Oğlak ve Koç Burç Uyumu

oglakBurçlar dünyasının belki de en çalışkan iki burcu oğlak ve koç burçlarıdır. Her ikisi de iş hayatında başarılı, yükselmek için çok çalışan, hırslı burçlardır. Bu noktada eğer ilişkiyi bir kenara bırakıp her ikisi de işine öncelik verirlerse, bu ilişki tehlikeye girebilir. Ama aralarındaki çekim sayesinde gereken zamanı birbirlerine ayırabilirlerse, oğlak ve koç burcu ikilisi iyi bir çift olabilirler.

Oğlak, kendini bir duvarla sarar. Bu nedenle başlangıçta onu görenler soğuk ve kibirli bir insan olduğunu düşünebilir. Ama onun bu tavrı, diğer insanlar için oldukça da çekicidir. Bu noktada oğlağın bu tavrı, koç burcunu çeken şey olacaktır. Ancak koç bilmelidir ki bu oğlağın kendi duygusal dünyasını korumak ve kırılmamak için koyduğu bir duvardır. Eğer koç burcu gereken güveni ve sadakati verebilirse, oğlak burcu da onu dünyanın en mutlu insanı yapabilir. İşte bu noktada koç burcuna çok iş düşüyor.

Koç burcu inatçı bir burç olan oğlak burcu ile zaman zaman anlaşmakta sıkıntı yaşayabilir. Ama aşık bir oğlak, bir anda burçlar dünyasının en sadık ve en uysal burcuna dönüşebilir, tabi tırnaklarını çıkarmak zorunda kalmadığı sürece. Biz bu ikiliden umutluyuz. Çünkü benzer karakterlere sahipler ve her ikisi de aşık olduklarında deli gibi severler ve tutkulu birer aşık olurlar. Bu durumda oğlak ve koç burcu ikilisi bizden 10 üzerinden 7 puan alıyor.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status