Oğlak ve Aslan Burç Uyumu

aslan

Toprak grubuna mensup oğlak burcu ve ateş grubuna mensup aslan burcunun ilişkileri çok kötü olmamakla beraber çok iyi de değildir. Yazın en sıcak günlerinde dünyaya gelen aslan insanının karşısında, kışın en soğuk günlerinde dünyaya gelen oğlak burcu durmaktadır. Ayrıca aslan burcu, liderliği ile bilinir. Onun için balık ve yengeç gibi sessiz ve sakin burçlar daha doğru bir seçim olacaktır. Oğlak ise lafını kimseden esirgemez ve hiç de sakin değildir.

Aslan burcunun kıskançlığı ve liderlikçi kişiliği oğlak burcu için çekilmez bir durum haline gelebilir. Her ikisinin de biraz fedakarlık yapması ve birbirlerine saygılı olmaları durumunda işler tersine dönebilir ve bu ikili mutlu bir beraberliğe doğru adım atabilir. Oğlak burcu ve aslan burcunun anlaşması için birbirlerini gerçekten sevmeleri gerekir. Her ikisi de baskın karakterlidir ve çabuk parlarlar. Bu da ilişkinin başında olumsuz sonuçlar doğurabilir. Aralarında gerçek bir elektriklenme varsa, bunlar görmezden gelinmelidir. Çünkü her ikisi de kendini tanır ve aslında çabuk parlayan ve çabuk sinirlenen bir yapıya sahip olduklarını bilirler.

Oğlak burcu hayatı boyunca gerçek aşkı arayabilir ve bundan da yorulmayacaktır. Onun hayatta en çok değer verdiği şeylerden biri de aşktır. Aşkı bulacağı kişi ise aslan burcu olabilir. Tutkulu ve romantik olan aslan burcu, oğlak burcu ile mutluluğu yakalayabilir. Aslan burcu lükse ve lüks yaşamaya oldukça düşkündür. Onun bu tavırları birçok burç tarafından anlamsız görünebilir. Ancak en az onun kadar kendine özen gösteren ve lüks yaşamayı seven oğlak burcu için bu tavırlar çok çekici ve seksi görünebilir. Kimileri oğlak burcunun cimri olduğunu düşünseler de, aslında oğlak burcu kendi görüntüsü ve tarzı için harcadığı paraya pek de acımaz ve dolabındaki ayakkabılarına bir servet harcadığını görebilirsiniz. Aslan ve oğlak burcu gerçek aşkı birbirlerinde bulmuş olabilirler, aman dikkat birbirinizi fazla kırmayın.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status