Koç ve Yengeç Burç Uyumu

yengec

Yengeç burcunun hassas yapısında oldukça dikkat edilmeli. Genellikle terk edilme korkusu olan yengeç burcu, ailesine ve geleneklerine bağlı, kadınları oldukça hanımefendi ve sevimlidir. Aile kurmaya ve çocuk yapmaya meyilli olan yengeç burçları açık sözlü olmaya önem verir. Bütün bu özelliklerle ters çelişen koç burcu, yengeç burcunun neden sürekli ailesine ve evine zaman harcamak istediğini anlamaya çalışır.

Yengeç burcu genellikle geleceği ve evliliği düşünecektir. Ancak Koç burcu bu kadar geleceği düşünmeyerek, kısa vadeli ilişkileri daha ön planda tutacaktır. Eğer Koç burcu, evcimen hayatı kabullenebilirse oldukça renkli ve güzel bir ilişki olacaktır. Bu konuda özellikle koç burcunun oldukça fazla çaba sarf etmesi, yengeç burcunun hayat tarzını anlamaya çalışması gerekiyor. Yatakta romantik olmak isteyen yengeç, tutku dolu koç burcunun isteklerini anlayamayacaktır. Bu noktada da iki burcun ortak bir şekilde birbirini anlaması gerekiyor.

Koç burcu ve yengeç burcu birbirinden farklı iki karaktere sahip kişilerdir. Ama bu farklılıklar, onların birbirlerini tamamlamayacağı anlamına da gelmez. Yengeç burcu duygulu, derin bir duygu dünyası olan ve tutkulu biridir. Onun bu tutkusu ve romantik tavırları, mantıklı koç burcunun bile başını döndürebilir. Yengeç burcu, ailesine ve sevdiği kişiye oldukça bağlıdır. Hatta burçlar dünyasının en sadık burçlarındandır diyebiliriz.

Onun bu sadakati, kısa sürede koç burcunun güvenini kazanmasını sağlayacaktır. Bize göre koç ve yengeç burcu ilişkisinde, ikili birbirine sadık bir çift olacaklar. Çünkü koç, aradığı tutkuyu ve duyguyu yengeç burcunda bulacağı için, birlikte harika bir çift olabilirler. Koç burcu duygusal olmayan bir yapıya sahiptir. Ama yine de duygusal yengeç daha ilk andan onun dikkatini çekecektir. Bu durumda bu ilişki için biraz çaba sarf ederlerse, birlikte ideal bir çift olma ihtimalleri de var.

Google Reklamları