Koç ve Aslan Burç Uyumu

aslan

Birlikte oldukça uyumlu olacak, aynı ruhu taşıyan koç ve aslan burcu aralarına kimseyi almadan mutlu bir hayat sürebilir. Sürekli e bitmek bilmeyen sohbetler, birbirini anlayışla karşılama ve sürekli fikir alışverişiyle koordineli bir şekilde ilişkisini yürüten bu iki burç evlilikte de oldukça mutlu olacaktır.

En zor anlarda bile birbirini anlayan bu iki burç, lüks hayattan da oldukça zevk alır. Güzel giyinmesini bilen ve seven iki uyumlu burcun en güzel özelliği yatakta da uyumlu olmalarıdır. Bir koçun karşısına aslan çıkmışsa bu iki çift birbirini kesinlikle bırakmamalıdır. Bu ilişkide tek dikkat etmeniz gereken nokta aslanın o aslan gururunun kırılmaması ve incinmemesini sağlamak olacaktır. Gerisi hikaye, bu iki romantik burç bir araya geldi mi fazla söze gerek yok! Sakın birbirinizi bırakmayın!

Koç burcu ve aslan burcu ikilisinin özellikle çok iyi birer arkadaş olacaklarını söylemek gerekiyor. İkili, birlikte saatlerce sohbet edecek ve bundan hiç sıkılmayacaklardır. Aslan burcu sadıktır ve uzun ilişkilerin insanıdır. Koç burcu sevgilisine sadık kalmayı başarabilirse, bu ilişki de uzun bir ilişki olacaktır. Koç burcu sosyaldir ama aslan burcu zaman zaman içine kapanabilir.

Her ne kadar lüks zevkleri ve sosyal bir çevresi olsa da, aslan burcu gerçekten aşık olduğunda sevgilisi  ile baş başa vakit geçirmekten daha çok hoşlanır. Katı bir karakter gibi görünse de, içinde duygusal ve tutkulu bir aşk yatar aslanların. Koç burcu bunu fark ettiğinde, aslan ile daha çok vakit geçirmek isteyecektir. Bu ikilinin arasında eksik olan romantizm olabilir. Her ikisi de bu konuda biraz beceriksizdir. Ama iyi bir iletişime sahip oldukları için, bu sorunu da konuşarak çözebilir ve ilişkilerine biraz heyecan ve hareket katabilirler. Aslan burcu ve koç burcu birlikteliği 10 üzerinden 7 alıyor.

Google Reklamları