İkizler ve İkizler Burç Uyumu

ikizler

İkizler burcu, burçlar dünyasında çift karakterli oluşu ile tanınır. Bu durumda da ikizler burcunun diğer bir ikizler burcu ile olan ilişkisi için dört kişilik bir ilişki olacağını söylemek yanlış olmaz. Burada dört farklı kişiden değil, dört farklı karakterden bahsediyoruz. Çünkü ikizler burcunun bir anı bir anını tutmayabilir ve bir anda diğer karakterini gösterebilir. Ama karşısındaki de ikizler burcu olacağı için, bu ilişki için umut var demektir.

İkizler ve ikizler ilişkisi için zevkli ve eğlenceli bir ilişki olacaktır diyebiliriz. Çünkü her ikisi de sosyal insanlardır ve eğlenceden büyük keyif alırlar. Arkadaşları ile birlikte dışarı çıkmak en büyük keyifleridir. Yoruldukları zaman da evde baş başa vakit geçirirler ki bu zoraki olmadığı için her ikisi için de daha zevkli, daha kıymetli olur. Bu ikilinin konuşacakları hiç bitmez. Sosyal ve aktif insanlar oldukları için her daim konuşacak, birbirlerine anlatacak bir şeyleri olacağından, bu ilişki sıkıcı ya da monoton olmaz.

İkizler burcu, zeki bir burçtur. Her iki taraf da zeki olacağı için, bu ilişki duygusallığın yanında, bir o kadar da analitik ve mantıklı bir ilişki olacaktır. İkizler burcunun gözleri ışıldar. Bu ikili, kavga etmeyip, birbirlerini yemeden durabilirlerse, ikizler ve ikizler burcu birlikteliği bizden 10 üzerinden 7 alıyor. Ama bu puanı düşürmek de yükseltmek de onların elinde olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Google Reklamları