Koç ve Koç Burç Uyumu

kocAlacakları kararlarda oldukça uyumlu olacak Koç burcu mensupları, ortak nokta bulmakta zorlanmazlar. Genelikle aynı şeylerden zevk alan bu ikili, oldukça enerjik ve dinamik bir çift olarak etrafındaki insanlara enerji verirler. İki koç bir araya geldiğinde aralarına kimse giremez ve birlikte zaman geçirirken zamanın nasıl geçtiğini anlamazlar.Kimi zaman birbirlerine karşı kırıcı olabilseler de, koç burcuna mensup çiftler aralarındaki problemi konuşarak hızlı bir şekilde çözerler ve sorunu fazla büyütmezler. Ayrıca koçların sevecen yapısı birbirine karşı uyumunu daha da arttırarak çiftlerin arasındaki bağı arttıracaktır.

Aynı burca mensup kişilerin ilişkilerinde, diğerlerine göre daha dikkatli olmaları gerekir. Çünkü karşısındaki kişi ile benzer özelliklere sahip olduklarından, birbirlerinden sıkılabilirler. Bu koç ve koç ilişkisi için çok şey var, ama her ikisinin da sadakat konusunda bazı sıkıntıları olabilir. Koç burcu, ancak gerçekten aşık olduğu zaman gerçekten sadık kalabilir. Bu zaman içinde gerçek bir aşka da dönüşebilir. Ama zor olacağını söylemeliyiz, çünkü her ikisi de yönetmeyi seven ve lider kişiler oldukları için, bu ilişki de kimse ipleri diğerinin eline vermek istemeyecektir.

Koç burcu inatçıdır. İnatçı bir kadın ve inatçı bir erkek, bir arada zor bir ikili olabilir. En ufak bir kavga bile büyüyebilir. Bu konuda özellikle dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz. Bu ikili bir şeyleri içinde tutup da patlayacakları zaman oradan kaçmak gerekebilir. Koç burcu, genellikle dışa dönük kişilerdir. Birlikte sosyalleşmek ikisinin de hoşuna gidecektir. Ama birlikte daha çok baş başa vakit geçirmeleri gerekiyor. Bu ilişki, ya başta bitecek ya da ömür boyu sürecek bir ilişki olacak. Koç burcunun diğer bir koç burcundan vazgeçmesi pek de kolay olmayabilir.

Google Reklamları