de yıkıcı değil yapıcı boyuttadır. Aslan erkeği kadınının sözüne önem verir ve söylediği her söz onun için geçerlidir. Oğlak kadını ilişkide bulunduğu konumdan hoşlanacağı için her tartışma sonrası tatlı bir bahane ile aradaki buzları eritmek hiçte zor olmayacaktır. İkili için tartışılmayacak tek gerçek ise cinsel yaşamdır.

Oğlak ve Yengeç Burç Uyumu

yengecOğlak ve yengeç arkadaşlık ilişkilerinde çok iyi birer dost olabilirler. İkisi de sırdaş, sadık ve sevdiklerine bağlı insanlardır. Aşk ilişkisinde ise yengeç romantik ve duygusaldır. Oğlak için de romantik ve duygusal demek yanlış olmaz, ancak oğlağın içinde gizli bir çılgın vardır. Bu da ilişkide romantizmin yanı sıra, eğlence ve çılgınlığı da arayacaktır. Bu da zaman zaman yengeç ile olan duygusal ilişkisinden kaçmasına neden olabilir. Bu ilişkiyi heyecanlandırmak oğlağa düşüyor. Çünkü yengeç, oldukça sadık bir burçtur. Sevdiğine her daim ayak uydurmak ister. Ancak ikizlerin hovardalığı, sürekli dışa dönük olması gibi değildir oğlak ile olan ilişkisi. Çünkü oğlak burcu, sakinliği de sever eğlenceyi de.

Bu ikili, ilişkiyi raya oturtabilirlerse, oğlak ve yengeç burcu birlikteliği için iyi şeyler söyleyebiliriz. Yengeç burcu çok  sadık ve güvenilirdir. Oğlak ise güvenmek ister. Bunu da çoğu burçta bulamaz, ama yengeç daha ilişkinin başında kendini açtığı ve güvenini gösterdiği için, oğlağın yengeç burcuna güvenmesi uzun sürmez. Bu da oğlak burcunun da kısa sürede yengece güvenmesi anlamına gelir. Bu durumda yengeçin beklentilerini karşılayan da yine oğlak olacaktır. Çünkü oğlak yeterli güveni görebilirse, karşındakini dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Bu durumda yengeç burcu bu ilişkiye büyük emek harcayacaktır. Oğlak ve yengeç burç uyumu bizden 10 üzerinden 8 alıyor.

Oğlak burcu ve yengeç burcu uyumu için siyah ya da beyaz diyebiliriz. Başlangıçta birbirlerine ısınamazlarsa, ilerleyen dönemlerde de muhtemelen ısınamazlar. Oğlak burcu birini gördüğünde ya sever ya da sevmez. Sevmediyse de sonradan sevmesi biraz zordur. Ama muhtemelen tutkusu ve duyguları ile hareket eden yengeç burcuna daha ilk görüşte kanı ısınacaktır.

Yengeç burcu zaman zaman fazla alıngan olabilir, işte oğlak burcunun tahammül edemeyeceği şey de onun bu alınganlıklarıdır. Çünkü oğlak burcu her daim gerçekçi olmak ister ve karşısındakinin duygularını es geçebilir. Yengeç, bu durumda yalnız kaldığını ve önemsenmediğini düşünebilir ama karşısındaki kişiye alışmalıdır. Oğlak burcu evliliğe ve aşka sıcak bakan burçlardandır. Yengeç burcu eğer bir oğlak ile birlikte olmak istiyorsa, ona her daim ayak uydurmalıdır.

Oğlak Burcu Erkeği İle Yengeç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç kadınının en etkili silahı dilidir. Etkili konuşan ve konuşmalarında partnerine karşı romantizme önem veren yengeç kadını sevgisini sık sık dile getirmekten asla çekinmez. Bu durumda yelkenleri hemen suya indiren oğlak erkeği ise sağlıklı bir evlilik için ideal eş olduğunu hissettiği yengeç kadınına gözü apalı güvenecektir. Evlilik hedefli bir ilişki yaşayacak olan ikilinin en çok ayrı düştüğü nokta ise sosyal hayat olabilir. Gezmeyi ve eğlenmeyi ikisi de sevse de biri sosyal çevreye olabildiğince düşkün, diğeri ise partnerinden başka bir şey görmeyen tutkulu bir aşıktır.

Oğlak Burcu Kadını İle Yengeç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak kadınının hayattaki başarısı her zaman iş hayatında daha aktiftir. Yengeç erkeği ile iş ilişkileri olan ve zamanlar aşk yaşamaya başlayan bir oğlak kadını etkili bakışlarını bir kez kullansa yeter. Yengeç erkeği yapısı gereği kendisine yol gösterebilecek kadınlardan hoşlanır. Başarılı oğlak kadını da tam bu kriterlere uygun bir partner olarak karşısına çıkınca niyeti evlilik olacaktır. Kavgalardan olabildiğince uzak ve uzlaşmacı bir kişiliği olan yengeç erkeği ile oğlak kadınının uyumu puan verilmesi gerekirse 10 üzerinden 8 ile ideal eşler sıralamasına girebilir.

Oğlak ve İkizler Burç Uyumu

oglakHava grubuna mensup ikizler burcu ile toprak grubuna mensup oğlak burcunun ilişkisi kimi zaman dingin, kimi zaman da oldukça tutkulu bir ilişki olabilir. İkizler, hovardalık ve daldan dala koşmaktan sıkıldığında, Oğlak burcuna kendini adayabilir. Ancak oğlak burcu, ikizler ile zor bir ilişki yaşayacağının bilincinde olmalıdır. Oğlak, burcu için istikrar önemlidir. Ayrıca oğlak, disiplini de sever, iş hayatındaki başarısının sırrı da istikrarlı ve disiplinli olmasıdır.

İkizler ise kimi zaman gerçekçilikten uzak bir ortam yaşar. Ayrıca sosyalleşmek ikizler için çok önemlidir. Oğlak ise kafa dinlemeyi ve sakinliği sever. Yalnız başına bir film izlemek, oğlak için bir hediyedir. İkizler ise arkadaşları ile vakit geçirmekten ve eğlenmekten hoşlanır. İkisinden biri, diğerinin hayatına ayak uydurabilirse, bu ilişki mutlu bir sonla tamamlanabilir. Oğlak burcunun ikizler burcu ile anlaşması biraz zordur. Bu üç kişilik bir ilişki olacaktır. Zira ikizler burcunun adeta çift karakteri vardır.

Bu da oğlak burcunu rahatsız edebilir ve kaçmasına neden olabilir. Bu nedenle ikilinin aralarında gerçek bir ilişki başlaması için her iki tarafın da kendini törpülemesi gerekiyor. Oğlak burcu oldukça ketumdur ve bir şeye kızarsa geri dönüş olmayabilir. İkizler burcu ise çoğu zaman hayatı tiye alır ve sorunlardan kaçmaya çalışır. İkisi kavga ettiklerinde de pes eden taraf büyük ihtimalle ikizler olacaktır. İkizler susup köşesine çekildiğinde, oğlak burcu da sakinleşip yatışacak ve kırdığı kalbi onarmaya çalışacaktır. Bizim önerimiz, ikizler burcu eğer gerçekten karşısındaki oğlaktan hoşlanıyorsa, o zaman ona biraz sabırlı olmalı ve güvenini kazanmalıdır. İkizler burcu, arkadaşları ile dışarıda eğlenmekten büyük keyif alır. Oğlak burcunun ona ayak uydurması, ikizler burcunun ona daha çok bağlanmasını sağlayacaktır.

Oğlak Burcu Erkeği İle İkizler Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İkizler kadını oğlak erkeği ile bir kez tanıştıysa tutkusunu ilk dakikadan hissedecektir. Oğlak erkeğinin tüm dünyaya karşı tek başına durabilecek kadar kibirli duruşu ikizler kadınını etkileyen en büyük etkendir. İkilinin sosyal yaşamı oldukça renklidir ve bu rengi katan çoğunlukla ikizler tarafı olur. Daha sakin görünen oğlak erkeği için ilişkinin can simidi yatak odasıdır. Muhteşem uyumu yakaladıkları tek yer diyebileceğimiz cinsel yaşamda aşktaki tutkularını her anlamıyla yansıtırlar. Fırtınalı aşklar sıralamasında ilk 10’a aday olan bu ilişkinin sürekliliği ise karşılıklı fedakarlığa bağlıdır.

Oğlak Burcu Kadını İle İkizler Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak kadını hayata karşı ayakları üzerinde durabilen yapısını her daim hissettirir. İkizler erkeği ise bu kadına uyum sağlayabilecek nadir erkeklerdendir. İki burcun ortak noktası yok denecek kadar azdır ancak bu uyumsuzluk onları farklı bir boyuta taşıyarak fırtınalı bir aşka götürecektir. İkizler erkeği alttan girip üstten çıkarak gönlünü kazanacağı kadınını mutlu etme noktasında oldukça başarılıdır. Cinsel anlamda tam bir mutluluk abidesi olan oğlak kadınının ikizler erkeği ile tartışmayacağı tek yer yatak odasıdır. Sosyal yaşamda aynı ortamda bulunmaya bile tahammül edemezler.

Oğlak ve Boğa Burç Uyumu

oglakOğlak, gerçek aşkların insanıdır. Eğer bir boğa burcu ile birlikte olmayı düşünüyorsa, gerçek aşkı buldu demektir. Her ikisi de tutkulu ve bir o kadar da ihtiraslı burçlardır. Oğlak burcunun dışarıdan cool görüntüsü, boğa burcunu etkilemeyi başarır. Sonrasında bu ikili için aşk hayatı çok renkli olabilir. Oğlak ve boğa burç uyumuna baktığımızda, burçlar dünyasında en uyumlu çiftlerden oldukları söylenebilir.

Boğa burcu, hayatına girdiği insanlarda derin izler bırakır. Onun bu kalıcılığı ve zekası, oğlak burcunu etkilemeye yetecektir. Boğa burcu aileye ve eve önem verir. Boğanın ailesine düşkünlüğü, oğlak burcu için de geçerlidir. Her ikisi de kendine özen gösteren ve kendilerini geliştiren burçlar olduklarından, bu ikilinin dostluk ve iş ortaklığı ilişkileri de başarılı sonuçlar ortaya koyacaktır.

Boğa burçları çok güçlü bir fiziksel yapıya sahip oldukları için, oğlak gibi bakıma ve güzel olana değer veren birinin kalbini fethetmesi de zor olmayacaktır. Boğa burcunun güzelliğe ve estetiğe olan tutkularını herkes anlamayabilir. Tabi onunla aynı duyguları paylaşan oğlak burcu hariç. Bu ikili birlikte estetik bir çift olacaktır. Peki ya duygular?

Oğlak burcu, yuvasıyla böylesine bütünleşen bir kişiye az rastlayacaktır. Çünkü boğa burcu çocuklarını ve sevdiklerini sahiplenir ve sorumluluklarından asla şikayet etmezler. Bu da oğlak burcunu en çok çeken şeylerden biri olacaktır. Boğa burcu insanları, ciddi ve sakin yapılarıyla kesinlikle iyi bir aile reisi olmaya adaydırlar. Bu nedenle oğlak burcu kadını ve boğa burcu erkeği ilişkisinin evlilikle sonuçlanması da yüksek olasılıktır.

Aşkın büyüsünü en iyi bilen burçlardan biri boğalardır. Tutku ve aşka her daim inancı olan oğlak burçları ise boğa burcunun o şehveti karşısında kendinden geçebilir. Bu ikilinin sadece günlük hayatta değil, yatakta da harika bir uyumları vardır. Birlikte yepyeni cinsel fanteziler denemek, ikilinin arasındaki aşkı, ateşi ve duyguları her daim ayakta ve canlı tutacaktır.

Oğlak Burcu Erkeği İle Boğa Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Gerçek aşkın en uyumlu ikilisi belki de oğlak erkeği ve boğa kadını diyebiliriz. Çünkü ikisi de birbirini anlayan hatta birbirini destekleyen burçlar olmakla birlikte yaşam tarzları da birbirine yakın olan burçlardır. İkisi de yere sağlam basmak ister ve gerçek dünyadan kopamaz. Evlilik hayatında görev ve sorumluluklar paylaşılabileceği gibi aşk hayatında da ortak zevkler söz konusudur. Aşk hayatınızda birinizin istediği aslında diğerinizin de isteği ile aynı olduğundan dolayı iki burçta birbirinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hareket edecek ve hayat daha zevkli hale gelecektir.

Oğlak Burcu Kadını İle Boğa Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak kadınının istediği bütün özellikleri kendinde taşıyan boğa erkeği aslında aşk hayatında da gündelik hayatta da oğlak kadınının ideali olacaktır. Birlikte aynı zevklere sahip olduklarından dolayı kolaylıkla anlaşabilecek olan bu burçlar lüksü ve tutkuyu seven âşıklardır. Hayatlarını en iyi şekilde devam ettirmek için ikisi de çabalayacak ve evliliklerinde de birbirlerini destekleyeceklerdir. Boğa erkeğinin istekleri oğlak kadınının da istekleri olduğu için oğlak kadını seve seve boğa erkeğine kendini teslim edebilir. Düşünce yapıları da aynı olan bu iki burç mutlu bir evlilik süreceklerdir.

Oğlak ve Koç Burç Uyumu

oglakBurçlar dünyasının belki de en çalışkan iki burcu oğlak ve koç burçlarıdır. Her ikisi de iş hayatında başarılı, yükselmek için çok çalışan, hırslı burçlardır. Bu noktada eğer ilişkiyi bir kenara bırakıp her ikisi de işine öncelik verirlerse, bu ilişki tehlikeye girebilir. Ama aralarındaki çekim sayesinde gereken zamanı birbirlerine ayırabilirlerse, oğlak ve koç burcu ikilisi iyi bir çift olabilirler.

Oğlak, kendini bir duvarla sarar. Bu nedenle başlangıçta onu görenler soğuk ve kibirli bir insan olduğunu düşünebilir. Ama onun bu tavrı, diğer insanlar için oldukça da çekicidir. Bu noktada oğlağın bu tavrı, koç burcunu çeken şey olacaktır. Ancak koç bilmelidir ki bu oğlağın kendi duygusal dünyasını korumak ve kırılmamak için koyduğu bir duvardır. Eğer koç burcu gereken güveni ve sadakati verebilirse, oğlak burcu da onu dünyanın en mutlu insanı yapabilir. İşte bu noktada koç burcuna çok iş düşüyor.

Koç burcu inatçı bir burç olan oğlak burcu ile zaman zaman anlaşmakta sıkıntı yaşayabilir. Ama aşık bir oğlak, bir anda burçlar dünyasının en sadık ve en uysal burcuna dönüşebilir, tabi tırnaklarını çıkarmak zorunda kalmadığı sürece. Biz bu ikiliden umutluyuz. Çünkü benzer karakterlere sahipler ve her ikisi de aşık olduklarında deli gibi severler ve tutkulu birer aşık olurlar. Bu durumda oğlak ve koç burcu ikilisi bizden 10 üzerinden 7 puan alıyor.

Oğlak Burcu Erkeği İle Koç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak burcu erkeği hayal kurmak yerine gerçek dünyada yaşamayı sever. Koç kadını ise hayaller kuran bir tiptir. Bu nedenle oğlak erkeği koç kadınına başlarda ısınmış olsa da zaman içerisinde kurduğu hayallerden sıkılabilir. Oğlak burcu ayaklarını yere basmak ister ve sevdiğinden sadakat bekler. Ancak koç kadını havai biri olduğundan dolayı bir anda kaçamak aşklar yaşayabilir. Oğlak erkeği ile evlenmek isteyen koç kadını mutlaka oğlak erkeğine uyum sağlamalıdır. Aksi halde aşkları uzun sürmez ve evlilikleri de sıkıcı bir hal alabilir.

Oğlak Burcu Kadını İle Koç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak kadınının işini zorlaştıracak ve zaman zaman aşk hayatında sorunların yaşanmasına neden olacak olan koç burcu fazlasıyla lider ruhludur. Oğlak kadını da aynı şekilde aşk hayatını ve gündelik hayatını yönlendirmek isteyen bir burç olduğundan dolayı koç erkeği ile karşı karşıya gelebilir. Koç erkeği hayal kurmayı seven bir tipken oğlak kadını gerçek dünyada yaşamayı daha mantıklı görür. Yani aşk hayatında evlilik hayalleri kurmak oğlak kadınını sıkacak ve nikâh masasında oturmayı daha mantıklı bulacaktır. Aşk hayatında her şeyin tadını çıkarmak isteyen oğlak kadını yavaş davranırken koç erkeği ise acelecilikten yanadır.