Oğlak ve Yengeç Burç Uyumu

yengecOğlak ve yengeç arkadaşlık ilişkilerinde çok iyi birer dost olabilirler. İkisi de sırdaş, sadık ve sevdiklerine bağlı insanlardır. Aşk ilişkisinde ise yengeç romantik ve duygusaldır. Oğlak için de romantik ve duygusal demek yanlış olmaz, ancak oğlağın içinde gizli bir çılgın vardır. Bu da ilişkide romantizmin yanı sıra, eğlence ve çılgınlığı da arayacaktır. Bu da zaman zaman yengeç ile olan duygusal ilişkisinden kaçmasına neden olabilir. Bu ilişkiyi heyecanlandırmak oğlağa düşüyor. Çünkü yengeç, oldukça sadık bir burçtur. Sevdiğine her daim ayak uydurmak ister. Ancak ikizlerin hovardalığı, sürekli dışa dönük olması gibi değildir oğlak ile olan ilişkisi. Çünkü oğlak burcu, sakinliği de sever eğlenceyi de.

Bu ikili, ilişkiyi raya oturtabilirlerse, oğlak ve yengeç burcu birlikteliği için iyi şeyler söyleyebiliriz. Yengeç burcu çok  sadık ve güvenilirdir. Oğlak ise güvenmek ister. Bunu da çoğu burçta bulamaz, ama yengeç daha ilişkinin başında kendini açtığı ve güvenini gösterdiği için, oğlağın yengeç burcuna güvenmesi uzun sürmez. Bu da oğlak burcunun da kısa sürede yengece güvenmesi anlamına gelir. Bu durumda yengeçin beklentilerini karşılayan da yine oğlak olacaktır. Çünkü oğlak yeterli güveni görebilirse, karşındakini dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Bu durumda yengeç burcu bu ilişkiye büyük emek harcayacaktır. Oğlak ve yengeç burç uyumu bizden 10 üzerinden 8 alıyor.

Oğlak burcu ve yengeç burcu uyumu için siyah ya da beyaz diyebiliriz. Başlangıçta birbirlerine ısınamazlarsa, ilerleyen dönemlerde de muhtemelen ısınamazlar. Oğlak burcu birini gördüğünde ya sever ya da sevmez. Sevmediyse de sonradan sevmesi biraz zordur. Ama muhtemelen tutkusu ve duyguları ile hareket eden yengeç burcuna daha ilk görüşte kanı ısınacaktır.

Yengeç burcu zaman zaman fazla alıngan olabilir, işte oğlak burcunun tahammül edemeyeceği şey de onun bu alınganlıklarıdır. Çünkü oğlak burcu her daim gerçekçi olmak ister ve karşısındakinin duygularını es geçebilir. Yengeç, bu durumda yalnız kaldığını ve önemsenmediğini düşünebilir ama karşısındaki kişiye alışmalıdır. Oğlak burcu evliliğe ve aşka sıcak bakan burçlardandır. Yengeç burcu eğer bir oğlak ile birlikte olmak istiyorsa, ona her daim ayak uydurmalıdır.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status