İkizler ve Kova Burç Uyumu

kovaBurçlar dünyasında çift karakterli olarak tanıdığımız ikizler burcu, pek ilişkilerin insanı değildir. Sosyalleşmek, arkadaşları ile vakit geçirmek onun için çok önemlidir. Bu nedenle yengeç ve balık gibi duygusal ve sakin burçlarla anlaşması biraz zordur. Ancak onun gibi sosyal bir burç olan kova da en az onun kadar hareketli ve zordur.

Kova burcu, pek ilişkilerin insanı değildir. O, özgürlüğüne çok düşkündür. Genellikle kendi ayakları üzerinde durmayı başarabildiklerinden, evlenmeleri bir hayli uzun sürebilir. Ancak ikizler burcu da en az onun kadar evlilik burcu değildir. Onun bu tavrı ise hovardalığındandır. Burçlar dünyasının en şıpsevdi burcu olan ikizler burcunun aşık olması için, karşısındaki insanda onu çeken büyük bir şey olmalıdır. Kova burcu, tavırları ile onu kendine aşık etmeyi başarabilirse, ikili için iyi bir ilişki başlangıcı olabilir. Bu ilişkinin uzun ömürlü olup olmaması ise tamamen bu ikilinin elinde. Birbirlerinden sıkılmamak için, ilişkiyi zora koşmamaları gerekiyor. Her ikisi de istedikleri zaman arkadaşları ve sevdikleri ile vakit geçirebilmeli. Bu da ilişkilerini daha harika bir hale getirebilir. Çünkü her ikisi de kısıtlanmaktan hoşlanmaz.

İkizler ve kova burcu ikilisi bizden 10 üzerinden 6 alıyor. Çünkü birbirlerine benzer ama bir o kadar da farklı karakterlere sahiplerdir. Ama bu ilişki bir anda 10 üzerinden 10 alacak bir ilişki de olabilir. Karakterleri ile bu ilişkiyi düzene sokabilirlerse, uzun ömürlü bir ilişki olacaktır.

Google Reklamları