Oğlak ve İkizler Burç Uyumu

oglak

Hava grubuna mensup ikizler burcu ile toprak grubuna mensup oğlak burcunun ilişkisi kimi zaman dingin, kimi zaman da oldukça tutkulu bir ilişki olabilir. İkizler, hovardalık ve daldan dala koşmaktan sıkıldığında, Oğlak burcuna kendini adayabilir. Ancak oğlak burcu, ikizler ile zor bir ilişki yaşayacağının bilincinde olmalıdır. Oğlak, burcu için istikrar önemlidir. Ayrıca oğlak, disiplini de sever, iş hayatındaki başarısının sırrı da istikrarlı ve disiplinli olmasıdır.

İkizler ise kimi zaman gerçekçilikten uzak bir ortam yaşar. Ayrıca sosyalleşmek ikizler için çok önemlidir. Oğlak ise kafa dinlemeyi ve sakinliği sever. Yalnız başına bir film izlemek, oğlak için bir hediyedir. İkizler ise arkadaşları ile vakit geçirmekten ve eğlenmekten hoşlanır. İkisinden biri, diğerinin hayatına ayak uydurabilirse, bu ilişki mutlu bir sonla tamamlanabilir. Oğlak burcunun ikizler burcu ile anlaşması biraz zordur. Bu üç kişilik bir ilişki olacaktır. Zira ikizler burcunun adeta çift karakteri vardır.

Bu da oğlak burcunu rahatsız edebilir ve kaçmasına neden olabilir. Bu nedenle ikilinin aralarında gerçek bir ilişki başlaması için her iki tarafın da kendini törpülemesi gerekiyor. Oğlak burcu oldukça ketumdur ve bir şeye kızarsa geri dönüş olmayabilir. İkizler burcu ise çoğu zaman hayatı tiye alır ve sorunlardan kaçmaya çalışır. İkisi kavga ettiklerinde de pes eden taraf büyük ihtimalle ikizler olacaktır. İkizler susup köşesine çekildiğinde, oğlak burcu da sakinleşip yatışacak ve kırdığı kalbi onarmaya çalışacaktır. Bizim önerimiz, ikizler burcu eğer gerçekten karşısındaki oğlaktan hoşlanıyorsa, o zaman ona biraz sabırlı olmalı ve güvenini kazanmalıdır. İkizler burcu, arkadaşları ile dışarıda eğlenmekten büyük keyif alır. Oğlak burcunun ona ayak uydurması, ikizler burcunun ona daha çok bağlanmasını sağlayacaktır.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status