Oğlak ve Başak Burç Uyumu

oglak

Oğlak ve başak burcu uyumu, astroloji dünyasında kusursuz bir çift olarak gösterilmektedir. Tam bir işkolik olan oğlak burcu, genellikle birçok burç ile olan ilişkisinde bu yönü nedeniyle sıklıkla eleştirilebilir. Başak ise en az oğlak kadar çalışkan olduğundan, bu ikili birbirini anlayacaktır. Sadece aşk ilişkisi değil, iş ilişkisi içinde de bu ikilinin çok uyumlu olduğunu söylemek yanlış olmaz. Oğlak burcunun dışarıdan soğuk ve itici görüntüsü, bazılarını kaçırabilir. Ancak oğlak, karşısındaki kişiye güvendiğinde, dünyanın en seksi ve en güler yüzlü insanı olabilir. Başak burcu ise oğlak burcunun o yönünü keşfetmek için çalışmaktan hiç sıkılmayacaktır. Her ikisi de ilişkide güven ve sadakate büyük önem verdiğinden, oğlak ve başak burcu uyumu için 10 üzerinden 10 alır diyoruz.

Oğlak burcu insanları genellikle isteklerine kavuşmak için idealleri adına yaşarlar. Birlikte olduğu kişileri sürekli mükemmel görmek ister ve bu nedenle bazen partnerlerini tenkitleriyle yaşamlarından bezdirebilirler. Fazlasıyla çalışkandır bir oğlak, kendini tam anlamıyla hırsına ve yükselme arzusuna adayabilir. Bu durumda da birçok burç ile anlaşması zaman zaman zorlaşabilir. Ancak hasat zamanı dünyaya gelen başak burcu da en az onun kadar hırslı ve çalışkan olduğu için bu ikilinin birbirini anlaması ve anlayış göstermesi hiç de zor olmayacaktır. Oğlak burcu karşısındaki kişiden saygı bekler, başak ise onun beklediği bu saygıyı ona gösterecektir. Ayrıca her iki taraf da oldukça sadıktır. Bu da ilişkilerinin güven temeli üzerinde olacağı anlamına geliyor. Ki güven her ikisinin de ilişkilerde en önem verdiği şeylerden biridir.

Oğlak burcu ketum ve ciddidir. Ancak aslında yumuşacık bir kalbi olduğunu da unutmamak gerekir. Onun bu yumuşacık kalbini yalnız sevdiği ve güvendiği kişiler görebilir. Başak burcu onun güvenini kazanmakta zorlanmayacaktır. Birlikte örnek bir çift olabilirler. Her ikisi de giyimlerine ve dış görünüşlerine fazlasıyla özen gösterirler. Bu durumda da birlikte katılacakları davetler ve organizasyonlarda her zaman dikkat çekecekler.

 


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status