İkizler ve Yengeç Burç Uyumu

yengec Peş peşe dünyaya gelen ikizler ve yengeç burçları, ilk bakışta birbirlerinden çok farklı gibi görünebilirler. Çünkü yengeç için aile ve ev birçok şeyin önünde gelir. İkizler ise arkadaşları ile gezip eğlenmeye büyük önem verir. Yengeç evin içinde 1 hafta rahatlıkla vakit geçirebilirken, ikizleri iki gece üst üste evde tutmak biraz zor olabilir. Ama yine de yengeç burcunun romantikliği ve tutkusu ikizleri etkilemeye yetecektir. Yengeç, kadın da erkeği de romantik ve tutkulu bir burçtur.

Bu da burçlar dünyasında tüm burçları etkilemesini kolaylaştırır. Ama ikizler, aşk ve evlilik gibi kurumlara biraz uzaktır. Hayatında öncelikleri vardır ve arkadaşları ile sosyalleşmek onun için çok önemlidir. İkizler ve yengeç ilişkisinde her iki tarafa da büyük iş düşüyor. Yengeç burcu hayata biraz çocuksu bakar, bu da onun duygusallığından kaynaklanır. Onun bu çocuksu yanı da ikizleri kendine aşık etmeye yetebilir.

İkizler burcu zaman zaman paronayak kararsız tavırlar sergileyebilir. Hele ki aşık olursa, bu paronayaklığı daha da artabilir. Ama karşısındakinin bir yengeç olduğunu unutmamalıdır. Çünkü yengeç burcu aşık olursa, sadakatini sonuna kadar kullanır ve aldatması çok kolay değildir. İkizlerin bu durumda sevgilisine güvenmesi gerekir. Bu ikili, yatakta da iyi bir ikilidir. Tutkulu bir aşık olan yengeç burcu, yatakta çok daha romantik ve tutkuludur. Onun bu tavrı, ikizlerin de daha tutkulu olmasını sağlayacaktır.

Google Reklamları