Kova ve Kova Burç Uyumu

kova

İkisinin de en büyük hatta tek sorunu inat olan bir ilişkiye sahiptir Kova ile Kova burcu. Genel olarak baktığımızda, gerek zihinsel olarak çok güçlü, gerekse de düşüncelerin birbiri ile uyumlu olduğu eğlenceli bir ilişki görürüz Kova burcu ve Kova burcu arasında. Eğer amaçları ve hedefleri ortak ise, iki Kova’da çok uyumlu, verimli bir şekilde hareket edebilirler. Lakin farklı amaçları belirlemeleri halinde ortaya inat girecek ve ilişki içerisinde çeşitli sorunlar oluşacaktır. İkisinin de aynı özelliklere ve inada sahip olması, ortada ilişkiyi dengeleyecek bir yapıyı oluşturmamaktadır. Bu nedenle her iki tarafında dikkatli olması gerekir. Bildiğiniz gibi Kovalar genelde oldukça gereksiz görünen konularda inatlaşabilirler. Bu nedenle hiç umulmadık ve gereksiz bir çok konuda aralarında tartışma çıkması, bu tartışmalar nedeni ile zamanla ilişkilerinin ciddi anlamda zedelenmesi kaçınılmaz olacaktır. Tabii her şey inat ile kötü olacak diye bir kaide yok. İkisi birbirine gerçek bir aşk ile bağlanır ve uyumu sağlayabilirler, çok eğlenceli bir ilişki söz konusu olacaktır.

Kova burcu, özgürlüğe olan düşkünlüğü ile bilinir. Bir diğer kova burcu ile olan ilişkisinde bu beraberliğin özgürlüğüne oldukça düşkün bir birliktelik olacağını söylemek yanlış olmaz. Bir kova burcunu en iyi anlayan da yine diğer bir kova burcu kişisi olacaktır. Entelektüel bir burç olan kova, hayatta zarif zevklere sahiptir. Bu zarif zevklerini anlamakta zorlanan birçok burcun içinde bulacağı kova burcu partneri, onun için iyi bir şanstır. Bu ikili, ilk başta aşka pek önem vermez gibi görünse de, birbirleri için ideal çift olabilirler. Çünkü birbirini anlamakta zorlanmayan bu ikili, gerçekten aşık olurlarsa bu ilişki eğlenceli bir ilişki olacaktır.

Kova burcunun egosu yüksektir. Eğlenceli ve mantıklı bir ilişki olabilir. Ciddi ve güzel bir aşk ilişkisi olması için ise her iki tarafın da egolarından kurtulması gerekir. Aksi halde birinden biri diğerinin egosunun altında ezilip kaçabilir. Aşkta eğlenceyi arayan kova burcu, beklediği her şeyi yine diğer bir kovada rahatlıkla bulacaktır.


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:
DMCA.com Protection Status