Koç ve Balık Burç Uyumu

balikDuygusallığı ile tanıdığımız balık burcu, liderliğin burcu koç ile iyi bir ikili ilişki içindedir. Konu aşk olduğunda ise, bir tarafın baskın olması bu ilişkinin ömrünün uzun olacağının sinyallerini verir. Koçun analitik yapısı, balığın ise duygusallığı her iki taraf için problem olmaktan çıkarsa, bu ikilinin ilişkileri mutlu bir evlilik ile sonuçlanabilir.

Koç ve balık burcu birlikteliği için zıtlıkların uyumu da diyebiliriz. Bu ikili, farklı karakterlere sahiptir. Balık duygusallığı ve aşka olan tutkusu ile koçu kendine aşık edebilirse, koç burcu onun için çok sadık bir aşık olacaktır. Balık burcu oldukça sadıktır ve karşısındakinden de bunu bekler. Koç burcu ise körü körüne kimseye bağlanmaz, mantık her zaman bir adım öndedir. Balık burcunun samimiyetine ve sevgisine inanırsa, ona hayatının aşkını da yaşatabilir. Balık burcu hassastır. Bu noktada da koç burcunun dikkatli davranması gerekir.

Onun için duygusallık geri plandadır. Hal böyle olunca da zaman zaman farkında olmadan balık burcunun kalbini kırabilir. Ama aralarında kuvvetli bir bağ varsa, balık burcu karşısındaki koç burcunu dize getirmek için elinden geleni yapacaktır. Koç ve balık burcu uyumu için on üzerinde 7 verebiliriz. Kalan üç puanı ise bu ikilinin duygusal ve mantıksal hayattan beklediklerinden kırıyoruz. Ancak aşk, her zaman olduğu gibi bu ilişkide de sorunların üstesinden gelebilirse, koç ve balık için iyi bir çift olacaklarının sözünü verebiliriz. Zira balık burcu, her daim yanında olduğu mesajını verirse, koç burcu da hiç kimseye olmadığı kadar sadık ve güvenli olacaktır.

Koç Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Koç burcu kadını kendi hayatında oldukça azim ve gerçekçi bir yapıya sahiptir. Balık burcu erkeği ise kolayı seven ve hayalcidir. Bunun yanında hiçbir şeye kolay kolayda ikna olmazlar. Bu durum bazı zamanlar koç burcu kadını çılgına dönmesine neden olabilir. Ancak balık burcu erkeği kendisi hakkında söylenenlere değil kendi düşündüklerine önem verir. Öte yandan balık burcu erkeği oldukça anlayışlıdır. Bu da koç burcu kadınını mutlu eder. Balık burcu bir erkeği ancak koç burcu bir kadın taşıyabilir desek yanlış olmaz.

Koç Burcu Erkeği ile Balık Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Balık burcu kadınının oldukça sakin ve içedönük bir yapısı vardır bu durum koç erkeğini oldukça sıkabilir. Çünkü koç erkeği yenilikleri oldukça sever. Ancak şöyle bir durumda var ki balık kadını koç burcu erkeğine cazibesini kullanarak her istediğini yaptırabilir. Özellikle balık kadınının oldukça evcimen bir yapısı olması ilişkilerinde sorunlar yaşanmasına neden olacaktır. Koç erkeğinin dik başlılığı ve bencilliği kimi zaman balık kadınını incitebilir. Koç erkeğinin arkadaşlarına bağlı olması bunun yanında balık kadınında evine oldukça bağlı olması oldukça zır bir durumdur. Bu yüzden hem normal ilişkilerinde hem de özel ilişkilerinde bu iki kişi anlaşmakta oldukça zorluk çekerler.

Koç ve Kova Burç Uyumu

kovaKoç ve kova burçlarının her ikisi de özgürlüğüne düşkün burçlardır. Bu nedenle bu ilişki için ya olur ya da olmaz diyebiliriz. Yani ya siyah ya beyaz, grisi yok. O nedenle ikilinin birbirlerinden ne kadar etkilendikleri oldukça önemli. Kova burcu, analitik düşünen, duygusallığını ise çok güvendiklerinden başka kimseye göstermeyen bir burçtur. Bu durumda koç burcuna büyük iş düşüyor. Onun güvenini kazanması için de sadakatini göstermeli. Ancak koç da en az kova burcu kadar ketum bir burç olduğu için, ikisi de biraz fedakarlık yapmalı. Koç ve kova burç uyumu, aşk ilişkileri bir yana dursun, arkadaşlık ilişkilerinde oldukça uyumlu.

Birlikte gülmek, eğlenceli aktivitelerde bulunmak ve keyifli zaman geçirmek bu ikili için hiç de zor değil. İkisi de benzer zevklerden hoşlanırlar. Bu da onların aşk hanelerine pozitif bir artı olarak atanacak. Bu durumda koç ve kova burçları, direk ilişkiye dalmak yerine, ilk başta birbirleri ile vakit geçirmeye çalışmalılar. Birlikte sinemaya gitmek bile, bu ikilinin birbirini daha yakından tanımlarını ve birlikte ne kadar iyi vakit geçirdiklerini anlamalarını sağlayacak. Koç ve kova burcu ikilisi bizden 10 üzerinden 6 alıyor. Ama aşktaki performansları tamamen onların karakterlerine bağlı. Bu ilişki zamanla çok güçlü ve sağlam bir ilişkiye dönüşebilir. Koç, lider olmayı sever. Kovanın derdi ise özgür kalabilmektir. Burada koça da iş düşüyor. Onu sıkmazsa, kıskançlık ve gövde gösterileri yapmazsa, bu ikili için umut var demektir.

Koç Burcu Erkeği ile Kova Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Lider koç partnerini elinden tutup sürükledikçe kovanın aidiyet duygusu baskın çıkacak ve bir an olsun sıkılmadan ilişkinin akışında sürüklenecektir. Özgür koç aynı özgürlüğü kovaya tanırsa ilişkide tartışma nadir gerçekleşir. Aşka ve ihtirasa düşkün kova, daha baskın olan koç karşısında her zaman sürprizlerle dolu bir ilişki yürütmek isteyecektir. Bu iki burç ilişkide aynı kanaldan iletişimi kurarlarsa aralarında kopmaz bir bağ kurmaları ve evlilik yolunda ilerleyen bir ilişki yürütmeleri hiçte zor değil. Ortak noktaları ise genellikle yatak odası olacaktır.

Koç Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

İki burcun birbirine iyice ısınacağı ilk alan sosyal hayattır. eğlence aşığı kova ile dolu dolu zaman geçirmek koç burcuna çok iyi gelecektir. Geleceğe yönelik aynı bakış açısına sahip olan iki burçta toplum baskısını umursamaz. Özgürlük ve istediğini yapma arzusu iki burçta da baskındır ve çıkabilecek tartışmalar özgürlük konusunda çıkacaktır. Ateş grubunda olan koç ile hava grubunda olan kova ideal bir ilişkiyi karşılıklı özveri ile bulabilir. Cinsel yaşamda tutkulu koç için sürprizlerle dolu kova ideal partnerdir.

Koç ve Oğlak Burç Uyumu

oglakOğlak burcu, inatçılığı ve çalışkanlığı ile bilinir. Aynı çalışkanlık koç için de geçerlidir. Çünkü koç burcu liderliğin burcudur ve her daim birilerinin lideri olmak ister. Oğlak burcu için iş hayatı çok önemlidir ve yükselmek için sürekli çalışır, çalışır, çalışır. Bu durumda koç ve oğlak burçları için iyi bir iş arkadaşına sahip olacaklarını söyleyebiliriz. Ancak aynı durum aşk hayatında da geçerli midir, ondan pek emin değiliz. Zira bu iki baskın karakter, aşk ilişkisinde birbirleri ile bir yarış içine girebilirler. Oğlak burcunun dışta cool duruşu ve soğuk görüntüsü, koç burcu üzerinde merak uyandırır.

Bu da ondan etkilenmesi ve bu etkinin zamanla bir aşka dönüşmesi kuvvetle muhtemeldir. Ancak oğlak burcunun güvenini kazanmak çok da kolay değildir. O sözlere değil, davranışlara inanır. Yani koçun onu sözlerle kandırması oldukça zordur. Ondan etkilendiğinizi göstermek istiyorsanız, bunu davranışlarınızla kanıtlamanız ve onu gerçekten inandırmanız gerekir. Size güven duymasını sağlayabilirsiniz, oğlak burcu sizi dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Koç ve oğlak burcunun yatakta da iyi bir çekimi vardır. Her ikisi de günlük hayatlarında mantıksal kişiler olsalar da, cinsel hayatlarında değişik fantezileri ile bu ilişkiyi sürekli ayakta tutacaklardır. Koç ve oğlak burcu ikilisi, bizden 10 üzerinden 7 alıyor. Kusursuz bir çift olacaklarını söyleyemeyiz, ama aradaki kıvılcım onları birbirlerini daha yakından tanıma isteğine itebilir ve zamanla ciddi bir ilişkinin başlangıcı yaşanabilir.

Koç Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İnce bir ipin üzerinde yürür gibi yürüyecekleri ilişkide koç erkeği oğlak burcunun inadını aşarsa gerçek sevgiye ulaşabilir. Lider ruhlu koç ile zor anlaşan ancak kopmaz bağlar kuran oğlak için nazik tavırlar karşısında inatçı olmak oldukça zordur. Aşık olduğu zaman dünyanın en sadık insanı olan oğlak, partnerine hakim olmak isteyen koç erkeği ile mükemmel uyumu yakalayabilir. Cinsel yaşam iki burçta da ateşli ve şehvetlidir. Sosyal hayattaki uyumlarını yatak odasına da yansıtırlar. Romantizm burç uyumunu taçlandıracak son hamle olabilir.

Koç Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Hırslı, idealleri olan ve iş hayatında oldukça başarılı iki burç olan koç ve oğlak samimiyet kurabilirse birbirlerini oldukça mutlu ederler. İlişkiyi ikinci plana bırakıp iş hayatına yönelmek hayati bir hata olacağı için aşk oyunlarını ıskalamamak gerek. Oğlak burcunun duygusal dünyasına almayı kabul ettiği koç kadını baskın taraf olmaya çalıştıkça, soğuk ve kibirli havasıyla bilinen oğlak için daha da çekici olacaktır. Sosyal yaşam söz konusu olunca her iki burçta evde vakit geçirmeyi tercih edecektir. Kutsal sayılan dakikalar ise yatak odasında geçecek.

Koç ve Yay Burç Uyumu

yayMacera seven yay burçları kendi aralarında muhteşem ilişki kurabilirler.Özellikle doğada macerayı çok sever yay burcu özgürlüğe oldukça düşkündürler.En sonunda kendiniz gibi idealist birine kavustunuz. Atesli fikir alisverislerinizle beraberliginiz renkli olacaktir.Çiftler birbirini anladığı sürece bir sorun yok!Beraberlik arkadaşlık boyutunda son derece heyecanlı ve zevkli olabilir.Yayın ortamlardaki uyumluluğundan mutlaka koç burcu yararlanmalıdır.

Bunun dışındaki konularda oldukça uyumlu ve iyi anlaşan bu iki burç, gerektiğinde duygusal olabildiği gibi, kimi zaman kırıcı olabilir. Ancak çiftler birbirini anladığı sürece bir sorun yok!Bu iki burç en kötü anlarda birbirine sahip çıkarak birbirlerinin arkasını kollayacaktır. Kesinlikle birbirine kin tutmayacak bu çift yatakta da oldukça uyumludur. Çaba sarf ederse, bu iki çift oldukça uyumlu ve uzun vadeli ilişkilere açıktır.Koç burcu ve yay burcu ikilisi, astrolojik açıdan uyumlu bir çifttir.

Her ikisi de analitik düşen ve yönetici ruhlu kişiler oldukları için, bu yönleri ile birbirlerine benzerler. Bu nedenle iyi birer arkada olacaklarına hiç şüphemiz yok. Ancak her ikisinin de yöneten taraf olması, aşk ilişkilerinde problemler doğurabilir. Her ikisi de yönetilmekten hoşlanmadıkları için, kendi bildiklerini okumak isteyebilirler. Bu da zaman içinde birbirlerinden uzaklaşmalarına neden olabilir. Koç burcu, olayları çok hızlı kavradığında, kısa sürede sorunları çözme yeteneğine sahiptir.

Bu yapısı sayesinde, ilişkideki problemleri çözmek de yine koç burcuna düşebilir. Yay burcu, özgürlüğüne çok düşkün bir burçtur. Ayrıca koç burcu sözlerini sakınmayan bir burç olduğu için, zaman zaman karşısındakinin kalbini kırabilir. Koç burcu insanları eğlenceli kişilerdir. Yay burcu da ona ayak uydurmakta zorlanmayacaktır. İkisi de eğlenceli kişiler oldukları için bu eğlenceli bir ilişki olacaktır. İkisinin de ben odaklı bir burç olması, bu ilişkiyi zorlayabilir. Ama birbirlerini alttan almayı öğrenebilirlerse, bu ilişki zaman içinde ideal bir çift olabilir de. Bu ilişkinin %60 başarı şansı var.

Koç Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İki burç arasında ilk etkileşim dış görünüşle başlar. Fiziki güçlülüğü ile dikkat çeken Koç burçları ilk izlenimde etkilediği yay ile uzun yıllar ateşi sönmeyen bir ilişkiye başlayabilir. Oldukça yardımsever ve dostane yaklaşıma sahip olan koçun bu duygusal yanı da yay kadını ile arasındaki en büyük bağ olacaktır. Yatak odasında vakit geçirmek bu ilişkide bir ritüel haline gelecek. Duygu yüklü uzun bir ilişki için koç erkeğinin partnerini dinlemesi ve özgüvenini beslemesi oldukça önemli. Bu iki burç evlilik için ideal burçlar arasında.

Koç Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Birbirlerine yakın özellikleri olan iki burcun ihtiraslı ilişkisi örnek ilişki denebilecek ahenktedir. Ateş grubu mensubu iki burcun da ortak noktası cinsel yaşam. Tutku iki burcun da yaşaması için en temel ihtiyaç ve bu ilişkide yatak odası bolca tutkuya ev sahipliği yapacaktır. Çabuk sıkılan Koç kadını yerinde duramayan Yay ile çok iyi geçinir. İlişkiyi taze tutmayı başarabilirlerse evlilik yolunda yıllarca sönmeyen bir ateşi beraber yakabilirler. Öte yandan liderlik prensibi olan Koç ait olmak isteyen yay ile aradığınız bulabilir.

Koç ve Akrep Burç Uyumu

akrepİlişkiniz düzgün gitmeyecek sürekli kavga ve gürültüler olacaktır.Aslında tutku’da eksik olmayacak sizden ama şiddet bile girebilir işin içine.Koç burcunun Balık ya da Yengeç gibi sizi açacak sabrı yoktur. Küsüp somurttuğunuz zaman çekip gidecektir. Yöneticiniz Mars yüzünden ikinizde oldukça öfkelisiniz. Siz kızgınlığınızı bastırırsınız uzun bir süre yüzeye çıkmayabilir ama patladığınız zaman korkunç olur.
İki burç çok uyumlu olmasa’da iki tarafta elinden geleni yapar ise uyumluluk sağlanalabilir.
Özellikle cinsel hayatta iki burçta doyumsuzdur ve bu doyumsuzluklarını ancak birbirleri ile giderebilirler.Akrebin derin duyguları vardır ve koç burcunun bunu anlaması için birazcık çaba sarf etmesi gerekmektedir.Özellikle ateşli olan akrep kadınları “kadınlığın” hat safhasında olan yaratıklardırlarAncak onun istediklerini verirseniz akrep burcu sizin ilişkinizde size her zaman sadık olacak ve sizi kolay kolay bırakmayacaktır. Ancak aynı sadakati sizin de göstermenizi bekleleyecektir.Akrep burcu, ikili ilişkilerinde oldukça tutkulu birisidir. Akrep burcu kendi düşüncelerine ve sezgilerine oldukça güvenir.

Bu durumda ilk bakışta birinden hoşlanmadıysa, onu tanımak için de uğraşmayacaktır. Ancak ilk bakışta dikkatini çeken ve merak ettiği bir kişiyi elde etmek de yine akrep burcunun işidir. Bu oldukça hırslı ve delici bakışlara sahip olan akrep burcu, girdiği her ortamda bir şekilde dikkat çekmeyi başardığı için, koç burcunun onu fark etmesi pek de uzun sürmez. Bu ikilinin ilişkileri, duygusal olduğu kadar bir o kadar da inişli çıkışlı olacak.

Her ikisi de dominant karakterler oldukları için, bu ilişkide iplerin kimin elinde olacağı hiç belli olmaz. Ama akrep burcunun oldukça hatta belki de biraz fazla kıskanç olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu durumda koç burcu kendini kafeste hissetmek istemeyecektir. Bu durumdan kurtulması için, akrep burcunun güvenini ciddi şekilde kazanması ve sadakatini göstermesi gerekiyor. Koç burcu ve akrep burcu ilişkisi için %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Koç Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Koç burcu kadını ile Akrep burcu erkeği çok iyi anlaşabilirler. Akrep burcu erkeği asla monotonluğu sevmez koç burcu kadını da öyle olduğu için bir araya geldikleri zaman hiç sıkılmazlar. Çok iyi anlaşsalar da akrep burcunun aşırı detaycılığı yüzünden bazı zamanlarda sıkıntı yaşama ihtimalleri de vardır. Ancak ortak noktayı yakaladıklarında aralarındaki sorunu çok kolay bir şekilde çözebilirler. Öte yandan iki burcun cinselliğe olan düşkünlüğü de ikili arasında tam uyum yakalanmasını sağlayabilir. Böylece çok şehvetli ve heyecanlı bir ilişki yaşarlar.

Koç Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadının Aşk ve Burç Uyumu

Koç burcu erkeği ve akrep burcu kadını ilişkilerinde devamlı olarak hep üste çıkmaya çalışacaklardır. Bu olay sadece aşk ilişkilerinde değil normal ilişkilerinde de böyledir. İki burç da oldukça uyanıktır ve farklı yönleri vardır. Koç burcu erkeği hırslı ve yeniliklere oldukça açık bir kişidir ancak pratik ve detaycı biri değildir. Asla kısıtlamaya gelemez. Akrep burcu kadını ise emir almayı sevmez ve kendi bildiğini okur. Durum böyle olunca aralarında birçok kez sürtüşmeler olabilir. Bu yüzden bu iki burç ilişki yaşadıklarında bazı konulara dikkat etmelidir.

Koç ve Terazi Burç Uyumu

teraziZayıf ve sevgi dolu terazi ile aranızda bir uyum olması sizin ve rakipleriniz için dezavantaj olabilir.İlişkilerinizi zamana birakmak yerine daha çok terazı ile zaman kazanarak yapmalısınız.Terazi genellikle evlilik ve aile kurmaya, çocuk bakmaya daha yatkındır. Bütün bu domestiklikleri koç burcunun anlayışla karşılaması gerekiyor. Bütün bunlar aşılır ise, oldukça geleceği ve temelleri olan bir ilişki bu iki burcu bekliyor. Terazi burcunun eşini terk etmesi zordur.

Tutkuları ile sizi heyecanlandıracaktır. Şehvetli, ilgili, heyecanlıdır ve birlikte iyi vakit geçirirsiniz. Gözü dışarıda olabilir ama yalnızca sıkıldığı zamanlar! Aranızdaki heyecanı korumak için bırakın sizin ne zaman ne yapacağınızı kestiremesin.Hep beraber olmak isteyeceğiniz olan teraziye fazla ilgi iyi gelmeye bilir. Doğasında fazla ilgi barındırmayan terazı aslında onunla fazla ilgilenilmesini istemez.Ayrıca terazi burcunun dış görünüşe fazlaca önem verdiğini unutmayın! Mutlaka bu burçla buluşmadan önce güzel ve titizce giyinmelisiniz.

Dengeli bir insan olarak tanıdığımız terazi burcu, bu güçlü ve ayakları yere sağlam basan koç burcu insanı ile anlaşmakta pek de zorlanmayacaktır. Zira her ikisi de hayattan benzer beklentilere sahip oldukları için, bu ilişkinin güçlü ve uzun bir ilişki olacağını söyleyebiliriz. Koç burcu insanı oldukça açıktır. Ne hissediyorsa, ne istiyorsa söylemekten çekinmez. Onun bu tavrı, terazi burcunun da çok hoşuna gidecek. Çünkü yalan ve gizli işler, hiç de terazi insanına göre değildir. Koç burcu eğlenceli olduğu kadar tutkuludur da.

Özellikle aşk ilişkilerinde, doğru insanı bulduğunu düşündüğünde, oldukça romantik ve tutkulu bir insan haline dönüşebilir. Evlilik, bu ikili için doğru bir seçim olabilir. Ama yine de birinin dışa dönük, diğerinin de daha içe dönük olması, bu ilişkide problem yaratabilir gibi görünüyor. Birlikte bir orta yol bulmalarını tavsiye ediyoruz. Böylece her ikisinin de istediği olmuş olacak ve ilişkileri sağlam temeller üzerine oturacaktır. Birlikte edinecekleri hobilerle daha çok sosyalleşmeyi denemelerini tavsiye ediyoruz. Böylece aralarındaki bağ da kuvvetlenecek.

Koç Burcu Erkeği ile Terazi Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Liderliği bir an olsun elden bırakmayan Koç erkeği terazinin mücadeleci ruhu karşısında biraz afallayabilir. İlişkide her zaman baskın taraf olan koçun zorlu terazi karşısında ipleri biraz gevşetmesi ilişkiyi daha uzun soluklu hale getirecektir. Gezmeyi ve eğlenmeyi seven iki burç ilişkide aksiyonu ve romantizmi doğru oranda yakalayabilirse evlilik çok uzak değil. Sevgi, macera ve tutku söz konusu olunca iki burcun da hayattan beklentileri aynıdır. Uyum sorunu yaşamadıkları bir diğer alan ise yatak odasıdır. Cinsellik her iki burç içinde önemli.

Koç Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Karakteristik olarak farklı kutuplarda olsalar da bir ilişki için gerekli tüm özellikler iki burçta da vardır. Eğlenmeyi seven ve hayatında hareketi eksik etmeyen Terazi, Koç kadını ile eğlenceli vakitler geçirecektir. Evliliğe ve hayatını adamaya hevesli Teraziye karşılık lider ruha sahip Koç kadını da evliliğe saygı duyar. Sosyal hayatta terazi burcuna ait olma duygusunu hissettirecek olan Koç, cinsel yaşamda da liderliği elden bırakmaz. Duyguları hassas olan Terazi erkeği Koç ile anlaşırken sözel diyaloğa çok önem verir.

Koç ve Başak Burç Uyumu

basakBu ilişkinin devam etmesi için oldukça fazla çaba sarf etmek altın kurallardan birisidir. Oldukça çalışkan ve enerjik olan başak burcunun enerjisine koç burcunun yetişmesi biraz zaman alacaktır. Otoriter ve dominant yapılı başak burcu, koç burcuna karşı biraz daha kendini geri çekebilmelidir. Eğer yanınızda bir başak burcu insanı varsa, onunla birlikte daha da güçlenebilirsiniz. Koçla birlikte uyumlu denilebilecek başak burcu, bütün olaylardan haklı çıkmayı da oldukça başarılı bir şekilde yapar ve sürekli organizasyon başarısı ile ön plana çıkmaktan hoşlanır.

Bu ilişkide çiftlerin biraz geri çekilmesini bilmesi kaydıyla bu ilişki uzun süreli olabilir ve ilerleyebilir.Yatakta da ilk hareketi ilk olarak başak burcu bekler ve hamle yapılmasından oldukça hoşlanır. Ahlaki olarak koç burcunun fazla sadık olmadığını hatırlatmakta fayda var. Başak burcu daha bağlı ve sadakati hat safhada olduğu için iki burç arasında bu şekilde bir uyumsuzluk olabilir.Oldukça fazla efor harcayarak ve elinizden geleni ardınıza koymadığınız sürece bu ilişki yürüyecektir.Başak burcu hasat zamanı dünyaya geldiği için oldukça çalışkan ve bir o kadar da hırslıdır. Başak burçları iyi kişilerdir, ama dillerini tutamadığı zamanlarda koç burcu ona sinirlenebilir.

Başak burcu eleştirilmeye gelemediği kadar bir o kadar da sever eleştirmeyi. Koç burcu ise yaptığı işi düşünerek yaptığı için eleştirmekten pek hoşlanmayacaktır. Bu ilişkide, başak burcuna dilini tutmasını tavsiye ediyoruz. Başak burcu, aşk ilişkilerinde tam bir kapalı kutu olabilir. Ama ona daha açık ve net olmasını tavsiye ediyoruz. O bu kadar kapalı olunca, karşısındakinin de onu anlaması zorlaşacaktır. Koç burcu, tutkusu ile onu etkilemeyi başaracaktır. Bu ilişkide koç burcuna da iş düşüyor.

Başak burcu zaman zaman alıngan bir tavır sergileyebilir. Onunla daha fazla iletişim kurmasını ve başak burcunun güvenini sağlamasını tavsiye ediyoruz. Bu ilişkide samimiyet oldukça önemli. Her ikisi de samimi ve açık olmalılardır. Yoksa yanlış anlaşılmalar yüzünden ilişki daha başlamadan bitebilir. Her ikisi de hırslı ve çalışkan oldukları için, birlikte iyi bir aile kurabilirler. Ama evlenmeleri için önlerinde de uzun bir yol var. Bu ikilinin anlaşması için birbirlerini gerçekten iyi tanımaları gerekiyor.

Koç Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Koç erkeğinin bir ilişkide en çok önem verdiği şey sosyalliktir. Başak kadını partneriyle monotonluğun duvarını yıkacak gücü her zaman kendinde hisseder. Maceraperest Koç ile maceraya hasret Başak arasındaki uyum şahanedir. Hızlı ve bol aksiyonlu bir ilişki için gerekli özelliklere sahip bu iki burcun duygusal bağı birbirini tamamlar. Sürekli sevgi sözcükleri ile şımartılmak isteyen Koç, aşk hayatında Başak kadınından daha romantik bir burç bulabilir mi bilinmez. İki burcun bir diğer ortak noktası ise cinsel yaşamda aradıkları romantizm.

Koç Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Detayları kafasında fazla büyüten Başak erkeği ile konulara yüzeysel bakan Koç kadını bir ortak noktada buluşunca büyülü bir aşk kaçınılmazdır. Aradığı ilgiyi Başak erkeğinden sıkça gören Koç kadınının en çok ihtiyaç duyduğu şey olan sevgi onu daha coşkulu bir partner yapar. Gece gezmelerine bayılan Koç kadınını evde tutmaya çalışan Başak, zamanla maceralara atılmaktan kaçınmayacaktır. Cinsel yaşamı ön planda tutan Başak erkeği ile Koç kadınının uyumu birbirini çeken iki kuvvet gibi ters noktaların dayanılmaz bağlılığını yansıtır.

Koç ve Aslan Burç Uyumu

aslanBirlikte oldukça uyumlu olacak, aynı ruhu taşıyan koç ve aslan burcu aralarına kimseyi almadan mutlu bir hayat sürebilir. Sürekli e bitmek bilmeyen sohbetler, birbirini anlayışla karşılama ve sürekli fikir alışverişiyle koordineli bir şekilde ilişkisini yürüten bu iki burç evlilikte de oldukça mutlu olacaktır.

En zor anlarda bile birbirini anlayan bu iki burç, lüks hayattan da oldukça zevk alır. Güzel giyinmesini bilen ve seven iki uyumlu burcun en güzel özelliği yatakta da uyumlu olmalarıdır. Bir koçun karşısına aslan çıkmışsa bu iki çift birbirini kesinlikle bırakmamalıdır. Bu ilişkide tek dikkat etmeniz gereken nokta aslanın o aslan gururunun kırılmaması ve incinmemesini sağlamak olacaktır. Gerisi hikaye, bu iki romantik burç bir araya geldi mi fazla söze gerek yok! Sakın birbirinizi bırakmayın!

Koç burcu ve aslan burcu ikilisinin özellikle çok iyi birer arkadaş olacaklarını söylemek gerekiyor. İkili, birlikte saatlerce sohbet edecek ve bundan hiç sıkılmayacaklardır. Aslan burcu sadıktır ve uzun ilişkilerin insanıdır. Koç burcu sevgilisine sadık kalmayı başarabilirse, bu ilişki de uzun bir ilişki olacaktır. Koç burcu sosyaldir ama aslan burcu zaman zaman içine kapanabilir.

Her ne kadar lüks zevkleri ve sosyal bir çevresi olsa da, aslan burcu gerçekten aşık olduğunda sevgilisi  ile baş başa vakit geçirmekten daha çok hoşlanır. Katı bir karakter gibi görünse de, içinde duygusal ve tutkulu bir aşk yatar aslanların. Koç burcu bunu fark ettiğinde, aslan ile daha çok vakit geçirmek isteyecektir. Bu ikilinin arasında eksik olan romantizm olabilir. Her ikisi de bu konuda biraz beceriksizdir. Ama iyi bir iletişime sahip oldukları için, bu sorunu da konuşarak çözebilir ve ilişkilerine biraz heyecan ve hareket katabilirler. Aslan burcu ve koç burcu birlikteliği 10 üzerinden 7 alıyor.

Koç Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Koç burcu kadını ve Aslan burcu erkeği ateş gurubuna ait burçlardır. Koç kadını aşırı kıskanç bir yapıya sahiptir, aslan burcu erkek ise oldukça flörtçü bir yapıya sahiptir. Durum böyle olunca koç kadını aslan erkeğini biraz sıkılabilir buda aralarında sorun çıkmasına neden olur.  Eğer ki birbirlerine anlayışlı ve sıcak yaklaşırlarsa aralarındaki engelleri aşabilirler. Koç kadını ilişkilerinde oldukça açık ve sıcaktır ve her şekilde ilişkisi için kendini ortaya koyabilir. Ancak aslan erkeği aşırı ilgiye düşkün olduğundan bazı zamanlarda anlaşamaya bilirler.

Koç Burcu Erkeği ile Aslan Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Koç burcu erkeği aslan kadının güçlü duruşu karşısında isteyerek geri çekilir. Koç burcu erkeği hem hayatında hem ilişkilerinde sorunları ve çözümlerini kolayca bulabilir. Aslan kadını yeniliği seven bir yapıya sahiptir bu yüzden koç burcu erkeği ile oldukça uyum yakalayabilirler. Koç erkeği oldukça enerjili bir yapıya sahiptir ve karşısındaki kişiyi sert bir dille eleştirebilir. Aslan kadını için ise dürüstlük oldukça önemli bir temeldir. Bir de aslan kadınının elinde hiç para tutamaması yüzünden ilişkilerinin bir çok yerinde büyük fırtınalar yaşayabilirler.

Koç ve Yengeç Burç Uyumu

yengecYengeç burcunun hassas yapısında oldukça dikkat edilmeli. Genellikle terk edilme korkusu olan yengeç burcu, ailesine ve geleneklerine bağlı, kadınları oldukça hanımefendi ve sevimlidir. Aile kurmaya ve çocuk yapmaya meyilli olan yengeç burçları açık sözlü olmaya önem verir. Bütün bu özelliklerle ters çelişen koç burcu, yengeç burcunun neden sürekli ailesine ve evine zaman harcamak istediğini anlamaya çalışır.

Yengeç burcu genellikle geleceği ve evliliği düşünecektir. Ancak Koç burcu bu kadar geleceği düşünmeyerek, kısa vadeli ilişkileri daha ön planda tutacaktır. Eğer Koç burcu, evcimen hayatı kabullenebilirse oldukça renkli ve güzel bir ilişki olacaktır. Bu konuda özellikle koç burcunun oldukça fazla çaba sarf etmesi, yengeç burcunun hayat tarzını anlamaya çalışması gerekiyor. Yatakta romantik olmak isteyen yengeç, tutku dolu koç burcunun isteklerini anlayamayacaktır. Bu noktada da iki burcun ortak bir şekilde birbirini anlaması gerekiyor.

Koç burcu ve yengeç burcu birbirinden farklı iki karaktere sahip kişilerdir. Ama bu farklılıklar, onların birbirlerini tamamlamayacağı anlamına da gelmez. Yengeç burcu duygulu, derin bir duygu dünyası olan ve tutkulu biridir. Onun bu tutkusu ve romantik tavırları, mantıklı koç burcunun bile başını döndürebilir. Yengeç burcu, ailesine ve sevdiği kişiye oldukça bağlıdır. Hatta burçlar dünyasının en sadık burçlarındandır diyebiliriz.

Onun bu sadakati, kısa sürede koç burcunun güvenini kazanmasını sağlayacaktır. Bize göre koç ve yengeç burcu ilişkisinde, ikili birbirine sadık bir çift olacaklar. Çünkü koç, aradığı tutkuyu ve duyguyu yengeç burcunda bulacağı için, birlikte harika bir çift olabilirler. Koç burcu duygusal olmayan bir yapıya sahiptir. Ama yine de duygusal yengeç daha ilk andan onun dikkatini çekecektir. Bu durumda bu ilişki için biraz çaba sarf ederlerse, birlikte ideal bir çift olma ihtimalleri de var.

Koç Burcu Erkeği İle Yengeç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Koç burcu erkeği özgürlüğüne düşkün ve hayata her zaman pozitif bakan yapısı ile yengeç kadınının duygu yüklü dünyasında fırtınalar koparır. Birbirini tamamlayan bu iki burcun ortak noktaları ise sosyallik. Arkadaş çevresinde sevilen Koç erkeği ile her gittiği yerde dikkatleri üzerine çeken yengeç kadını uzun süreli ilişkilerde monotonluk problemi ile karşılaşmadan yılları devirebilir. Hassas noktaları olan Yengeç kadını, beklediği ilgiyi her zaman Koç erkeğinden göremese de iki burcun cinsel yaşamı da sosyal hayat gibi son derece coşkuludur.

Koç Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

İki zıt kutup diyebileceğimiz bu burçlar birbirlerini anladıkları takdirde bir mıknatıs gibi birleşeceklerdir. Hayalperest Koç ile gerçekçi Yengeç erkeğinin ilişkisi akıl ve duygu arasındaki ilişkiye benzer. Sürekli didişseler de birbirleri olmadan yapamazalar. Sosyal hayatta hızlılığı seven aktif taraf her zaman Koç kadınıdır ancak sevildiğini hissettiği sürece Yengeç erkeği de partnerini yalnız bırakmayacaktır. Cinsel yaşam Yengeç erkeği için çok daha önemlidir ve iki burç tutku dolu anlar yaşamak için yaratılmışlardır. Koç burcu kadını sevgisini her zaman sözlerle dile getirmez.

Koç ve İkizler Burç Uyumu

ikizlerİkizler burcunun sempatik yapısı koç burcunun daha sakin yapısına göre daha renkli olacak, ilişkiye renk katacaktır. İkizler burcu oldukça sosyal ve renklidir. Koç burcunun bunu anlaması ve buna uyum sağlaması gerekir. İkizler burcu sizinle ilgili sürekli tespitler yapacak, sürekli sizin hakkınızda düşünmeden kelimeler savurabilecektir. Yatakta da anlık yaşayan bu iki burcun daha sakin olması iyi olacaktır. Aceleci olmaktan kaçınıp biraz daha yavaş olarak kendinize vakit ayırmayı unutmayın.

İkizler burcu, gördüğü muamelelerden kin tutmadığı için, uzun vadeli sorunlar yaratmayacak, problem çıkarmayacaktır. Bu ilişkinin ve burçların uyumu oldukça fazla. Eğer bu iki çift birbirini bulduysa mutlaka bırakmamalı ve uzun soluklu bir şekilde ilişkisini sürdürmeye çalışmalı. Bütün zorlukları atlatmak için çaba harcamak en önemlisi olacaktır.İkizler burcu hızlı bir hayata sahiptir. Oldukça aktif ve sosyal olan bu insanların hayatında uzun süreli birlikteliklere çok fazla yer yoktur.

Bunun sebebi de genelde karşısındaki kişinin sevilmediğini düşünüp ilişkiyi bitirmiş olması olabilir. İkizler burcu duygularını göstermekte zorlanabilir. Genellikle çekici ve dikkat çeken kişiler oldukları için, üstlerinde her zaman bir ilgi vardır. Koç burcu da daha ilk başta onun bu dikkat çekiciliğinden etkilenecektir. Eğlenceli ve dışa dönük bir karaktere sahip olan koç burcu, ikizler burcunun en iyi anlaşacağı burçlardan biridir.

Her ikisi de sosyal kişiler oldukları için, birlikte iyi bir çift olabilirler. Koç burcu liderliği simgeler ve gerek iş ortamında, gerekse aşk ilişkilerinde ipleri elinde tutmak ister. İkizler burcu sıkıldığını hissettiği anda kaçabilir. O yüzden koç burcunun ipleri biraz serbest bırakması gerekiyor. İkili, hayatlarına birçok aktivite sığdırabilirler çünkü her ikisi de hareketli ve enerjik kişilerdir. Bu durumda bu ilişki için 10 üzerinden 8 alıyorlar diyebiliriz.

Koç Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Koç erkeği taşıdığı bağlılık özelliği ile İkizler kadınına kendini tamamen adar. Bu bağlılık vefa ve sadakat duygularını artırdığı için iki burç arasındaki aşk uzun solukludur. Evlilik taraftarı olan ikizler kadını bulduğu sadakat karşısında hayatının aşkına sahip çıkacaktır. Sosyallik konusunda birbirine yakın taleplere sahip olan iki burç, Koç erkeğinin evde zaman geçirme ve kalabalıktan uzak kalma isteği sayesinde çılgın partiler yerine romantizm yaşamayı tercih edecektir. Cinsel yaşam her iki burcu da birbirine bağlayacak derecede ateşli ve yeniliğe açıktır.

Koç Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Doğruları direkt söylemeyi seven Koç burcu kadını ile duygusal yönü baskın ikizler burcu erkeği arasında fırtınalı bir aşk olur. Koç kadını asla sıradanlığa bağlanmaz. İkizler erkeği ile en büyük ortak noktaları da heyecan ve değişiklik tutkularıdır. Bu heyecan tutkusu sosyal hayatta renkli bir ilişkiye zemin hazırlayacağı gibi cinsel yaşamda da aksiyonu hiç düşürmez. Aynı çizgiyi yakaladıklarında tutkulu birer aşık olan bu iki burç arasında küçük kavgaların sık yaşanmasının sebebi de dobra olan Koç burcu kadınıdır.

Koç ve Boğa Burç Uyumu

bogaBoğa’nın yapısı oldukça dominant olduğu için Koç burcu, bunun biraz altında kalabilir. Öncelikle iki tarafında oldukça fedakarlık göstermesi gereken bu ilişkide, yatak performansı her iki taraf için de oldukça önemli ve güzel bir şekilde ilerler. İki taraf da yemek ve sofraya önem verir ve bu noktada ortak bir paydada buluşurlar.Boğa’nın pratik yapısı ve evine olan düşkünlüğü, koç burcunu kısa sürede sıkabilir, bunaltabilir. Bu noktada koç burcunun hareketli ve maceracı yapısı boğa ile çatışacaktır. Bu noktada oldukça çaba sarf etmel, birbirinizi anlayışla karşılamalısınız. İşlerini hızlı bir şekilde tamamlamak isteyen aceleci yapılı Koç burcunun da kendini biraz frenlemesi bu ilişkide oldukça önemli.

Koç burcu ve boğa burcu ilişkisinin aşk ilişkilerinde %50 oranında bir şansı vardır. Birlikte çok iyi bir ikili de olabilirler, gerçekten zorlu bir ikili de. Açıkçası bu ilişki ya uzun sürecek ya da daha ilişkinin en başlarında tıkanıp bitecektir. Eğer ikisinin arasında ciddi bir elektrik varsa, bu tutkularını birbirlerini tanımak için harcayabilirler. Koç da boğa da hayattan ne istediğini bilen insanlar oldukları için, mantıklı kişilerdir. Ama tutkulu ve duygusal olmadıklarını söylemek de yanlış olur.

Bu ikili, birlikte vakit geçirmek için çaba göstermeli ve birbirlerini daha yakından tanımalıdır. Boğa burcu ve koç burcu ikilisinin anlaşabilmesi için, boğa burcunun aşırı sahiplenici tavırlarından biraz uzaklaşması gerekiyor. Çünkü bu karşısındaki kişiyi korkutabilir. Koç ve boğa burcu günlük hayatın yanı sıra, özellikle yatakta aralarında inanılmaz bir çekim vardır. Fiziksel açıdan oldukça uyumlu olan bu ikili, bu uyumunu günlük hayatta da sürdürebilir ama bunun için ikisinin de fedakarlık yapması gerekiyor. Boğa burcuna, kıskançlıklarını kontrol altına almasını tavsiye ediyoruz.

Koç Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

Boğa burcu erkeği hızlı karar vermekte zorlanan bir yapıya sahiptir bu nedenle hayatının birçok yerinde sıkıntılar yaşamaktadır. Koç kadını ise alacağı kararların üzerinde iyice düşünür ve bir şey için asla acele etmez. Ancak boğa erkeği ile anlaşabilmesi için koç burcu kadınının oldukça sabırlı olması gerekmektedir. Eğer ki boğa burcu erkeğini onun hayalindeki kadın olduğunuzu inandırabilirseniz emin olun aranızda kusursuz bir uyum yakalarsınız. Boğa burcu erkeği evcimen bir tiptir. Buda koç burcu kadının oldukça mutlu eder. Koç burcu kadınını ilk başlarda zorlanma durumu olsa da bu zorlukların ardından kusursuz bir uyum yakalayabilirler.

Koç Burcu Erkeği ile Boğa Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Boğa kadını hayatının her yerinde kendisi için basit fikirlerden kesinlikle hoşlanmaz. Basit olan bir fikir karşısında olaylı bir tepki vermese bile karşısındaki kişiye her şekilde belli eder. Koç erkeği ise yenilikçi ve sıra dışı fikirleri seven bir yapıya sahiptir. Bu yönden oldukça anlaşabilirler. Ancak boğa burcu bir kadının aşırı sakin olması koç burcu erkeğine çok sıkıcı gelecektir. Ancak koç burcu erkeğinin boğa kadınına farklı davranışlarda bulunursa emin olun aralarında kusursuz denilebilecek bir uyum yakalarlar. Ancak bu olsa bile arkadaş açısından öte aşk hayatında birbirlerine çok zor uyum sağlarlar.

Koç ve Koç Burç Uyumu

kocAlacakları kararlarda oldukça uyumlu olacak Koç burcu mensupları, ortak nokta bulmakta zorlanmazlar. Genelikle aynı şeylerden zevk alan bu ikili, oldukça enerjik ve dinamik bir çift olarak etrafındaki insanlara enerji verirler. İki koç bir araya geldiğinde aralarına kimse giremez ve birlikte zaman geçirirken zamanın nasıl geçtiğini anlamazlar.Kimi zaman birbirlerine karşı kırıcı olabilseler de, koç burcuna mensup çiftler aralarındaki problemi konuşarak hızlı bir şekilde çözerler ve sorunu fazla büyütmezler. Ayrıca koçların sevecen yapısı birbirine karşı uyumunu daha da arttırarak çiftlerin arasındaki bağı arttıracaktır.

Aynı burca mensup kişilerin ilişkilerinde, diğerlerine göre daha dikkatli olmaları gerekir. Çünkü karşısındaki kişi ile benzer özelliklere sahip olduklarından, birbirlerinden sıkılabilirler. Bu koç ve koç ilişkisi için çok şey var, ama her ikisinin da sadakat konusunda bazı sıkıntıları olabilir. Koç burcu, ancak gerçekten aşık olduğu zaman gerçekten sadık kalabilir. Bu zaman içinde gerçek bir aşka da dönüşebilir. Ama zor olacağını söylemeliyiz, çünkü her ikisi de yönetmeyi seven ve lider kişiler oldukları için, bu ilişki de kimse ipleri diğerinin eline vermek istemeyecektir.

Koç burcu inatçıdır. İnatçı bir kadın ve inatçı bir erkek, bir arada zor bir ikili olabilir. En ufak bir kavga bile büyüyebilir. Bu konuda özellikle dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz. Bu ikili bir şeyleri içinde tutup da patlayacakları zaman oradan kaçmak gerekebilir. Koç burcu, genellikle dışa dönük kişilerdir. Birlikte sosyalleşmek ikisinin de hoşuna gidecektir. Ama birlikte daha çok baş başa vakit geçirmeleri gerekiyor. Bu ilişki, ya başta bitecek ya da ömür boyu sürecek bir ilişki olacak. Koç burcunun diğer bir koç burcundan vazgeçmesi pek de kolay olmayabilir.

Koç Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Koç erkeği asaleti ve soğukluğu ile çevresinde saygı uyandıran Koç kadınına tutkulu bir aşık olacaktır. İki tarafta aradığı asil aşkı birbirinde bulduğu zaman partnerlerin tartışacağı tek şey düğün tarihi olur. Sosyal hayatta özgürlüğüne düşkün olan Koç kadını ve erkeği beraber eğlenerek özgürlüğün tadını birlikte çıkarırlar. Burcun genel özelliği olan liderlik en çok yatak odasında etkisini hissettirir ve cinsel hayatın patronu Koç kadınıdır. Yeniliğe ve sürprizlere önem veren Koç kadını uzun yıllar heyecanını ve tutkusunu korur.

Koç Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Dünyanın en ideal çifti denebilecek kadar iyi anlaşırlar. Aynı şeylerden hoşlanır, aynı şeylere gülerler. Mizah yetenekleri de aynıdır. Beraber dünyaya pembe gülücükler saçan muhteşem bir ikili olurlar. Bir konu dışında. İkisi de lider olmak istediğinde partnerler arasında rekabet yaşanacaktır. Liderliği bir kenara bırakan taraf çok seven taraf olacaktır. Cinsel yaşam tıpkı sosyal hayat gibi zevkli ve eğlenceli geçeceği için iki tarafta tutku dolu ilişkilerini evlilikle taçlandırmak isteyeceklerdir. Evlilik kurumuna saygı duyan partnerler ideal çift olma yolunda ömür boyu aynı tazelikte ilerler.