İkizler ve Balık Burç Uyumu

balikDünyanın en uysal, en duygusal en saf insanları olan balıklar, hovarda ve çapkın ikizler burçları ile ne kadar anlaşabilir? Bunun cevabı,  ilişkinizde saklı. Yatakta başarılı olacakları kesin, ancak aşk ilişkilerini yürütmek için biraz çaba göstermeleri gerekiyor. Hava grubuna mensup ikizler ve su grubuna mensup balıkların ilişkisi, bizden şimdilik 10 üzerinden 5 alıyor, ancak yine de ilişkiniz bu puanı arttırabilir. İkizler, bir balık bulduğunda onu bırakmamalıdır.

Romantizmi, balık ile doruklarda yaşayabilir, bu da ikizlerin balıktan vazgeçmemesi için nedenlerinden biridir. Balığın aşkı, ikizleri etkilemeye yeter. Tutkulu ve sadık bir aşık olan balık, ikizlere aşık olduğunda bu ikilinin birbirine katacakları çok şey olacaktır. Eğer balık evde oturmak yerine ikizler ile sosyalleşmeyi başarırsa, birlikte iyi bir ikili olabilirler.

Balık burcu, bir çok yönü ile ikizler burcundan farklıdır. Öyle ki onun duygu dünyası, ikizler burcunun anlam veremeyeceği kadar yoğundur. İkizler burcu işin daha çok eğlence kısmındadır. Entelektüel zevkleri ile onun oldukça aktif ve sosyal bir burç olduğunu söyleyebiliriz. Balık burcu, cinselliğe farklı bir açıdan bakar. Ona göre cinsellik iki kişi arasında çok özel bir şeydir. Sevdiği ile cinselliği yaşamaktan büyük keyif alır. Bu ilişki, yatakta oldukça uyumlu olabilir. Ancak günlük hayattaki başarıları tamamen bu ikiliye bağlıdır. İlişkiye başlarken, bu ilişkide birçok iniş ve çıkış olacak, hazırlıklı olmalısınız.

Balık burcu insanının kendine yarattığı bir dünya vardır. Genellikle ikizler burcu onu anlamayacaktır. O sosyalleşmek isteyecek, balık burcu ise baş başa vakit geçirmek isteyeceğinden, bu noktada birbirlerine zıt düşebilirler. Balık burcunun sevdiğini yalnız bırakması, ikizlerin korkup kaçmasına neden olabilir. Bu ikili için %50 şans veriyoruz, çünkü başlangıçta harika olup sonradan ateş sönebilir. Bu nedenle ikisinin de ilişki için emek vermesi gerekiyor.

İkizler Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu kadını ve balık burcu erkeği bir ilişkiye başladıkları süre de sürtüşmeler ve sorunlar yaşayabilirler. Bu ikili eğer ki ilişkilerine yeni başlamışlarsa aralarındaki sorunları büyük bir zevk ile çözebilirler. Ancak uzun süreli bir ilişkileri var ise artık sorunlarını çözmek için uğraşmazlar. Kısa süreli ilişkilerinde mutlu olma ihtimalleri varken uzun süreli ilişkilerinde mutlu olmaz ihtimalleri oldukça düşüktür. İkizler burcu kadını ilişkisi için çok fazla fedakarlıkta bulunmaz eğer ki balık erkeği onun yerine fedakarlıkta bulunsa da gene de sonuç değişmez.

İkizler Burcu Erkeği ile Balık Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu erkeği ve balık burcu kadını arasında kurulan bir ilişki her zaman risklidir. İlk zamanlarda ilişkilerinde hareketlilik olsa da bir süre sonra balık burcu kadını ikizler erkeğine ayak uydurmakta zorluk çekmeye başlar ve ilişkileri zamanla monoton ve sıkıcı bir hale gelir. Eğer ki bir süre sonra bu sorunları aşarak evlilik kararı alsalar bile bu süreç içinde de hep mutsuz olacaklardır. Hepsi bir araya gelince iki tarafta bu ilişkide oldukça yıpranacaklardır. Çaba göstermelerine rağmen aralarında bazı şeyleri toplamaları oldukça zordur.

 

İkizler ve Kova Burç Uyumu

kovaBurçlar dünyasında çift karakterli olarak tanıdığımız ikizler burcu, pek ilişkilerin insanı değildir. Sosyalleşmek, arkadaşları ile vakit geçirmek onun için çok önemlidir. Bu nedenle yengeç ve balık gibi duygusal ve sakin burçlarla anlaşması biraz zordur. Ancak onun gibi sosyal bir burç olan kova da en az onun kadar hareketli ve zordur.

Kova burcu, pek ilişkilerin insanı değildir. O, özgürlüğüne çok düşkündür. Genellikle kendi ayakları üzerinde durmayı başarabildiklerinden, evlenmeleri bir hayli uzun sürebilir. Ancak ikizler burcu da en az onun kadar evlilik burcu değildir. Onun bu tavrı ise hovardalığındandır. Burçlar dünyasının en şıpsevdi burcu olan ikizler burcunun aşık olması için, karşısındaki insanda onu çeken büyük bir şey olmalıdır. Kova burcu, tavırları ile onu kendine aşık etmeyi başarabilirse, ikili için iyi bir ilişki başlangıcı olabilir. Bu ilişkinin uzun ömürlü olup olmaması ise tamamen bu ikilinin elinde. Birbirlerinden sıkılmamak için, ilişkiyi zora koşmamaları gerekiyor. Her ikisi de istedikleri zaman arkadaşları ve sevdikleri ile vakit geçirebilmeli. Bu da ilişkilerini daha harika bir hale getirebilir. Çünkü her ikisi de kısıtlanmaktan hoşlanmaz.

İkizler ve kova burcu ikilisi bizden 10 üzerinden 6 alıyor. Çünkü birbirlerine benzer ama bir o kadar da farklı karakterlere sahiplerdir. Ama bu ilişki bir anda 10 üzerinden 10 alacak bir ilişki de olabilir. Karakterleri ile bu ilişkiyi düzene sokabilirlerse, uzun ömürlü bir ilişki olacaktır.

İkizler Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu kadını ve kova burcu erkeği hemen hemen aynı karakter özelliklere sahiptirler. Bu kadar birbirlerine benzemeleri ve ortak yönlerinin çok olması aralarında mutluluğu ve uyumu yakalamalarına neden olacaktır. Bu ikilinin ilişkilerinin kusursuz denebilecek derecede olma ihtimali oldukça yüksektir. İkizler kadını ve kova erkeğinin birbirini tamamladığını söylemek asla yanlış olmaz. Bu iki burç bir beraberlik yaşamaya başladıklarında uzun vadeli veya kısa vadeli bir ilişki yaşayabilirler. Birbirlerine unutulmaz aşklar ve anlar yaşatacaklarından asla şüphe yoktur. Uzun süre sonra bile birbirlerinde bıraktıkları izleri unutmaları çok zordur.

İkizler Burcu Erkeği ile Kova Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu erkeği ve kova burcu kadını arasında fazla uyum ve uzun süreli bir beraberlik beklemek çokta doğru değildir. Ancak sevgili oldukları süre içerisinde bazı sorunlarını aşarak bu birlikteliği evlilik ile sonlandırırlarsa evlilik süreçleri uzun ve mutlu geçebilir. Çünkü bir süre sonra ister istemez birbirlerindeki bazı noktaları tamamlamaya başlayacaklardır. Belki ilk zamanlarda değil ama bir süre sonra evlilikleri tutkulu bir evliliğe dönebilir. Bu iki burç arkadaşlık ilişkilerinde kimi zaman sürtüşmeler yaşasalar da anlaşabilirler hatta çok yakın iki dost olabilirler.

İkizler ve Oğlak Burç Uyumu

oglakGelenekçi ve tam bir iş kolik olan oğlak, hovarda ve çapkın ikizler ile zorlu bir ilişki yaşayacaktır. Bu ikili birbirlerini anlamayı başarırlarsa, birlikte çok tutkulu bir aşk da yaşayabilirler. Her ikisi de hem aşkta hem de yatakta ne istediklerini bilirler. Cinsel açıdan oldukça uyumlu olan ikizler ve oğlak çifti, yataktaki performansları ile aşk hayatlarında da sürekli eğlenceli vakit geçirebilirler. Oldukça sosyal olan ikizler, oğlağın işlerine gereğinden fazla vakit ayırdığını düşünür. Oğlak ise onun bu sosyallik merakını biraz fazla bulur. Bu durumda ilişkileri zorlu yollardan geçecektir. Biraz anlayış ile tüm bu problemler çözülür. İkizler, ilk görüşte oğlağın cool görüntüsünden etkilenecek, sonrasında da elde etmek için elinden geleni yapacaktır.

İkizler Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu kadının ve oğlak burcu erkeğinin aralarında olan ilişki oldukça ilgi çekici ve sıra dışı olacaktır. Aslında ilişkilerinde en büyük sorunları oğlak burcu erkeğinin ikizler burcu kadının hareketli ve enerji dolu hayatına ayak uydurup uyduramamasıdır. Eğer bu uyumu yakalarlarsa aralarında birkaç sorun dahilin de çok fazla sorun yaşamazlar. Ancak ikizler burcu kadının yapısına göre hareketlilik gerektiği için bir süre sonra oğlak burcu erkeğinden ayrılır. Bu yüzden aralarındaki ilişki uzun süreli olmaz.

İkizler Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu erkeğinin ve oğlak burcu kadının uzun süreli bir birliktelik yaşamaları be uyumu yakalamaları için bu ikili arasında tutku dolu bir aşkın olması gerekmektedir. Eğer ki ikizler erkeği ve oğlak kadını birlikte olmak istiyorlarsa bazı özelliklerinden vazgeçmeleri ve uçarı davranışlardan kaçınmaları gerekmektedir. Olma ise ilişkileri oldukça fırtınalı geçmeye başlar. Buda aralarında olan şeyin kısa süreli olmasına neden olacaktır. Oğlak burcunun pratik zekası ikizler erkeği ile kurduğu ilişkide çok fazla ortaya çıkmaz. İkili arasında uzun süreli bir ilişki yaşanması oldukça zordur.

İkizler ve Yay Burç Uyumu

ikizlerZıt kutupların birbirini çektiğini mi görmek istiyorsunuz? O zaman ikizler ve yay ikilisine bakın. Birlikte oldukça iyi vakit geçirecekleri aşikar. Her ikisi de oldukça sosyal burçlar olduklarından, bolca arkadaşları vardır. Bu da, sohbet ederken birbirlerine anlatacakları çok şey olduğu anlamına geliyor. Diğer çiftler gibi monotonluktan uzak olacak ikizler ve yay ikilisi, bizden 10 üzerinden 8 puanı hak ediyor. Birbirlerinin ihtiyaç duyduğu duygu akışını sağlayabilirlerse, aşkta oldukça uyumlu bir çift olacaklar. 6 ay arayla dünyaya gelen bu ikili, iyi bir ilişki nasıl olmalıdır sorusunun cevabını verecek. İkizler ve yay burç uyumu sınıfı geçiyor. Tek sorun, arkadaşlarından birbirlerine vakit ayıramamaları olacaktır!

İkizler Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu kadını ve yay burcu erkeği mutluluğu ve uyumu yakalamaları oldukça düşük bir ihtimaldir. İlişkileri boyunca sürekli aralarındaki sorunlarla baş etmeye ve çözüm bulmaya çalışacaklardır. Durum böyle olunca birbirlerine ne zaman ayırabilecekler ne de bir şey paylaşabilecekler. Bundan dolayı oldukça zorlu bir ilişki yaşarlar. İlk başlarda bir sorun yok gibi gözükebilir ancak kısa bir süre içinde ilişkileri çekilmez bir hal alacaktır. Bu iki burcun uzun süreli bir ilişki yaşamaları oldukça zordur. Hele evlenmeleri imkansız denebilecek kadar zordur.

İkizler Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu erkeği ve yay burcu kadını hem hayatlarında hem de ilişkilerinde fedakar bir yapıya asla sahip değillerdir. Bu nedenle bir ilişki kurdukları zaman fedakarlık olmadığından dolayı ve iki burcunda oldukça inatçı olması bu ilişkide büyük sorunların oluşmasına neden olacaktır. Eğer ki bu iki burç birliktelik kararı alıyorlarsa gerek sevgili oldukları dönem de gerek evlilik hayatlarında oldukça çaba sarf etmeleri gerekmektedir. Bundan dolayı da bu ikili oldukça yorulurlar. Bu ikili arasında bir birliktelik çok kısa süre içinde başlar ve başladığı gibi de biter.

İkizler ve Akrep Burç Uyumu

akrepİkizler ve akrep burcunun temel olarak birbirleri ile çok iyi anlaşmaları zordur. Akrep katı görünse de duygusal bir burçtur. İkizler ise duygusallık yerine heyecan ve macera arayışı peşindedir. Ayrıca ikizler, sıkıya gelemez. Akrebin kıskançlığını ise bilmeyen yok. İkizlerin sürekli gezmesi ve sosyalleşmesi, akrep burcunu delirtmeye yetecektir. Özellikle ikizler, eğer akrebin ihtiyaç duyduğu güveni sağlayamazsa, akrep burcunun kıskançlık krizlerine hazırlıklı olmasını tavsiye ediyoruz, çünkü akrep güvensizlik yaşadığında, partnerini bir kafeste yaşıyormuş hissi yaşatabilir. O nedenle, bu ikili güven problemini aşmakta sorun yaşayabilir. Eğer o sorunlarını aşabilirlerse, ikizler ve akrep ilişkisi bizden 10 üzerinden 6 puan alır.

İkizler Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu kadını ve akrep burcu erkeği çok zıt karakterlere sahiptirler. Bu yüzden bir uyum ve mutluluk yakalamaları oldukça zordur. Bu ikili arkadaşlık hayatlarında da pek fazla anlaşamazlar. Bir ilişkiye başladıkları andan itibaren ikisinin de sert yapısı ve kıskançlığından dolayı bu ilişkide hep bir sorun boy gösterecektir. Her ne kadar çözmeye çalışırlarsa bir o kadar yıpranırlar. Yani ikizler kadını ve akrep erkeği bir ilişkiye başladıkları zaman ister kısa süreli olsun ister uzun süreli emin oldukça fırtınalı geçecektir.

İkizler Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

İkizler erkeği ve akrep kadını arasında bir ilişki başladığı zaman ilk anlardan itibaren her zaman zorluklarla dolu bir ilişki olacaktır. Birbirlerine olan bazı zıt yönleri ve kıskançlıkları birbirlerinden uzaklaşmalarına ve soğumalarına neden olacaktır. Bundan dolayı uyumu ve asıl mutluluğu yakalamaları oldukça zordur. İlk başlarda güzel gibi gözükebilirler fakat bir süre sonra ilişkileri monoton bir hal alacaktır. Emin olun her iki burç da yenilikçi bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden birbirlerinden sıkılabilirler. Bu iki burcun aşk yaşamaları oldukça zordur.

İkizler ve Terazi Burç Uyumu

teraziBirlikte sosyalleşmekten hiç bıkmayacak bir çift. Birbirlerini anlama konusunda oldukça başarılı olan İkizler ve Terazi, aşk ilişkisinde de kusursuz bir çift olabilir. İkizler ve terazi ilişkisi bizden 10 üzerinden 8 puan alıyor. Genel olarak Terazi burçları hayalperesttir, idealisttir ve birçoğunun ayağı yere basmaz. Ancak bu burcun neyin doğru, neyin yanlış olduğu konusunda iç güdüleri kuvvetlidir. Neyin bir ortamda uygun olduğunu ve kime nasıl davranılacağını Terazilerden iyi bilen olmaz. Sosyal ilişkilere getirecekleri denge ve anlayış her türlü ilişki için olumludur. Terazi en romantik burçtur, aşk için yaşarlar. Kendilerini tamamlayan bir ruh eşini bulduklarında aşklarını filmlerdeki gibi yaşamak isterler. Evlilik, bu ilişkileri bir sanat olarak gören burç için korkutucu olabilir. İlişkilerde sadık kalabildikleri gibi bu ilişki süresinde başka birinden etkilenme ihtimalleri de vardır.

İkizler Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu kadını ve terazi burcu erkeği ilişki hayatlarında mutluluğu ve uyumu yakalayabilirler. Bu iki burç arkadaş olarak da oldukça iyi anlaşırlar. Bu iki burç birbirlerine uyum sağlamakta asla zorluk çekmezler bundan dolayı da mutluluğu yakalamaları oldukça yüksek bir ihtimaldir. Terazi burcunun romantik yapısı ikizler kadının oldukça hoşuna gidecektir. Bu ikili bir birliktelik yaşamaya başladıklarında ilişkileri oldukça ateşli ve tutkulu olacaktır. Uzun süreli ilişki yaşadıkları zaman ufak tefek sorunlarla karşılaşsalar da emin olun bunu aşabilirler.

İkizler Burcu Erkeği ile Terazi Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu erkeği ve terazi burcu kadını arasında kurulan ilişki oldukça ilginç ve ilgi çekici olabilir. Bu iki burcun aralarındaki çekime engel olamamaları ve çekici bir aşk yaşamaları oldukça yüksek bir ihtimaldir. İkizler erkeği ve terazi kadını eğer ki karşı tarafındaki kişinin bazı yönlerini derinine kurcalamazsa mutluluk onların olacaktır. Bu ikili arasında oldukça tutkulu ve heyecan verici bir aşk yaşanacaktır. Özellikle bu ilişkiyi evlilikle sonlandırmak onlar için çok iyi bir karar olacaktır. Evlilik hayatları boyunca da çok mutlu olacaklardır.

İkizler ve Başak Burç Uyumu

basakHasat zamanı dünyaya gelen başak burcu, burçlar dünyasının oğlakla beraber en çalışkan iki burcundan biridir. İkizler ile çok iyi anlaşmaları biraz zordur, çünkü ikizler için iş hayatında yükselmek, hırs o kadar da önemli değildir. Ama bu, birlikte iyi vakit geçiremeyecekleri ya da iyi bir ilişki yaşayamayacakları anlamına gelmez. İkizler ve başak burcu ikilisinin hayata bakışları ve hayattan beklentileri farklıdır. Bu durumda da bir ilişki yaşarken farklı şeylere vakit ayırmaktan birbirlerini biraz ihmal edebilirler.

Bu noktada da ilişki biraz zora girebilir. Ancak başak, çalışkan olduğu kadar sadıktır da. Onun bu sadakati, ikizlerin ona güvenmesini de kaçınılmaz kılacaktır. Birbirlerini neyin önünde tuttukları oldukça önemlidir. Hayattaki öncelikleri arasında birbirilerini tutabilirlerse, o zaman bu ilişki için de umut var demektir.

İkizler burcu, gezmekten ve sosyalleşmekten çok hoşlanır. Bu durumda da başağın daha çok evde vakit geçirmek istemesi, ikizler burcunu rahatsız edebilir. Bu durumda, iyi bir plan yapmaları gerekir. Zaman zaman sosyalleşip, zaman zaman evde vakit geçirmek ikisinin de hoşuna gidebilir ya da gitmeyebilir. Bu ilişki, ya olacak ya da olmayacaktır. Uzun ömürlü bir ilişki olması için, arada kuvvetli bir bağ olması ve her ikisinin de bu ilişki için fedakarlık yapması gerekiyor. Aksi halde ikizler daha ilişkinin başında kaçabilir. Başak burcunun sıkıcı olduğunu düşebilir. Bu ilişkide başak burcuna da iş düşüyor.

İkizler Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu kadını ve başak burcu erkeği bir ilişki yaşamaya başlarlarsa bu ilişki oldukça tutkulu olacaktır. Bu iki burcun ilişkilerinin oldukça heyecanlı geçmesi oldukça yüksek bir ihtimaldir. Birbirlerini tamamlama özellikleri vardır. Ancak şunu söylemek gerekirse bu sorunsuz uyum aslında sadece sevgili oldukları zaman için geçerlidir. Şayet bu iki burç ilişkilerini daha ciddi bir hale getirirlerse işte o zaman sorun yaşamaya başlarlar. O yüzden bu iki burcun sevgili kalmaları daha iyi. O zaman gerçekten sorunsuz bir ilişki yaşayabilirler.

İkizler Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu erkeği ve başak burcu kadının ilişkileri oldukça zorluk geçecektir. İkizler burcu dediğim dedik ve hakimiyet kurmayı seven bir yapıya sahiptir. Başak burcu kadını ise kısıtlanmaya asla gelemez özgürlüğüne oldukça düşkündür. İşte bu yüzden bu iki burcun uyum yakalamaları oldukça zordur. Kafa olarak bir o kadar çok iyi anlaşan burçlar olsalar da emin olun evlilik süreçlerinde bu asla geçerli değildir. Evlilik kararı aldıktan sonra bu iki burcun evlilik yaşantıları da değil sorunsuz bir yaşamları olamayacaktır.

İkizler ve Aslan Burç Uyumu

aslanİkizler ve aslan burcu ikilisinin mutlu olmaları kuvvetle muhtemeldir. İkizler burcu zarafeti ve çekiciliği ile aslan burcunu rahatlıkla etkileyebilir. İkizler burcu bakımlıdır ve görünüşüne her zaman özen gösterir. Aslan burcu ise güzele ve güzel olana her zaman değer verir. Bakımlı ve güzel görünen bir insan, aslan burcunu daha ilk başta bile çok etkileyecektir. Bu durumda aslan burcu ikizlerden etkilenmekte zorlanmayacaktır.

Aslan burcunun o baskın karakteri ve kendinden emin oluşu da ikizler burcunu en etkileyen şey olacaktır. Ayrıca aslan lüks zevklere büyük önem verir. Hiç düşünmeden maaşının yarısını pahalı bir saate harcayabilir. Kimileri için bu bir şey ifade etmese de, aslan burcunun bu lüks görüntüsü ve zevkleri, ikizler burcunu kendine çekecektir. Aslan burcu, genellikle emretmeyi sever. Bu nedenle de iş hayatında yükseldiklerini görebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde de emreden taraf olmak ister. Ancak karşısındakinin bir ikizler olduğunu unutmamalıdır, zira ikizler burcunun onun emirlerinin altına girmeye hiç niyeti yoktur.

İkizler burcu sosyaldir. Aslan burcu ise zaman zaman fazlasıyla kıskanç olabilir. İkizler kadını ve aslan burcu erkeği biraz zorlu bir ilişki olabilir. Çünkü o arkadaşları ile eğlenmek istediğinde, aslan bundan rahatsız olabilir. Ortamda başka erkeklerin de olacağı fikri ise aslan burcunu rahatsız etmeye yetecektir. Eğer aslan bu tavırlarını engelleyebilir ve kıskançlıklarını törpüleyebilirse, ikizler de yeterli güveni ve sadakati gösterebilirse, bu ilişki bizden 10 üzerinden 8 alır.

İkizler Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu kadını ve aslan burcu erkeğinin uyumu ve mutluluğu yakalama şansları oldukça yüksektir. Bu iki burcun birliktelikleri oldukça neşeli ve hareketli geçecektir. Ancak unutulmaması gerekir ki her ilişkide olduğu gibi bu iki ilişkide de çaba sarf etmek gerekir. Eğer ki bazı sorunlarını beraber başarılı bir şekilde aşmayı başarırlarsa çok mutlu bir çift olacaklardır. Ortak yönlerinin oldukça çok olması bu ikilinin uyum yakalayabilmesini kolaylaştırıyor. Eğer ki bu iki burç evlilik kararı alırsa evliliklerinde ufak tefek sorunlar olsa dahi oldukça mutlu bir birliktelik yaşarlar.

İkizler Burcu Erkeği ile Aslan Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

Aslan burcu kadını ilgi ve güzel sözlerden oldukça hoşlanan bir burçtur. İkizler erkeği ise oldukça güzel kelimeler kullanabilen bir yapısı vardır. Bu iki burcun daha birbirini tamamlayan birçok özellikleri vardır. İşte bu yüzden bu iki burcun gerek normal hayatta gerek ilişki hayatlarında uyum yakalamaları oldukça yüksek bir ihtimaldir. Aslan kadını bu ilişki için gayret gösterir ve çabalarsa emin olun aralarında kolay kolay bir sorun kalmaz. Eğer bu iki burç aşk yaşamaya başlarlarsa bu aşk oldukça tutkulu olacaktır.

İkizler ve Yengeç Burç Uyumu

yengec Peş peşe dünyaya gelen ikizler ve yengeç burçları, ilk bakışta birbirlerinden çok farklı gibi görünebilirler. Çünkü yengeç için aile ve ev birçok şeyin önünde gelir. İkizler ise arkadaşları ile gezip eğlenmeye büyük önem verir. Yengeç evin içinde 1 hafta rahatlıkla vakit geçirebilirken, ikizleri iki gece üst üste evde tutmak biraz zor olabilir. Ama yine de yengeç burcunun romantikliği ve tutkusu ikizleri etkilemeye yetecektir. Yengeç, kadın da erkeği de romantik ve tutkulu bir burçtur.

Bu da burçlar dünyasında tüm burçları etkilemesini kolaylaştırır. Ama ikizler, aşk ve evlilik gibi kurumlara biraz uzaktır. Hayatında öncelikleri vardır ve arkadaşları ile sosyalleşmek onun için çok önemlidir. İkizler ve yengeç ilişkisinde her iki tarafa da büyük iş düşüyor. Yengeç burcu hayata biraz çocuksu bakar, bu da onun duygusallığından kaynaklanır. Onun bu çocuksu yanı da ikizleri kendine aşık etmeye yetebilir.

İkizler burcu zaman zaman paronayak kararsız tavırlar sergileyebilir. Hele ki aşık olursa, bu paronayaklığı daha da artabilir. Ama karşısındakinin bir yengeç olduğunu unutmamalıdır. Çünkü yengeç burcu aşık olursa, sadakatini sonuna kadar kullanır ve aldatması çok kolay değildir. İkizlerin bu durumda sevgilisine güvenmesi gerekir. Bu ikili, yatakta da iyi bir ikilidir. Tutkulu bir aşık olan yengeç burcu, yatakta çok daha romantik ve tutkuludur. Onun bu tavrı, ikizlerin de daha tutkulu olmasını sağlayacaktır.

İkizler Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu kadını ve yengeç burcu erkeğinin bir uyum yakalamaları ve mutu olmaları imkansızdır. Sürekli olarak ilişkilerinin başından beri hep bir sorunla uğraşırlar. Bu iki burç normal hayatta da anlaşmakta güçlük çekebilir. Eğer ki ikizler kadını ve yengeç erkeği bir birliktelik yaşamak istiyorlarsa kesinlik bu iki burcun bazı özelliklerini değiştirmesi gerekir. Yoksa bu istedikleri için boşuna çaba sarf etmiş olurlar. Bu iki burç bir ilişkiye başladıkları zaman birbirlerini oldukça yıpratırlar ve sürekli bir tartışma içerisinde olurlar. Bunun sebebi de iki burcunda zır karakterlerde olmasıdır.

İkizler Burcu Erkeği ile Yengeç Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu erkeği ve yengeç burcu kadını çok zıt karakterlere sahiptirler. Yengeç burcu kadını alıngan ve çabuk kırılan bir yapıya sahiptir. İkizler burcu erkeği ise kızdığı zaman oldukça kırıcı olabilir. Bu yüzden bu iki burcun ilişkileri ilk başından itibaren oldukça sorunlu bir ilişki olacaktır. Her tarafı da oldukça yoran bir ilişki asla uzun vadeli olamaz. İlişkileri sürecinde bazı sorunlarını çözmeye kalksalar bile bunu yapmaları oldukça güçtür. Olur da evlilik kararı alırlarsa ki asla bu iki burç o kadar uzun bir birliktelik yaşayamaz. Evlilikleri de sorunlu ve mutsuz geçecektir.

İkizler ve İkizler Burç Uyumu

ikizlerİkizler burcu, burçlar dünyasında çift karakterli oluşu ile tanınır. Bu durumda da ikizler burcunun diğer bir ikizler burcu ile olan ilişkisi için dört kişilik bir ilişki olacağını söylemek yanlış olmaz. Burada dört farklı kişiden değil, dört farklı karakterden bahsediyoruz. Çünkü ikizler burcunun bir anı bir anını tutmayabilir ve bir anda diğer karakterini gösterebilir. Ama karşısındaki de ikizler burcu olacağı için, bu ilişki için umut var demektir.

İkizler ve ikizler ilişkisi için zevkli ve eğlenceli bir ilişki olacaktır diyebiliriz. Çünkü her ikisi de sosyal insanlardır ve eğlenceden büyük keyif alırlar. Arkadaşları ile birlikte dışarı çıkmak en büyük keyifleridir. Yoruldukları zaman da evde baş başa vakit geçirirler ki bu zoraki olmadığı için her ikisi için de daha zevkli, daha kıymetli olur. Bu ikilinin konuşacakları hiç bitmez. Sosyal ve aktif insanlar oldukları için her daim konuşacak, birbirlerine anlatacak bir şeyleri olacağından, bu ilişki sıkıcı ya da monoton olmaz.

İkizler burcu, zeki bir burçtur. Her iki taraf da zeki olacağı için, bu ilişki duygusallığın yanında, bir o kadar da analitik ve mantıklı bir ilişki olacaktır. İkizler burcunun gözleri ışıldar. Bu ikili, kavga etmeyip, birbirlerini yemeden durabilirlerse, ikizler ve ikizler burcu birlikteliği bizden 10 üzerinden 7 alıyor. Ama bu puanı düşürmek de yükseltmek de onların elinde olduğunu da unutmamak gerekiyor.

İkizler Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu kadını ve ikizler burcu erkeği birçok aynı huya sahiptir. İkisinin de özgürlüğüne düşkün olması ve hareketli bir yaşantıyı sevmeleri birbirlerine uyum sağlayabilirler diye düşündürse de bu çok uzun süreli bir uyum değildir. Yani ikizler burcu kadını ve ikizler burcu erkeği aynı yapıya sahip olduklarından dolayı ilk başlarda kusursuz bir ilişki yaşamaya başlarlar. Ancak bir süreden sonra aralarında sorunlar ve tartışmalar boy gösterir. Özellikle bu iki burcun bir birliktelik yaşamaları için her iki tarafta çok çaba göstermelidir.

İkizler Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu erkeği ve ikizler burcu kadını arasında kurulan uzun vadeli bir ilişki oldukça çaba gerektiren bir ilişki olacaktır. Ancak bu iki burç beraber bir şeylerin üstesinden gelmeye çalışırsa uzun süreli bir ilişki yaşayabilirler. Bu iki tarafı da oldukça yıpratır. İlk başlarda çok uyumlu bir çift gibi gözükebilirler hatta ilişkileri ilgi çekici olabilir. Ama bu iki burcun uzun vadeli bir ilişki kurmaları ve uyum yakalamaları oldukça zordur. Daha önce dediğim gibi eğer kısa süreli bir ilişki yaşarlarsa emin olun birbirlerine unutulmaz anlar yaşatabilirler.

İkizler ve Boğa Burç Uyumu

bogaBoğa burcu toprak grubuna mensuptur, ikizler burcu ise hava grubuna mensuptur. Farklı elementlerin grubuna dahil olan ikizler ve boğa burcu birlikteliği için zıtlıkların uyumu da olabilir, birbirlerinden kaçışın yolu da olabilir. Bu ilişki ya olacak, ya da olmayacaktır. Çünkü iki farklı karakterin birlikteliği olacağı için, birbirlerine gerçekten ilgi duyuyor olmaları gerekir.

Boğa burcu ne istediğini bilir ve karşısındakinden de bunu bekler. İkizler burcu da aynı şeyi yapabilirse, hayattan ne istediğini bilirse, bu ilişki için umut olacaktır. İkizler, tartışmak ve kavga etmek için çok şey bulabilir, bu da boğa burcunun başını ağrıtabilir. Ancak boğanın sakinliği karşısında ikizler de fazlası ile sıkılabilir. O dışarı çıkmayı, eğlenmeyi, gezmeyi, arkadaşlarına vakit ayırmayı sever. Boğa ise çalışmaktan zaman zaman bunlara vakit bulamayacağı için, birbirlerini ihmal edebilirler.

Boğa burcu ve ikizler burcu ilişkisi, genellikle bir hata olarak yorumlanır.  Çünkü her ne kadar umursamaz ve sallamaz gibi görünebilir ancak bu sırada kendi iç dünyasında da kıskançlıktan çatlıyor olabilir. İkizler ise onun bu iç dünyasını fark edemezse, bu ilişki çıkmaza girebilir. Bu durumda da ilişki başlamadan bitebilir. Ama ikilinin arasındaki çekim, bir anda tüm bilinenleri değiştirebilir ve harika bir ilişki de ortaya çıkabilir. Ama yine de bunun için her iki tarafın da çok çalışması gerektiğini unutmamak gerekir.

İkizler Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu kadını ve boğa burcu erkeği tamamen zıt bir yapıya sahiptirler. Bu sebeple bir uyum yakalamaları oldukça zordur. Normal hayatta da kolay kolay anlaşamayan bu iki burç ilişki esnasında sorun yaşamaları kaçınılmazdır. İkizler burcu kadının enerjik ve hareketli yapısına boğa burcu erkeği sakinliğinden dolayı kolay kolay ayak uyduramaz. Ancak birbirlerine kısa süreli aşık olabilirler ama bu aşkı bir süre sonra her iki tarafta kaybeder. Bundan dolayı bu iki burç kolay kolay uzun bir ilişki yaşayamazlar.

İkizler Burcu Erkeği ile Boğa Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu erkeği değişken bir yapıya sahiptir. Boğa burcu kadını ise hareketli ve bir o kadar otoriter bir tavrı olduğundan dolayı bu iki burcun anlaşmaları çok zordur. Özellikle bu iki burç bir ilişkiye başladığında bu ilişki oldukça tartışmalı ve sorunlu geçecektir. Bu durumda kısa sürede birbirlerinden ayrılmalarına neden olacaktır. Uzun süreli bir birliktelik ve aşk yaşamaları imkansız denebilecek kadar azdır. Bu iki burç günlük hayatta da zaten kolay kolay anlaşamaz hep aralarında bir sürtüşme olur. Eğer bir ilişkiye başlarlarsa bunun sonu daima mutsuzluk olacaktır.

İkizler ve Koç Burç Uyumu

ikizlerGenellikle ikizler burcu, koç burcunun oldukça tutkulu, hareketli ve enerji dolu karatkerinden etkilenmiş olmalıdır ki böyle bir ilişki başlamış olsun. İki tarafta çabuk pes edebilir ve bu ilişkide en büyük dezavantaj bu olarak göze çarpmaktadır. Biribinize karşı sabırlı ve anlayışlı olmalısınız. İlişkiyi birazcık zamana bırakmak ve çabuk yılmamak en önemli noktalardan birisidir.

Koç’un yatakta fazlaca aktif ve ateşli olması sizi fazlaca çekecektir. Onun bu ateşli dünyasına ayak uydurmalı, onun istediklerini yerine getirmelisiniz. İkizlerin heyecanlı yapısı koç ile fazlaca uyum gösterecek ve birbirini tamamlayan bir ilişki olacaktır. Bu iki burcun farklı özellikleri olsa da ortak çok fazla noktada birleşecek iyi bir ilişki sağlıyor olacaklardır.Koç’un bu ilişkide başlayıcı ve ateşleyici özelliği ön plandadır. İlk tekliflerin çoğunlukla koçtan çıkması gerekmektedir. Bir sinemaya, yemeğe gidilecek, ya da çıkma teklif edilecekse bunları başlatan mutlaka koç burcu olmalıdır.

Bu ilişki oldukça ateşli ve eğlenceli olacak, uzun soluklu olarak güzel bir birliktelik yakalayabilecektir. İkizler entelektüel zevklere sahiptir. Onun bu duruşu, güçlü zevkleri olan koç burcunu çok etkileyecektir. Çünkü bir koç burcu, güzel ve kaliteli olan her şeyden çok hoşlanır. Bu durumda, ikizler burcundan etkilenmesi de uzun sürmeyecektir. Birbirlerinden farklı gibi dursalar da, bu ikili ortaya eğlenceli ve harika bir ilişki çıkartabilirler. İkizler ve koç burcu birlikteliği sınıfı geçiyor. Ama aralarındaki tutkuyu dile dökmeleri gerekiyor. O zaman daha romantik bir ilişkiye sahip olabilirler.

İkizler Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu kadını ve koç burcu erkeği mutluluğu ve uyumu yakalaması o kadar da zor değildir. Çünkü bu iki burcun oldukça çok ortak yönleri vardır. Koç erkeği be ikizler kadını enerjik ve hareketli bir yapıya sahip oldukları için birbirlerine ayak uydurmaları o kadar da zor değildir. Koç erkeği ikizler kadınını anlamakta bazı zamanlar zorluk çekebilir çünkü ikizler kadını sürekli bir değişim içindedir eğer ki bu sorunu aşarlar mutlu ve uzun süreli bir ilişki yaşayabilirler. Bu evlilikleri içinde geçerli bir kuraldır.

İkizler Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Burç ve Aşk Uyumu

İkizler burcu erkeği ve koç burcu kadını eğer ki aralarında kısa vadeli bir ilişki yaşarlarsa bu ilişkilerinde unutulmaz anlar yaşayacaklardır. İlk zamanlar birbirlerine karşı olan tutumları ve ikisinin de macera severliği oldukça hoş vakit geçirmelerine neden olacaktır. Aslına bakarsanız bunlar sadece kısa süreli ilişkilerinde geçerli değildir. Ama bu iki burç uzun süreli bir ilişki yaşadıklarında bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilirler. Özellikle koç burcu kadınının sürekli lider olma isteği ikizler erkeğini sıkabilir. Ancak gene de aralarındaki uyumu yakalayabilirler.