Oğlak ve Kova Burç Uyumu

oglak

İnatçı kişiliği ile bilinen oğlak burcunun, onu tamamlayacak bir burç olan kova ile uyumu ortaya başarılı bir aşk ve iş ilişkisi çıkmasını sağlayacaktır. Hem aşkta hem de ortaklık gibi ikili ilişkilerde birbirini tamamlayacak oğlak ve kova burçları,birlikte gezmekten, dertleşmekten, eğlenmekten büyük keyif alır.

İkizler gibi hovarda, balık gibi duygusal burçların yanı sıra, oğlak ve kova için, her ikisi de gerçekçi ve ideali olan burçlardır diyebiliriz. Oğlak kadını ve kova erkeği uyumu için kesin bir şey söylemek zor olsa da, oğlak burcu kadının sadakati ve cool görüntüsü kova erkeğini ilk görüşte etkilemeye yetecektir. Kova erkeği özgür ruhlu olduğu için kimi zaman ilgisini kaybedebilir. Ancak dengeleri elinde tutmayı bilen oğlak burcu kadını, erkeğini yanında tutmayı ne yapıp edip başaracaktır.

Oğlak burcu inatçı ama bir o kadar da duygusaldır. Onun bu duygusallığını keşfetmek ise herkese nasip olmaz. Onun güvenini kazanmak için sözlerinizi değil, hislerinizi kullanın. Onun kalbinde hissettirebilirseniz, oğlak burcu da sizi dünyanın en mutlu insanı yapmak için elinde geleni yapacak. Kova özgürlüğüne fazlası ile düşkün olduğu için bu ilişkideki tek sorun bu olabilir. Çünkü oğlak burcu umursamaz görünür ama kıskançlıktan da içi içine yer bitirir. Bu durumda kova, eğer gerçekten birlikte olmak istemiyorsa ya da kısa süreli bir birliktelik düşünüyorsa bu ilişkiye hiç adım atmamalıdır. Aksi takdirde oğlak ona hayatı zindan edebilir.

Kova burcu, zaman zaman aynı anda birden çok işe kalkışır. Bu durumda da kafa karışıklığı yaşayabilir. Hepsini bir araya koyması için burada oğlak burcuna iş düşüyor. Ona yardımcı olması gerekiyor. Kova da oğlak da kış aylarında dünyaya geldi. Bu durumda birbirleri ile anlaşmaları çok da zor olmayabilir.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status